Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Kanky HD & Hiremco combo king plus dönüşüm.

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
626
789
93
Farkli menü ve cccam server kullanmak isteyenler için küçük bir çalışma.

Not: Online güncelleme yapmayın, kumanda çalışmaz.

Kumanda alıcı gözde NUMARATÖR ÇALIŞMAZ, fakat kumandaniz çalışır

Yazılım usb mod olup usb ile yüklenebilir ve usb ile geri dönüş mümkün.
Desteklenen Usb Wifi aparatı: MT7601
Farklı Menu ve ikonlar
Cccam server desteği
Xtream
Youtube
Tiktok
Hava durumu
Next digital kumanda eklendi.

Ekli dosyalar

• Next kanky to Hiremco combo kıng plus A.Bozoğlu.rar
    3.3 MB · Görüntüleme: 95
Son düzenleme:

messi47

New member
Üye
29 Nis 2023
4
0
1
yazılım cihazı bozdu. kumanda artık çalışmıyor. yardım edin ne yapacaz şimdi

messi47

New member
Üye
29 Nis 2023
4
0
1
ya arkadaşlar bir yardımcı olun lütfen. kumanda hiç çalışmıyor kafayı yiyeceğim

messi47

New member
Üye
29 Nis 2023
4
0
1
kumanda çalışmadığı için yükleme yapamıyorum. Farklı bir yöntem çözüm var mı lütfen

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
626
789
93
kumanda çalışmadığı için yükleme yapamıyorum. Farklı bir yöntem çözüm var mı lütfen
Kurtarma yazılımda kumanda çalışması gerekiyor, yükleme ekranı geldiğinde geri sayım sırasında kumandanizdaki ok tuşuna yada yön tuşlarına basın. calismiyorsa rs232 ile yazılım yüklemeniz gerekir.

Tahir07

New member
Üye
15 Nis 2022
10
2
3
Rs232 kablonuz yok ise en kisa yol, Çevrenizde milyoncu diye tabir edilen avm'lerden varsa resimdeki kumandadan (25-30tl.) temin edip kullanabilirsiniz.

https://www.mertelektronik.web...-2021-06-25-at-18.49.55_1.webp
Yazılımı online güncelledim orjinal kumanda söylediğiniz gibi calışmadı elimde farklı kumandalar olduğu icin calıştıran kumanda buldum yazılım güzel fakat server özelliği yok serverli farkli dönüşüm yazılımları yokmu ustam

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
626
789
93
Yazılımı online güncelledim orjinal kumanda söylediğiniz gibi calışmadı elimde farklı kumandalar olduğu icin calıştıran kumanda buldum yazılım güzel fakat server özelliği yok serverli farkli dönüşüm yazılımları yokmu ustam
1yil free server ve 3ay free iptv yazılım var elimde, kumanda eklemesi yapıp paylaşabilirim isterseniz. Türkçe dil seçeneği yoktu yanlış hatırlamıyorsam gün içinde fırsat bulursam arşive bakayım.

SM-M215F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tahir07

New member
Üye
15 Nis 2022
10
2
3
1yil free server ve 3ay free iptv yazılım var elimde, kumanda eklemesi yapıp paylaşabilirim isterseniz. Türkçe dil seçeneği yoktu yanlış hatırlamıyorsam gün içinde fırsat bulursam arşive bakayım.

SM-M215F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
iyi olur ustam emeğine sağlık

Tahir07

New member
Üye
15 Nis 2022
10
2
3
Üst mesajda arkadaşımızın bahsettiği usb mode yazılımı, Next kumanda ve Türkçe dil seçeneği eklenmiş.

Google
Emeğine sağlık ustam yarın denerim artık elimde botech piko 500 hd plus var gx6605s islemcili farklı yazılım attım usb den tekrar orjinal yazılımını geri yükledim ON yazısında boot ekranında kaldı rs232 mini usb cıkışlı eski rs232 kabloyu kesip kasalı bilgisayarda denedim görmüyom hic bir şekilde farklı jak cıkışlı cihaz deniyorum sorun yok öyle kaldı bir aydır duruyor acaba rs232 cıkışı kapalimı uydunun yada usb rs232 ceviricimi olması lazım diyorum