Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Çift Tuner Serisi (V5.524) 05.08.2016 Tarihli Test Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
VOD bölümünde kategoriler ile ilgili güncelleme çalışması yapıldığından, filmler geçici olarak kaldırılmıştır.
Ayarlarınızla oynamayınız.

şimşek59

0
Üye
20 Eki 2012
324
166
43
Sizden ricam machina bölümünde MACHİNA ile ilgili TAVSİYELER adı altında bir konu açmıştım onu bir gözden geçiriniz...Ayrıca yazılımı yüklemekten çekinmeyiniz yoksa yeni gelen özellikleri kullanamazsınız ne yazikki...

yazılımı yükledim cihaz daha iyi oldu sanki biraz hızlandı gibi fakat bu türksattaki kanalardan nat geo ları açmıyor diğerlerini açıyor yazılımı yükledikten sonra içinde ki softcamıda yükledim nat geo ların dışındaki fx fox life gibi kanalları açıyor sadece nat geo ları açmıyor acaba neden ? birde şu sorum olacak cihazımda ücretli server var EMU seçenk standart seçili iken çalışıyor fakat emu da poweer wu seçersem server ve BISS şifreli kanalları açmıyor bu durum normal mi ? şunu öğrenmek isterim power wu yayınları izlerken aynı anda ücretli server ve softcam ile açılan kanallar AÇILMIYOR MU ?

küntagsu

0
Üye
16 Ocak 2012
11
0
1
Evet açılmıyor ya power wu ya da ücretli server ve softcam ile açılan kanalları tercih edeceksiniz.

sampiyon

0
Özel Üye
4 Kas 2011
1,595
277
83
ANKARA
yazılımı yükledim cihaz daha iyi oldu sanki biraz hızlandı gibi fakat bu türksattaki kanalardan nat geo ları açmıyor diğerlerini açıyor yazılımı yükledikten sonra içinde ki softcamıda yükledim nat geo ların dışındaki fx fox life gibi kanalları açıyor sadece nat geo ları açmıyor acaba neden ? birde şu sorum olacak cihazımda ücretli server var EMU seçenk standart seçili iken çalışıyor fakat emu da poweer wu seçersem server ve BISS şifreli kanalları açmıyor bu durum normal mi ? şunu öğrenmek isterim power wu yayınları izlerken aynı anda ücretli server ve softcam ile açılan kanallar AÇILMIYOR MU ?
ücretli server ve softcam ile açılan kanallar ikisi aynıanda çalışmaz ya ücretli serveri kapatacan yada poweer wu yu keyleri uydu üzerinden yükle açar

şimşek59

0
Üye
20 Eki 2012
324
166
43
Evet açılmıyor ya power wu ya da ücretli server ve softcam ile açılan kanalları tercih edeceksiniz.

anladım ikisi aynı anda olmuyor tercih yapmam gerekir, peki son yazılımı yükledim ve softcamı attım türksattaki bu tandberg ile şifreli kanallar içinde nat geo kanalları açılmıyor üçü de kapalı diğerleri açık fx fox life gibi sizde durum nedir ?

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,541
2,140
113
İstanbul
anladım ikisi aynı anda olmuyor tercih yapmam gerekir, peki son yazılımı yükledim ve softcamı attım türksattaki bu tandberg ile şifreli kanallar içinde nat geo kanalları açılmıyor üçü de kapalı diğerleri açık fx fox life gibi sizde durum nedir ?

Yapmanız gereken sadece internet-destek menüsünden key ve softcam güncellemelerini yapmaktır.! Şu anda sizin izleyemiyorum dediğiniz kanalları izliyorum...

sampiyon

0
Özel Üye
4 Kas 2011
1,595
277
83
ANKARA

bu tp dekilere bak

12461,H,20800,34,8PSK Tandberg

NAT GEO HD
NAT GEO PEOPLE HD
NAT GEO WILD HD

beylun90

0
Üye
10 Eyl 2013
22
11
3
Arkadaşlar, VOD'LARDAKİ son durum nedir? Ayrıca İPTV kategoriler yeniden düzenlenmiş. Başta Doktor hocam ve emeği geçen bütün arkadaşlara çok teşekkürler.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,541
2,140
113
İstanbul
Arkadaşlar, VOD'LARDAKİ son durum nedir? Ayrıca İPTV kategoriler yeniden düzenlenmiş. Başta Doktor hocam ve emeği geçen bütün arkadaşlara çok teşekkürler.

