Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next JetStream V1.079 Test Yazılımı (04.06.2022)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sansar Selim

Moderator
Yönetici
Moderator
4 May 2020
846
738
93
-İPTV ve YouTube info bara saat, tarih, hız ve çözünürlük bilgileri eklendi.
-İzleme modunda saat gösterimi ve display ekran parlaklığı eklendi.
-USB Disk takıldı uyarısı eklendi.
-Sistem güncelleştirmeleri yapıldı.

Yazılım Güncelleme menüsünde yükleme işlemi başlatılmadan Bölüm : Tümü seçilerek yüklenmelidir.

Ekli dosyalar

• 2022_06_04_v1079_r49_Next_JetStream.zip
    3.5 MB · Görüntüleme: 7
Son düzenleme:

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
jetstream modelinde yetişkin kanalları var mı acaba normalde 2000 wifi modelini düşünüyordum evde kullanılacak cihaz rahatsız ediyor yanlışlıkla bir şekilde girilebilir internette gördüğüm kadarıyla bu modelde yok gibi kullananlar var mı cihazı menü de kırmızı noktadan anlıyorum olup olmadığını genel olarak kaldırılsa 2000 wifi modelini düşünüyordum kanal tablosu eski minixlerdeki gibi(siyah menülü) biraz küçülse güzel olacak

aovoi0a.png se6wu8w.jpg

Son düzenleme:

nevzatkeles

0
Üye
24 Şub 2012
382
72
28

Yazılım Güncelleme menüsünde yükleme işlemi başlatılmadan Bölüm : Tümü seçilerek yüklenmelidir.
Bu yazılımı yükledim cihaz iki gündür açılmıyor fişi bir kaç kez çekip takıyorum öyle açılıyor bilginize

Sansar Selim

Moderator
Yönetici
Moderator
4 May 2020
846
738
93
jetstream modelinde yetişkin kanalları var mı acaba normalde 2000 wifi modelini düşünüyordum evde kullanıyor cihaz rahatsız ediyor yanlışlıkla bir şekilde girilebilir internette gördüğüm kadarıyla bu modelde yok gibi kullananlar var mı cihazı menü de kırmızı noktadan anlıyorum olup olmadığını genel olarak kaldırılsa 2000 wifi modelini düşünüyordum kanal tablosu eski minixlerdeki gibi(siyah menülü) biraz küçülse güzel olacak foruma girmeyeli baya oldu iki kez yollanmış mesaj eskiden mesaj silme vardı

aovoi0a.png se6wu8w.jpg

2000 HD Serilerinde +18 Kanallar gizlenebiliyor. Yani onu açabilen bir çocuğun olabileceğini düşünmüyorum. JetStream'da VOD olmadığı için +18 Kanallar yok fakat Xtream IPTV kullanıyorsanız +18 kanalları gizleyemiyorsunuz henüz. Bu konuda çalışma yapılıyor Xtream'da +18 kanalların kapanması ile ilgli.

• Like
Tepkiler: f12

Sansar Selim

Moderator
Yönetici
Moderator
4 May 2020
846
738
93
Bu yazılımı yükledim cihaz iki gündür açılmıyor fişi bir kaç kez çekip takıyorum öyle açılıyor bilginize

Yazılımı Tümü olarak seçip tekrar yükleyip Fabrika Ayalarına alınız. Bu tür bir sorun yok çünkü yazılımda. Cihazınızla ilgli problem olabilir. Ayrıca tespit ettiğiniz hataları konu içerisine yazarsanız sevinirim.

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
2000 HD Serilerinde +18 Kanallar gizlenebiliyor. Yani onu açabilen bir çocuğun olabileceğini düşünmüyorum. JetStream'da VOD olmadığı için +18 Kanallar yok fakat Xtream IPTV kullanıyorsanız +18 kanalları gizleyemiyorsunuz henüz. Bu konuda çalışma yapılıyor Xtream'da +18 kanalların kapanması ile ilgli.

2000 wifi modeli hem kendi wifisi ve bu cihazdan biraz daha üstün olduğu için onu almayı düşünüyorum xtream kullanmıyorum henüz ama vodda da +18 olayı tamamen kaldırılsa çok güzel olacak kanal tablosunun daralma imkanı yok mu eski minix siyah menülerdeki gibi yoksa bu cihaza yönelmeyi düşüyorum jetstreamde de cihazda wifi var sanırım tam bakmamıştım 2000 wifi ile aynı flash ve ram olmasına ragmen kanal kapasitesi jetstreamda 5000 next 2000wifide 10.000 olarak ayarlanmış

Son düzenleme:

Sansar Selim

Moderator
Yönetici
Moderator
4 May 2020
846
738
93
2000 wifi modeli hem kendi wifisi ve bu cihazdan biraz daha üstün olduğu için onu almayı düşünüyorum xtream kullanmıyorum henüz ama vodda da +18 olayı tamamen kaldırılsa çok güzel olacak kanal tablosunun daralma imkanı yok mu eski minix siyah menülerdeki gibi yoksa bu cihaza yönelmeyi düşüyorum jetstreamde de cihazda wifi var sanırım tam bakmamıştım 2000 wifi ile aynı flash ve ram olmasına ragmen kanal kapasitesi jetstreamda 5000 next 2000wifide 10.000 olarak ayarlanmış

