Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Kanky HD V1.051 Test Yazılımı (23.11.2021)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sansar Selim

Moderator
Yönetici
Moderator
4 May 2020
841
722
93
- PVR düzeltildi.

Ekli dosyalar

• 2021_11_23_v1051_r52_Next_KankyHD.zip
    3.2 MB · Görüntüleme: 14

YUSUF BEKAR

New member
Üye
29 Kas 2021
6
0
1
birde güncellemeyi yapmadan önce kanal listesini usb flash belleğe kayıt yapıyorum ancak güncelleme sonrasında kanal listemi geriye yüklemek istediğimde geri yükle seçeneği yok bu soruna da bir çözüm bulunacak mı? en son yazılım yüklü

nevzatkeles

0
Üye
24 Şub 2012
382
72
28
birde güncellemeyi yapmadan önce kanal listesini usb flash belleğe kayıt yapıyorum ancak güncelleme sonrasında kanal listemi geriye yüklemek istediğimde geri yükle seçeneği yok bu soruna da bir çözüm bulunacak mı? en son yazılım yüklü
Yazılım güncelleme ye gel USB den güncelleme bölüm tümü sec dosya yolundan USB ye yedek aldığın kanal listesi ni başlat de yükle

YUSUF BEKAR

New member
Üye
29 Kas 2021
6
0
1
Tekrar merhaba bugün akşam test yazılımını guncelledim. Pvr sorunu yaşıyordum. Güncelleme sonrasında uydu sinyali yok uyarısı aldım. Sonra USB ye yedekledigim kanal listemi geriye yukledigimde sinyal yok sorunu düzeldi ancak test yazılım güncellemesi yerini 22 Ekim tarihli guncellemeye bıraktı ve USB ye kayıt sorunu devam ediyordu. Sonra tekrar test yazılımıni kurdum. Bu sefer USB ye kayıt sorunu düzeldi ancak tekrar kanal listemi getirince test yazılımı silindi. Test yazılımını tekrar kurup kanal listemi kendim güncellemek zorunda kaldım. USB ye kayıt sorunu çözüldü.

YUSUF BEKAR

New member
Üye
29 Kas 2021
6
0
1
Birde şöyle bir sorun iletmek istiyorum. Kanal listesi düzenleme ekranında kanal taşıma bölümünde taşımak istediğimiz kanala ulaşabilmek için sadece aşağı ve yukarı yönde ilerleme imkanı tanınıyor. Hızlı ilerlemek için sağa ve sola geçmek istenince uydu türünde değişiklik oluyor. Kullanıcıların daha hızlı ve etkin kullanımı adına sağa ve sola kanal geçişlerinin kanal taşima bölümünde kullanmasının sağlanmasını istiyorum.

drymanx

0
Üye
12 Eyl 2017
15
6
3
Birde şöyle bir sorun iletmek istiyorum. Kanal listesi düzenleme ekranında kanal taşıma bölümünde taşımak istediğimiz kanala ulaşabilmek için sadece aşağı ve yukarı yönde ilerleme imkanı tanınıyor. Hızlı ilerlemek için sağa ve sola geçmek istenince uydu türünde değişiklik oluyor. Kullanıcıların daha hızlı ve etkin kullanımı adına sağa ve sola kanal geçişlerinin kanal taşima bölümünde kullanmasının sağlanmasını istiyorum.

drymanx

0
Üye
12 Eyl 2017
15
6
3
Ayrıyetten beyaz tuşlar var biri ses diğeri kanal (CH) tuşu veya bazı kumandalar da p+. p- tuşları bunlarlan kanal dizmeyi daha hızlı yapabilirsiniz ( onar onar atlar)

Pro Kullanıcı

New member
Üye
30 Eki 2021
17
2
3
Next kanky 2023 gibi mavi yazılımlarında kanal yedekleme diye birşey yok gençler, aldığınız yedek yazılım yedeğidir ve kanal listesi dahil tüm yazılımı kapsar ve bu yediği geri yüklediğinizde sadece kanal listesi değil yazılımın tamamını geri yüklemiş olursunuz, yani eski yazılımı kanal listesiyle beraber yüklemiş olursunuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...