Son durum şu şekildedir... VOD lara YABANCI filmler tekrar gelmişler fakat izlenmek istenildiğinde OYNATMA-HATASI vermektedir.! Herhalde kısa bir süre sonra tekrar normale dönerler...

şimşek59

0
Üye
20 Eki 2012
324
166
43
bu tp dekilere bak

12461,H,20800,34,8PSK Tandberg

NAT GEO HD
NAT GEO PEOPLE HD
NAT GEO WILD HD

evet aynen bu tp deki kanallardan bahsediyorum üst mesajda internet bölümünden key softcam güncellememi istemiş üstad deneyeceğim ama zaten bu konuda ki yazılım içinde ki softcamı yüklemiştim usb ile tekrar deneyeceğim teşekkürler

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,541
2,140
113
İstanbul
evet aynen bu tp deki kanallardan bahsediyorum üst mesajda internet bölümünden key softcam güncellememi istemiş üstad deneyeceğim ama zaten bu konuda ki yazılım içinde ki softcamı yüklemiştim usb ile tekrar deneyeceğim teşekkürler

Ya kusura bakmayında Allah aşkına siz biran önce bu kanalları izlemek istiyormusunuz.? Yoksa istemiyormusunuz.? Size ISRARLA internet destek menüden key ve softcam güncelleyin diyoruz.! Oysa siz hala USB den güncellemeden bahsediyorsunuz.!!! O ilk verilen softcamda söz konusu kanallara ait keyler yoktu.!!! İşte size onun için bunu anlatmaya çalışıyoruz... Herkeste açık olan kanalların sizde açılmama lüksü olamaz.

Son düzenleme:

muratusta

0
Machina3D VIPClup
28 Eki 2011
429
6
18
Haydar hocam statutu barda 1088 e 1920 yazıyor 1080 e duzeltecektik unutuyoruz kolay geldin

demir

0
Üye
10 Haz 2012
54
1
8
tandbergi aktif etmek için emu hizmeti kapalı veya powervu değil, standart(csa) olacak.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,541
2,140
113
İstanbul
tandbergi aktif etmek için emu hizmeti kapalı veya powervu değil standart(csa) olacak.

Selamlar kardeşim yapmanız gerekenleri AŞAĞIYA yazıyorum...
1.Önce İlk sayfadaki 5.524 yazılımı cihaza yüklenecek.
2.Sonra cihazın menüsündeki İNTERNET-DESTEK menüsünden KEY+SOFTCAM güncellemelerini yapınız.!
4.Emu hizmeti ve FREE-SERVER için standart(CSA) seçilip hafızaya alınacak.!
5.Sonra çayımızı yudumlarken ilgili kanallara bakılacak...(Şimdiden iyi seyirler.)

NoKTa

0
Üye
21 Eyl 2012
241
25
28
K.Maraş
Kanalları izlerken çaya dikkat etsin ağzı yanmasın :). Bu aralar fazla kaptırdın bu kanallara kendimi yayınları gayet güzel.

can_211

0
Üye
5 May 2013
4
0
1
Gecikmeli olarak yazılımı yükledim köydeydim.Cihaz her geçen gün çok fazla iyiye gidiyor.Lütfen saçma sapan yazıp da ustaları da bıktırmayın.Zaten onlar gerekeni yapıyorlar.Cihaz hemen hemen paralı platformların açtığı kanalların çoğunu açıyor bundan iyisi şam da kayısı.Cihazın ilerlemesinde emeği geçen tüm personele içten teşekkürler.Şimdilik herşey çok güzel gidiyor.Kolay gelsin herkese.

murat25750

0
Üye
20 Şub 2015
158
4
18
Hayirlisiyla internet uzerinden siparisimi verdim. Suan kargoda Buyuk ihtimalle yarin elime gecer. Bakalim nasil bir performens alacagim. Minix amigo, minix combo, minix mavi kullandim memnun kalmadim. Sadece minix cx guzel cihazdi. Ondada kendiliginden kanal siralamasi degisiyordu servise goturdum duzeltemedi aldigim yere geri verdim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...