Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Kanky HD & Hiremco combo king plus dönüşüm.

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
626
789
93
Emeğine sağlık ustam yarın denerim artık elimde botech piko 500 hd plus var gx6605s islemcili farklı yazılım attım usb den tekrar orjinal yazılımını geri yükledim ON yazısında boot ekranında kaldı rs232 mini usb cıkışlı eski rs232 kabloyu kesip kasalı bilgisayarda denedim görmüyom hic bir şekilde farklı jak cıkışlı cihaz deniyorum sorun yok öyle kaldı bir aydır duruyor acaba rs232 cıkışı kapalimı uydunun yada usb rs232 ceviricimi olması lazım diyorum
Kabloların yerlerini değiştirip dene. Tx-rx yer değiştir.

Redline için olan hazır kablolardanda kullanabilirsiniz. Ben 3lu set almıştım, redline, botech ve next vs. İçin.

SM-M215F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
626
789
93
sayın A.Bozoğlu altaki cihazın yazılımı bulabilirmiyiz
Hiremco - V10 Full HD Hiremco V10
Bu modelin yazikikina ulaşamadım, farkli bir chipset ve sunucu kullaniyorlardir, muhtemelen turbo iptv vs. Tabanlı değil, tanıtım videosunun gördüğüm kadarıyla gx6605s işlemcili combo king süper modelinin kasalı versiyonuna benziyor menü kumanda vs. Aynı. Next kanky ve 2023 gibi biri kasalı diğeri tv arkası.

ziya62

0
Üye
7 Mar 2015
526
9,792
93
Bu modelin yazikikina ulaşamadım, farkli bir chipset ve sunucu kullaniyorlardir, muhtemelen turbo iptv vs. Tabanlı değil, tanıtım videosunun gördüğüm kadarıyla gx6605s işlemcili combo king süper modelinin kasalı versiyonuna benziyor menü kumanda vs. Aynı. Next kanky ve 2023 gibi biri kasalı diğeri tv arkası.

ilgin için teşekkürederim.
bende gx6605s oldu için istemiştim esas merak etiyim tuner kanky ve botek gibi cihazlara uyum sağlaıyp sağlamaması,cihaz yeni gbi ileryeyen gunlerde yazılım duşer ozaman deneriz.hayırlı günler.

xtoni

New member
Üye
21 Kas 2023
4
0
1
Kanky Hd sorunsuz Hiremco yazilimina dönûstü. Cccam kulliniliyor sadece alt yaziliri (subtitles) next kumadalan çikartamiyorum. Ve emu yok mu, sadece Biss bölümü mevcut.
Tesekürler