Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next kanky hd usb'den son yazılımı yükledik açılışta resimdeki ekran geliyor.porttan yazılım alıyor ama aynı resimdeki gibi kalıyor

kandemir61

0
Üye
1 Eyl 2012
20
1
3
sbm32h6.jpeg

kandemir61

0
Üye
1 Eyl 2012
20
1
3
siyah menü mavi menü bütün yazılımları alıyor ama sonuç aynı.yazılımdan önce çalışıyordu bilgisi olan varmı acaba.

ziya62

0
Üye
7 Mar 2015
518
9,775
93
Next Kanky kendi yazılımda bu hatayı vermemsi gerekiyor ancak Next 2023 yazılım yuklerseniz tuner hatası verir
ayrıca yazılımı yukler gibi gorunsede yazılım sanırım almıyor rs232 kablo ile yukleyin sorun kalmaz

Next Kanky HD USB Kurtarma

Next Kanky HD USB Kurtarma yazılımı sadece Mavi menülü yazılım yüklenmiş ise kullanılabilir.

İşlem için recovery.kankyhd dosyasını USB belleğe kopyalayın. Kapalı olan ürüne USB belleği cihaza takın. Cihazı çalıştırın ( Adaptörü 220 Ac takarak ) Gelen uyarıyı OK tuşu ile onaylayın
Yükleme tamamlandığında Cihazı kapatın ve USB belleği çıkartarak yeniden çalıştırın. Ürün açıldıktan sonra son yazılımı yüklenmelidir. Önemli Not: Dosya rar uzantılıdır. Rar açılıp recovery.kankyhd dosyası usb yüklenerek yazılım güncellemesi yapılır. Rar bilgisayarınızda yok veya hata veriyorsa WinRAR sitesinden rar sürümünüzü güncelleyiniz.

Ekli dosyalar

• Next Kanky HD USB Kurtarma.rar
    3.2 MB · Görüntüleme: 12

ziya62

0
Üye
7 Mar 2015
518
9,775
93
koablo kesmek çozum mü
merkezi sistem varsa, misal anten çatıda adam birinci kata nasıl ?

kandemir61

0
Üye
1 Eyl 2012
20
1
3
Next Kanky kendi yazılımda bu hatayı vermemsi gerekiyor ancak Next 2023 yazılım yuklerseniz tuner hatası verir
ayrıca yazılımı yukler gibi gorunsede yazılım sanırım almıyor rs232 kablo ile yukleyin sorun kalmaz

Next Kanky HD USB Kurtarma yazılımı sadece Mavi menülü yazılım yüklenmiş ise kullanılabilir.

İşlem için recovery.kankyhd dosyasını USB belleğe kopyalayın. Kapalı olan ürüne USB belleği cihaza takın. Cihazı çalıştırın ( Adaptörü 220 Ac takarak ) Gelen uyarıyı OK tuşu ile onaylayın
Yükleme tamamlandığında Cihazı kapatın ve USB belleği çıkartarak yeniden çalıştırın. Ürün açıldıktan sonra son yazılımı yüklenmelidir. Önemli Not: Dosya rar uzantılıdır. Rar açılıp recovery.kankyhd dosyası usb yüklenerek yazılım güncellemesi yapılır. Rar bilgisayarınızda yok veya hata veriyorsa WinRAR sitesinden rar sürümünüzü güncelleyiniz.

sadece bu ekranda kalıyor usbden yükleme almıyor.Rs232 ile her yazılımı alıyor ama sonuç değişmiyor.

xtoni

New member
Üye
21 Kas 2023
4
0
1
Slm, next kanky hd farkli bir yazilim denedim Echolink Bravo mini oldu. Çalisiyor ama geri dönüs artIk olmuyor. Rs232 denedim next yazilim atiyorum fakat cihaz açildinda yine Echolink diye basliyor. Banada mi disardan flash gerekiyor? Ve nasil yapilabilir?
Tesekurler

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
626
788
93
Slm, next kanky hd farkli bir yazilim denedim Echolink Bravo mini oldu. Çalisiyor ama geri dönüs artIk olmuyor. Rs232 denedim next yazilim atiyorum fakat cihaz açildinda yine Echolink diye basliyor. Banada mi disardan flash gerekiyor? Ve nasil yapilabilir?
Tesekurler

Rs232 ile Yazılım yüklemesi yaparken %50 gibi cihazın fişini çek, cihaz çöksün, merak etme flash yanmaz bunlarda kolay kolay, sonra kanky hd yazılımını yüklersin.

xtoni

New member
Üye
21 Kas 2023
4
0
1
Malesef çökmûyor flash. ArtIk 25q32 flash beleyi çikartmaya düsünüyorum
Tsk

Son düzenleme: