Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

NeXT 64 wifi sorunu

xpiyanist19x

New member
Üye
20 May 2020
2
0
1
Merhabalar. Cihazı yeni aldım android telefondan internet paylaşımı yaparak bağlandım ve güncellemesi falan yaptım sorunsuz çalıştı. Sorun iOS iPhone telefondan hotspot açıyorum bağlanıyor, iks server bilgisi yükleniyor fakat iptv, YouTube, yazılım güncelleme hiçbirşey çalışmıyor hata veriyor. DNS falan naptımsa olmadı yardım lütfen

xpiyanist19x

New member
Üye
20 May 2020
2
0
1
Merhabalar. Cihazı yeni aldım android telefondan internet paylaşımı yaparak bağlandım ve güncellemesi falan yaptım sorunsuz çalıştı. Sorun iOS iPhone telefondan hotspot açıyorum bağlanıyor, iks server bilgisi yükleniyor fakat iptv, YouTube, yazılım güncelleme hiçbirşey çalışmıyor hata veriyor. DNS falan naptımsa olmadı yardım lütfen
Kendi sorumu cevaplıyorum Benzer sorunlar yaşayanlar için 4.5G bağlantı desteklemiyor 3 g ye geçince düzeldi. Daha hızlı bağlantı için bu konuya el atılması iyi olur doğrusu. 3 g ile donma sorunları yaşanıyor akıcı değil sürekli donuyor.

sapmaz

0
Üye
29 Ocak 2013
19
2
3
next 64 wifi bazen görüyor bazen gormüyor bağlanamadım okadar yazılım cıkardılar bağlanma sorununu cozemediler

sapmaz

0
Üye
29 Ocak 2013
19
2
3
next 64 wifi bazen görüyor bazen gormüyor bağlanamadım okadar yazılım cıkardılar bağlanma sorunun cözemediler