Neler yeni

Next Kanky HD OTA0030 Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

westtime

New member
Üye
arkadaslar next kanky hd mını kurtarma yazılım varmı vıhaza yanlış yazılım atılmış kurtarma yazılımı lazımı tesekurler

ego37

Member
Üye
Tangberg key var,fakat wifi takili olunca sifreyi kırıyor, wifi kapalı ise şifreyi kırmıyor, bilginiz olsun.

ego37

Member
Üye
Next kanky hd (kırmızı 2019) bu cihaza ortak yazılım varmı?.powervu destekleyen ortak yazılım?

ego37

Member
Üye
Arkadaşlar son yazılım ve son softcam yüklü..wifi takılı olmayınca bazen (örnek trt1 izlerken direk nat geo wild tv kumandadan gecince açıyor, (bilgi barindaki $ işaret sarı renkten mavi geçip açıyor, sarı renkte kalirsa acmiyir)diger nat goe people gecince şifreli yazıyor...trt1 acip tekrar geri sifreli kanala gecince açılmıyor, ne b???kt??n makine bee

ego37

Member
Üye
XBOX FORZA HD ota26 yukledim, sorunsuz çalıştı, wifi olmadan tanhbergleri açıyor. Kanky hd ota30 da iken açmıyordu 🤔

by_ido_03

New member
Üye
Tandberg keyler guncel olmasina ragmen kanallari acmiyor baska bir kanal acip daha sonra tandberg sifreli kanallari acinca aciliyor cok ilginc sanirim yeni yazilim gelirse belki duzelir yoksa hic bir sekilde acmiyor kanallari

maliozi

New member
Üye
Arkadaşlar merhaba, next kanka hd cihazımı uzun zamandır kullanmıyordum tv'de güvenlik kamerası izlediğim için. Geçen bir bakayım dedim, kumanda alıcısında on yazısı sabit yanıyor tv ekranında next yazısı günlerdir bekliyor son ne olabilir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...