Neler yeni

Next Amigo IPTV ve CCcam Dosya Oluşturma Programı

A.kadir

Moderator
Yönetici
Moderator
Oradaki bilgileri silip atta buton var onu tıkla kaydetsin temizlendiğinden emin olmak için tekrar girip bak temizmi
Buna benzer bazı camlarda sorun oluyor örnek mini 2000 de ses kesilmesi gibi sorun yapabiliyor dikkat etmek lazım 1 tane sağlam girip kullan sorun olursa bilki camdandır aslında 8 taneye kadar denemiştim problem olmamıştı ama siz gene tedbirli olun gereksiz giriş yapmayın sorun çıkartanı bu şekilde silin kurtulun

Kalemci

New member
Üye
Sağolun A. Kadir Bey, dediğiniz gibi yaptım. Sadece port yerinde 0 var o silinmiyor. Hop yazan yerde de 4 var onu silecek miyiz? Geri kalan 14 tanede 2 yazıyordu.

A.kadir

Moderator
Yönetici
Moderator
Tamam şimdi cihazdan oraya girip bak reset atacakmı düzelmesi lazım sıkıntı yoksa yeni giriş yap bu sefer öncekilerden olmasın başka gir dene durum nasıl stabil çalışıyormu cihaz herşey normalse tamamdır

denizci56

Özel Üye
Özel Üye
Bugün bir arkadaşımda başıma geldi,eski cccam ları silip yenisini girince sorun kalktı,Sağlam cccam ve 15052017 yazılım at,tüm uydular açık.

Kalemci

New member
Üye
Sağolun A. Kadir Bey. Şimdi 1 tane satır sizin yaptığınız programla oluşturup USB den yükledim. CCcam bölümü açıldı. 1. satırda yüklediğim adres yazıyor. Yanındaki nokta turuncu ve mavi renkte değişip duruyor. Neden acaba? En son yüklediğim yazılım 12.12.2018 miş belki ondandır. Bir de hangi kanalların açıldığını nereden anlayacağım? Açılınca yanlarındaki $ işareti kalkıyor mu? Siz de sağolun Denizci56.

Son düzenleme:

A.kadir

Moderator
Yönetici
Moderator
Sağolun A. Kadir Bey. Şimdi 1 tane satır sizin yaptığınız programla oluşturup USB den yükledim. CCcam bölümü açıldı. 1. satırda yüklediğim adres yazıyor. Yanındaki nokta turuncu ve mavi renkte değişip duruyor. Neden acaba? En son yüklediğim yazılım 12.12.2018 miş belki ondandır. Bir de hangi kanalların açıldığını nereden anlayacağım? Açılınca yanlarındaki $ işareti kalkıyor mu? Siz de sağolun Denizci56.
Son yazılımı yüklemişsin ben denemedim o yazılımı memnun kalırsanız devam edin
Satırın yanındaki nokta turuncuya dönüyorsa kopma oluyor buda açtığı kanallarda donmalara sebep olur.....
Açtığı kanalları anlaman için kanalı seçince biraz bekledinmi açılır ancak o zaman anlarsın. kanallarda işaretleme yok cccamda...
Sarı anahtar free serverin açtığı kanalların yanında olur camda böyle bişey yok genelde free serverin açtığının çoğunu açar girmiş olduğun cam satırı....
Cccam satırını hangi uyduda hangi kanalları açtığını veren kişi testini yapıp belirtmiştir vermemişse sizde test edip görebilirsiniz testios sitesinde test edip hangi kanalları açtığını görme şansınız var forumda anlatımı var araştırın bulursunuz iyi seyirler

Son düzenleme:

