Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Çift Tuner Serisi (V5.530) 23.08.2016 Tarihli Test Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul

denizci56

0
Özel Üye
15 Şub 2013
1,533
451
83
Ege
1:Kumandadan M+ tuşuna basın.
2:İPTV yi okeyleyin.
3:SAT Katogari Listesi tuşunu okeyleyin.
4:Bölge dil listesinde x Paneli okeyleyin.
5:Menü ayarlar tuşunu okeyleyip;İPTV Ayarlarında enaltda küçük kırmızı(x Panel Setting)i
kırmızı tuşa basarak okeyleyin.
6:Gelen menüde:
Server URL
port
User ID
Password
yazan yerlere özel iptv lerinizi girip okeyleyin.
Kolay gelsin.

cevyapan

0
Üye
5 Tem 2016
26
11
3
50
Sormak istediğim bir husus var her yeni yazılım yüklendiğinde bir önceki siliniyor mu? Yoksa zaman içinde cihaz hafızası tamamen dolacak mı?
Teşekkürler

muri7

0
Üye
26 Mar 2015
37
1
8
yazilimda emegi olan doktor ve ekibine cok tesekkur ederim ellerinize saglik cok guzel olmus berlinden selamlar

hedef2010

0
Üye
17 May 2012
217
10
18
Yazılımda emeği geçen başta DOKTOR emekçi kardeşime olmak üzere biz kullanıcılara paylaşımlarında ulaşımı sağlayan KARBON kardeşime Sonsuz teşekkürler.

beylun90

0
Üye
10 Eyl 2013
22
11
3
36[SUP]o[/SUP] Doğuda sistemi olmayan arkadaşlara IPTV kategoriler bölümüne bir göz atmalarını tavsiye ederim. Son yazılımlarla birlikte IPTV ile ilgili iyileştirmeler ve yenilikler devam ediyor.
Başta Doktor hocam olmak üzere ikinci nesil yazılımlarda emeği geçen bütün üstadlarımıza teşekkürlerimi bir borç bilirim.

ayhaneti

0
Machina3D VIPClup
5 Ocak 2013
51
0
6
Doktor Üstad, yazılım ekibi ve bize ulaşmasında emeği geçen Karbon Hocamıza teşekkürler.

ali usta

0
Üye
23 Ocak 2016
145
13
18
sayın karbon üstat bu son yazılımı attım.usb ile cihazım machine süper combo tek tüner hiçbir değişiklik olmadı acaba yanlışmı oldu.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
sayın karbon üstat bu son yazılımı attım.usb ile cihazım machine süper combo tek tüner hiçbir değişiklik olmadı acaba yanlışmı oldu.

Ne gibi bir değişiklik bekliyordunuz acaba.! Birde yeni yazılımı attığınızdan nasıl bu kadar emin olabiliyorunuz,belkide atamadınız.En iyisi CİHAZ BİLGİLERİ menüsüne girip bir bakın bakalım sizin cihazınız için verilen yazılım versiyon bilgisi ile aynımı.! Birde sorunuzu lütfen COMBO bölümüne yazarsanız çok daha iyi olur...

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Haydar kardes yazlimin goruntu kalitesine etkisi varmi?

Şimdiye kadar çıkan tüm yazılımları yüklemiş biri olarak tek diyebileceğim görüntü 10 numara 10 yıldız.! Ben kişisel ayarlar menüsünü kullanmaktayım değerleri 15-16-16 ayrıca TV dende kendi kişisel ayarlarımı yapıyorum 4 K tvler yanında halt etsin...

collo1

0
Moderator
11 Ocak 2012
5,012
12,272
113
ALMANYA
Haydar kardes yazlimin goruntu kalitesine etkisi varmi?

Son yazilim da cihaz menu ve goruntu kalitesin eskiye gore daha canli olmus tv ve machine ayarlari standart olarak ayarli.

Haydar abi bende de xpanel calismiyo hata veriyo bide iptv listesin de radyolar bullamadim cikacak yazilim da yeni de eklenir .

Son düzenleme:

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Son yazilim da cihaz menu ve goruntu kalitesin eskiye gore daha canli olmus tv ve machine ayarlari standart olarak ayarli.

Haydar abi bende de xpanel calismiyo hata veriyo bide iptv listesin de radyolar bullamadim cikacak yazilim da yeni de eklenir .

Sevgili kardeşim X panel için ben ben bir öneride bulunmuştum bu konuda acaba onu uyguladınızmı.? Mavi tuşla panele girin SAT tuşu ile kategorilerden X panele girin ve MAVİ tuşla internetten güncelle seçeneğini deneyin.Çalışması gerekiyor yazılımı yükledim yükleyeli bende bu konuda hiç bir sorun oluşmadı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...