JetStream ile 2000 HD Serisi cihazların işlemcileri farklı. O yüzden kapasiteleri de donanıma göre değişiyor. Eğer maddi anlamda bir problem yoksa 2000 HD Serisi cihazları almanızı tavsiye ederim. Yok ise JetStream'da işinizi görecektir. JetStream'da dahili WiFi mevcut. H265'i de destekliyor. Henüz yeni cihaz olduğu için şuan eksikler giderilmeye çalışıyor. +18 olayını cihazlardan kaldırmak çok mantıklı bir olay değil. Dediğim gibi gizleyebiliyorsunuz ve bu gizliliği çözebilmek çok da kolay değil. Çocuk kilidi sistemi cihazlarda son derece güvenli olduğunu düşünüyorum. Yine de kendi tarcihiniz tabii.
"Kanal Tablosunun Daralma İmkanı" derken ne demek istediniz pek anlamadım. OK tuşu ile gelen Kanal Listesinden bahsediyorsanız cihazların işletim sistemi ve menüsü gayet sade ve estetik. Büyük bir kanal listesi görseli yok zaten.

• Like

nevzatkeles

0
Üye
24 Şub 2012
382
72
28

Tekrar yazıyorum ustalara bu yazılım ile saat ayarları çalışmıyor wifi çalışmıyor wifiyi açmak için cihazın fişini çekip takmak gerekiyor birkaç kez. Önceki yazılımda bu anlattıklarım olmuyor.yeni yazılımdan dolayı fabrika ayarlarına dönsende olmuyor

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
JetStream ile 2000 HD Serisi cihazların işlemcileri farklı. O yüzden kapasiteleri de donanıma göre değişiyor. Eğer maddi anlamda bir problem yoksa 2000 HD Serisi cihazları almanızı tavsiye ederim. Yok ise JetStream'da işinizi görecektir. JetStream'da dahili WiFi mevcut. H265'i de destekliyor. Henüz yeni cihaz olduğu için şuan eksikler giderilmeye çalışıyor. +18 olayını cihazlardan kaldırmak çok mantıklı bir olay değil. Dediğim gibi gizleyebiliyorsunuz ve bu gizliliği çözebilmek çok da kolay değil. Çocuk kilidi sistemi cihazlarda son derece güvenli olduğunu düşünüyorum. Yine de kendi tarcihiniz tabii.
"Kanal Tablosunun Daralma İmkanı" derken ne demek istediniz pek anlamadım. OK tuşu ile gelen Kanal Listesinden bahsediyorsanız cihazların işletim sistemi ve menüsü gayet sade ve estetik. Büyük bir kanal listesi görseli yok zaten.

İki cihaz arasında fiyat olarak fazla fark yok sadece +18 benim için gereksiz geliyor cihazda bulunması zaten isteyen bulup ekleyip izliyor o yüzden baktığım kadarıyla bu cihazda görmediğim için bu cihazı düşündüm bazı özellikleri 2000 serisine göre eksik evet kanal listesi eski minixlerde bilirsiniz (siyah menülü) biraz daha boy en olarak küçük 2000 serisinde biraz daha uzun gözüküyor sadece bir öneri olarak söyledim ekranı kaplamaması için teşekkür ederim yanıtınız için aklım o cihazda ama bakalım

Sansar Selim

Moderator
Yönetici
Moderator
4 May 2020
846
738
93
İki cihaz arasında fiyat olarak fazla fark yok sadece +18 benim için gereksiz geliyor cihazda bulunması zaten isteyen bulup ekleyip izliyor o yüzden baktığım kadarıyla bu cihazda görmediğim için bu cihazı düşündüm bazı özellikleri 2000 serisine göre eksik evet kanal listesi eski minixlerde bilirsiniz (siyah menülü) biraz daha boy en olarak küçük 2000 serisinde biraz daha uzun gözüküyor sadece bir öneri olarak söyledim ekranı kaplamaması için teşekkür ederim yanıtınız için aklım o cihazda ama bakalım

Dediğim gibi ihtiyacınızı hangisi karşılıyorsa onu tercih ediniz. Ben yine de iki cihaz arasında kalsam 2000 HD Serisinde bir cihaz alırdım. Şuan için JetStream'da VOD olayı olmadığı için +18 kanallar yok. Xtream'da kullanmayacağınızı söylüyorsunuz ki Kullanıcı IPTV bölümü mevcut kendi İPTV kanal listesini oluşturabilirsiniz JetStream sizin için uygun gibi gözüküyor. Kanal listesi kısmı eski siyah menülü kanal liste ile boyut olarak hemen hemen aynı o konuda içiniz rahat olsun.

• Like

Fblue

Member
Üye
22 Şub 2020
53
11
8
Nexstar 2000 hd. Bu ywleni yazilimla mahvoldu iptv donarak oynatiyor fabrika ayari denedim. Eski yazilimim var si onu usb den geri donduriyim dedim olmadi uyumsuz yazilim dior halbuki onceden eski yazilimi yukleyebiliyodum yani anliycanız içine etmişsiniz xtream ile iptv izleyemez olduk acil cozum bekliyoruz

Fblue

Member
Üye
22 Şub 2020
53
11
8
Nexstar 2000 hd. Bu ywleni yazilimla mahvoldu iptv donarak oynatiyor fabrika ayari denedim. Eski yazilimim var si onu usb den geri donduriyim dedim olmadi uyumsuz yazilim dior halbuki onceden eski yazilimi yukleyebiliyodum yani anliycanız içine etmişsiniz xtream ile iptv izleyemez olduk acil cozum bekliyoruz

Fblue

Member
Üye
22 Şub 2020
53
11
8
Jetstream yaptiginiz guncelleme ayrica neden hd 2000 nede geliyo bizi mahvetti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...