Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Bağlantı Hatası.

nikita

0
Üye
19 Nis 2015
1
0
1
Merhaba arkadaşlar,
Next machina 3D çift Tüner makinam var ve Güncelleme yapamıyorum.
Bağlantı Hatası diyor, Destek Site Ayarlarında Server Url ne olmalı
bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Merhaba arkadaşlar,
Next machina 3D çift Tüner makinam var ve Güncelleme yapamıyorum.
Bağlantı Hatası diyor, Destek Site Ayarlarında Server Url ne olmalı
bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Öncelikle NET bağlantınızın tam olduğuna emin olun...! ( Net varmı.? + Modemden cihaza olan CAT-5-6 kablo sağlammı.? Eğer Wifi kullanıyorsanız bağlantı sağlandımı.? vs.)Tüm bunların çalıştığından emin olduktan sonra hala sunucuya bağlanamıyorsanız o takdirde cihazı FABRİKA AYARI yaptırın ve dayzek yapılandırması ile yeniden taratın.

ftg

0
Üye
1 Eki 2015
2
0
1
Öncelikle NET bağlantınızın tam olduğuna emin olun...! ( Net varmı.? + Modemden cihaza olan CAT-5-6 kablo sağlammı.? Eğer Wifi kullanıyorsanız bağlantı sağlandımı.? vs.)Tüm bunların çalıştığından emin olduktan sonra hala sunucuya bağlanamıyorsanız o takdirde cihazı FABRİKA AYARI yaptırın ve dayzek yapılandırması ile yeniden taratın.

bende de aynı problem var güncellemeden sonra oldu ne wifi ne de kablo bağlantısı ile internete bağlanamadım. bir de dayzek tam olarak ne oluyor

kadifeli

0
Özel Üye
20 May 2015
704
685
93

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
bende de aynı problem var güncellemeden sonra oldu ne wifi ne de kablo bağlantısı ile internete bağlanamadım. bir de dayzek tam olarak ne oluyor

Merhabalar güncelleme yani yazılım attıktan sonra 1.nolu seçenek ile fabrika ayarı yaptınızmı.? Bunun güncelleme ile bir alakası yok olsa bu kadar zamandan beri bir sürü kullanıcı var onlardanda şikayet gelirdi.!

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul

Merhabalar güncelleme yani yazılım attıktan sonra 1.nolu seçenek ile fabrika ayarı yaptınızmı.? Bunun güncelleme ile bir alakası yok olsa bu kadar zamandan beri bir sürü kullanıcı var onlardanda şikayet gelirdi.! Şimdiye kadar sadece en fazla üç kişiden bu şekilde bir şikayet geldi.!

Son düzenleme: