Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next amigo plus arizasi

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
95
28
Arkadaşlar next amigo plus cihazımın internet giriş fişi yeri çalışmıyor yani cihaz interneti görmüyor. Bende cihazı 18-11-2016 tarihinde kargoya vererek fabrikaya yolladım yüksel elekt. fakat cihazı bu sabah gene aradığımda sıranın gelmediği söyleniyor. bu kadar gecikirmi nihayet parçayı değiştirecekler . fabrika ile irtibatı olan sayın ustalarım bana yardımcı olabilirlermi.

sezgin 2

0
Üye
13 Haz 2012
547
2
18
Adana
İnternet giriş fişi dediğiniz yer RJ-45 10/100 Ethernet LAN Portu galiba. Kablolu ile bağlanmaya çalışıyorunuz.Arızalı olup olmadığı kanısına nereden vardınız bilmiyorum ama ethernet portunun arızalı olması garip. Keşke bi tane kablosuz usb wi-fi aygıtı alsaydınız.

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
95
28
Sayın Sezgin2 evet dediğiniz gibi kablolu internet kullanıyorum internetten gelen kabloyu cihazın internet girişine taktığım zaman cihazın arkasındaki fişi taktığım yerde ışık yanar bunda başka yerdede denesem cihazın kablolu internet kaplosunu taktığımda ışık yanmadı burdan bozulduğu kanısına vardım.Fakat durumu fabrikanın teknik servis elemanlarınada bildirdim. ayın 18 inde kargoya verdiğim cihazım bugün ayın29 u hala açılıp bakılmamış bile.

--------------------

Şimdi bana diyeceksiniz kaploda hata olabilir diye onuda yeni almış olduğum Next2000 Machina da denedim onda bir sorunla karşılaşmadım .

sezgin 2

0
Üye
13 Haz 2012
547
2
18
Adana
Sayın Sezgin2 evet dediğiniz gibi kablolu internet kullanıyorum internetten gelen kabloyu cihazın internet girişine taktığım zaman cihazın arkasındaki fişi taktığım yerde ışık yanar bunda başka yerdede denesem cihazın kablolu internet kaplosunu taktığımda ışık yanmadı burdan bozulduğu kanısına vardım.Fakat durumu fabrikanın teknik servis elemanlarınada bildirdim. ayın 18 inde kargoya verdiğim cihazım bugün ayın29 u hala açılıp bakılmamış bile.

--------------------

Şimdi bana diyeceksiniz kaploda hata olabilir diye onuda yeni almış olduğum Next2000 Machina da denedim onda bir sorunla karşılaşmadım .

Anladım hocam. cihazı göndermeden önce çözülebilecek olası sorunlar olabilir diye dedim hocam. Jakın arızalı olmasına şaşırdım sadece. Donanımsal sorunu olan az kişi rastladığımız için. Yapacak bişey yok o vakit. Jak arızalı. Bekleyeceğiz