Kalemci

New member
Üye
Yardımlarınız için sağolun A. Kadir Bey. Yüklediğim tek adres çoğunlukla kırmızı olup 1-2 saniyelik yeşil oluyordu. Tabii hiç bir kanalı açamadım. Ben de programınızla 2 adres yazdım. Hazırladığım .cfg dosyasını notpadle açıp kontrol ettim. Sonra uyduya USB ile güncelledim. Bu kez yine reset attı. Hatta uydu açıldıktan 10 sn. sonra kapanıp açılmaya başladı. Bu kısa süre içinde zar zor fabrika ayarlarına döndürebildim. Artık reset atmadı. Sonra CCcam bölümüne girdim. Orada tek adres yazıyordu. Oysa sizin programla 2 adres hazırlamıştım. Daha sonra bilgisayardan ve uydudan adresleri sildim. 15.05.2017 yazılımını yükledim. Programınızla başka adresler yazıp USB ile uyduya yükledim. Bu kez bazı kanalları açtı.
Serverların süresi bittiği zaman adresleri her zaman Amigodan ve bilgisayardan silmek zorunda mıyım? Yoksa sadece USB ile yeni server güncellemesi yeterli mi?
Mesela Amigoya 1 adres daha eklemek istiyorum. Onu Amigonun edit bölümünden yazsam olur mu? Yoksa bilgisayardan CCcam Managerla mı yapmam gerekir? Yoksa yine sizin programla mı yazayım? Tekrar teşekkür ederim.

A.kadir

Moderator
Yönetici
Moderator
Yardımlarınız için sağolun A. Kadir Bey. Yüklediğim tek adres çoğunlukla kırmızı olup 1-2 saniyelik yeşil oluyordu. Tabii hiç bir kanalı açamadım. Ben de programınızla 2 adres yazdım. Hazırladığım .cfg dosyasını notpadle açıp kontrol ettim. Sonra uyduya USB ile güncelledim. Bu kez yine reset attı. Hatta uydu açıldıktan 10 sn. sonra kapanıp açılmaya başladı. Bu kısa süre içinde zar zor fabrika ayarlarına döndürebildim. Artık reset atmadı. Sonra CCcam bölümüne girdim. Orada tek adres yazıyordu. Oysa sizin programla 2 adres hazırlamıştım. Daha sonra bilgisayardan ve uydudan adresleri sildim. 15.05.2017 yazılımını yükledim. Programınızla başka adresler yazıp USB ile uyduya yükledim. Bu kez bazı kanalları açtı.
Serverların süresi bittiği zaman adresleri her zaman Amigodan ve bilgisayardan silmek zorunda mıyım? Yoksa sadece USB ile yeni server güncellemesi yeterli mi?
Mesela Amigoya 1 adres daha eklemek istiyorum. Onu Amigonun edit bölümünden yazsam olur mu? Yoksa bilgisayardan CCcam Managerla mı yapmam gerekir? Yoksa yine sizin programla mı yazayım? Tekrar teşekkür ederim.
Ekleme yapabilirsin kırmıxı olan satırlar çalışmaz silmeniz gerekli dosyayı ister programla yap ister pcde not defteri ile yap iç yapısı ve kayıt türü ve uzantı uygunsa sorun olmaz mesela son yuklediğiniz dosyayı pcde açıp içini editleyerek yeni satırlarla değiştirip kullanabilirsin veya kumanda ile yazarakta cihazda değişiklik yapma şansın var hangisi kolayına gelirse o yöntemi kullan
15.05.2017 yazılımını kullanmaya devam et cccam satırlarını güncel tutki problem yaşamayasın

Not: pcde programla dosya oluşturdun kullandın tekrar programla oluşturmak istedin eger önceki oluşturduğun dosya oradaysa oluşturduğu klasörde içinde eskiler duruyordur onları silmen gerek program açıkken tümünü sil veya tek tek satır seçmek suretiyke silmelisin eğer hesaplar pasif ise bu geçerli ama ilave edeceksen direk ekleme yaparsan o dosyaya ekler sonuna bunuda dikkate al

Son düzenleme:

Kalemci

New member
Üye
Merhaba Kadir Bey, şöyle de yapabilir miyiz? Sizin Amigo Çoklu CCcam Dönüştürücüde zaten kullandığımız aktif olan satırı yazsak, bir de yeni kullanacağımız satırı yazıp CCcam.cfg olarak dönüştürsek. Bunu da USB ile Amigoda güncellesek hem pasif olanlar silinir, hem de yeni satır eklenir mi?
İyi geceler.

Kalemci

New member
Üye
Kadir Bey bahsettiğim gibi yaptım. Çoklu CCCam dönüştürücüye daha önce Amigoda olup aktif serverin adresini ve yeni bulduğum bir serveri yazdım. USB ile güncelledim. Amigoda bulunan pasif serverler silinmiş oldu. Sadece aktif serverler yüklendi. Hem Kumandayla Amigodan, hemde bilgisayardaki CCcam Managerdan silme zahmetinden kurtulmuş oldum. Çok teşekkür ederim.