Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Çift Tuner Serisi (V5.519) 25.07.2016 Tarihli Test Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,541
2,140
113
İstanbul
Hocam yuzde yuzden birden düşüp sinyal dıbe vuruyor lbn
Degişti bu ara benim cihaz a nazar degdi

Anlıyorum dediğim gibi eğer bu sorun genel olsa idi çoktan bildirim yapılırdı.! Eğerki değer birden bire 100/100 den sıfıra düşüyorsa çok büyük ihtimal Lnb de osilatör katlarda sadece o band aralığını ilgilendiren bir sorun oluşmuş olabilir. Aksi gibi bu bant aralığı Türksat uydusunda tabiri caiz ise en cafcaflı TP lerden biridir ama yazdığınız değer çok iyi en iyisi sistemi başta lnb olmak üzere tekrar bir gözden geçirin derim...

muratusta

0
Machina3D VIPClup
28 Eki 2011
429
6
18
Hocam canagi lnb degisti kablo dayzek ayni cihazi sifirladim ayni sd olar sikinti yok tesekkurler

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,541
2,140
113
İstanbul
Hocam canagi lnb degisti kablo dayzek ayni cihazi sifirladim ayni sd olar sikinti yok tesekkurler

O zaman şöyle yapalım siz anten ayarları kısmından çift tuner olarak seçim yapın 11054 Tp sini yani TRT paketi manuel olarak taratın.(Ama bunu yapmadan önce kanalları diğer tunere kopyala seçeneğini seçin ve öyle yapın.) Sonrada kabloyu 2 nolu anten girişine takın ve yayınları oradan takip edin bakalım o tunerde bir problem yapacakmı.! Sorun hala devam ederse dayzek swiçtende olabilir.İyi bir takip gerekiyor ne yazıkki...

muratusta

0
Machina3D VIPClup
28 Eki 2011
429
6
18
Hocam naptiysam sorun ayni malesef tesekkurler trt sd. Olarak izlemeye devam belki gelecek yazilimda kendine gelir hayirli geceler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...