Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D 20.05.2020 Tarihli V5.632 Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

şimşek59

0
Üye
20 Eki 2012
324
166
43
Next Machina 3D V5.632 Yazılımı
- Machina Portal bölümüne Mani uygulaması eklendi.
- Youtube korumalı içerikleri bazen oynatmama sorunu düzeltildi.
- Youtube canlı içerikleri oynatma düzeltildi.

İNDİR

fezaa

Active member
Üye
19 Eyl 2018
292
200
43
bursa
www.next.web.tr.com
Son zamanlarda cihazla ilgilenmeye başladılar bu sevindirici bir gelişme,fakat mani nedir Allah aşkına hava durumu bozuk çalışmıyor,youtube çoğu videoyu 360p oynatıyor,web tarayıcı çalışmıyor. Bu yazılımlar sanki bizim gazımızı alma amaçlı gibi,yazılım yazılım dediniz alın size yazılım gibi ama elle tutulur sadece youtube geldi oda yarım. Neyse cihazın uydu bölümü hala bence bir çok cihazdan önde.

guvenay1966

0
Üye
10 Şub 2015
256
26
28
ist
merhaba arkadaşlar bu yazılım kasalı next 3 hd machina uydu icin sonunda yazılımı verdiler daha yüklemedim ama sanırım iyi olmuştur şükür cihazı düşünen olmuş sonunda yazılım burda deyil ben sadece arkadaşları bilgilendirme amacıyla konu actım yazılım gene ana sayfada bilginize

fezaa

Active member
Üye
19 Eyl 2018
292
200
43
bursa
www.next.web.tr.com
Evet
merhaba arkadaşlar bu yazılım kasalı next 3 hd machina uydu icin sonunda yazılımı verdiler daha yüklemedim ama sanırım iyi olmuştur şükür cihazı düşünen olmuş sonunda yazılım burda deyil ben sadece arkadaşları bilgilendirme amacıyla konu actım yazılım gene ana sayfada bilginize
Evet çok güzel manilerimiz oldu artık

tv17

0
Özel Üye
6 Şub 2015
637
181
43
Son zamanlarda cihazla ilgilenmeye başladılar bu sevindirici bir gelişme,fakat mani nedir Allah aşkına hava durumu bozuk çalışmıyor,youtube çoğu videoyu 360p oynatıyor,web tarayıcı çalışmıyor. Bu yazılımlar sanki bizim gazımızı alma amaçlı gibi,yazılım yazılım dediniz alın size yazılım gibi ama elle tutulur sadece youtube geldi oda yarım. Neyse cihazın uydu bölümü hala bence bir çok cihazdan önde.
Next ayrılan doktora giydirme yapmışlar manide adam o kadar hizmet verdi

cevyapan

0
Üye
5 Tem 2016
26
11
3
50
Next yazılım var dedi,
Baktık nedir bu MANİ,
Bunu mu layık gördün
Yuh artık sana yani.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Next ayrılan doktora giydirme yapmışlar manide adam o kadar hizmet verdi

Sevgili kardeşim selamlar malumunuz ELMAS daima DEĞERLİDİR ve hiç bir zaman değerini asla kaybetmez varsayalım yere düştü tozlandı.! Şöyle bir SİLİNDİMİ yine PIRIL-PIRIL parlamaya devam eder yine değerini korumuş olarak.Demekki bu şekilde mutlu oluyorlar varsın öyle olsun bizde @doktor ÜSTAD'ımızla bu şekilde mutluyuz.Bazı şeyler varki istenilsede gönüllerden çıkarılamaz işte bizim sevdamızda bu şekilde ne yapılırsa yapılsın daima gönlümüzde baştacı olarak kalmaya devam edecek...

Son düzenleme:

beylun90

0
Üye
10 Eyl 2013
22
11
3
YouTube Live için teşekkür ederiz. Elinize sağlık ama Portal anasayfaya mani eklenmesi hoş olmamış. 5.631 ve 5.632 yazılımları ile istendiği zaman ve cihaz teknik kapasitesi elverdiği sürece neler yapılabileceğini Next kanıtlamış oldu.
Portal anasayfada illa bişey yapılacaksa, hava durumu özelliğinin önceden olduğu gibi sarı tuşa basınca bulunduğun ile göre güncellenmesi yeniden aktif hale getirilebilir ve alt menüdeki hava durumu kaldırılabilir. Machina 3D'ye hiç yakışmamış, böyle bir özellik ile anılması hoş değil. En kısa zamanda kaldırılması temennilerimle.

antep34

0
Machina3D VIPClup
22 Eyl 2013
37
11
8
Yazılımda Emeği Geçen Herkese Teşekkürler STALKER MAC Değiştirme Ve Joker Uygulaması Gelirse Bu Cihaz O Zaman Süper Olur.

Son düzenleme:

rootkey

New member
Üye
15 Kas 2018
22
13
3
Yazılımda emeği geçenlere teşekkürler ancak bi önceki yazımdan sonra cihazla ilgili yapmış olduğumuz istek ve taleplerimizin hiç biri dikkate alınmamıştır. İPTV + VOD bölümleri çalışmamaktadır, YOUTUBE videolarının çoğunda çözünürlük hala 360p lütfen yazılım ekibi yeni yazılım yaparken bu isteklerimizi dikkate alsınlar ve hakikaten verilen yazılım bir işe yarasın...

7 Ocak 2016
9
1
3
youtubeda çok video 720 çıkıyor ve eskisi gibi zırt pırt oynatılamadı hatası da vermeden tüm videoları açıyor. Bence youtube ayarlarında varsayılan video kalitesini yüksek yapmayı unutmuş olabilirsiniz. Ayrıca iptv de çalışıyor. vod u kullanmadığımdan denemedim ama tahminim o da çalışıyordur kimse olumsuz birşey demedi. Belki de sıfırdan 5.632 yazılımını yeniden kurulum yapmalısınız. kolay gelsin.
Tekraren sesimizi duyarak ilgili davranan Next firmasına, Kemal Sevim beye ve teknik ekibe şükranlarımızı sunarız. Bu şekilde mevcut özelliklerimizi çalışır halde bırakacak güncellemeler bile yeterli, fazlasına gerek yok. çok teşekkürler.

Yazılımda emeği geçenlere teşekkürler ancak bi önceki yazımdan sonra cihazla ilgili yapmış olduğumuz istek ve taleplerimizin hiç biri dikkate alınmamıştır. İPTV + VOD bölümleri çalışmamaktadır, YOUTUBE videolarının çoğunda çözünürlük hala 360p lütfen yazılım ekibi yeni yazılım yaparken bu isteklerimizi dikkate alsınlar ve hakikaten verilen yazılım bir işe yarasın...

beylun90

0
Üye
10 Eyl 2013
22
11
3
Şu anda Machina 3D (çift tuner);
IPTV, IPTV USB /KİŞİSEL, XPANEL, VOD (480p seçeneği seçin), YOUTUBE, YOUTUBE LİVE, CCCAM (ücretli), TAVŞANLAR (1,2,3) sorunsuz çalışıyor.

rootkey

New member
Üye
15 Kas 2018
22
13
3
Youtube ayarı “Yüksek (HD)” seçilmesine rağmen videoları 360p olarak izliyebiliyoruz. Benim bilmediğim başka bir ayarmı var acaba???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...