Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Çift Tuner Serisi (V5.537) 03.10.2016 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
810
1,737
93
France
Sanirim Next urunlerinde en iyi cihaz bu olmali? Cok seyi destekliyor gibi,tam bilmiyorum, o nedenle seneye izinde bundan alayim.
Emegi gecenlere tesekkurler.

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Öncelikle siteye kayıt olmanız gerekiyor.
Bu linkten gerekli bilgileri girerek sisteme kaydınızı gerçekleştirin.
http://www.ipfox.org/register.php

Daha sonra kayıt olduğunuz e-posta adresinize geleni onaylayıp sistemi aktif etmeniz gerekiyor.
1 günlük ücretsiz codunuzu zaten ekranda görürsünüz.
Görünen kodu uydu alıcınıza da girerek izleyebilirsiniz.
NkJXaP.png
amigo plusta varmı bu uygulama sezgin sen kod almışsın yoksa machina aldınmı hayırlı olsun

yavuzi67

0
Machina3D VIPClup
9 Ağu 2012
55
7
8
Yazılımda emeği gecen arkadaşların emeklerine ellerine sağlık teşekkürler...

muslum-baba

0
Üye
29 Ocak 2012
335
12
18
48
EDİRNE
arkadaşlar kod alındı yaklaşık 16 tane sayı çıktı cıyaza ekledik yanlız öyle kaldı kırmızı yazılı login, de kaldı

tv17

0
Özel Üye
6 Şub 2015
637
181
43
Türksat'ta yer alan Fox Network paketi kanalları tandberg k eyleri bir kısmı açık bır kısmı kapalı sizde de öylemidir internet destek bölümünden softcam dosyasını güncelledim ama yine aynı

denizci56

0
Özel Üye
15 Şub 2013
1,533
451
83
Ege
Şu an itibarı ile türksat da tanberk şifreleme sistemi ile açılan kanallar kapalı.

tv17

0
Özel Üye
6 Şub 2015
637
181
43
http://www.ipfox.org/codes.php

Siteye üye oldum kod blokeli çıkıyor sanırım birden fazla kişi aynı kodu kullanıyor...Yazılım sonrası çıkan bir uygulama için tanımadığımız sitelere telefon v.s bilgilerini veriyoruz bu işler iyi işler değil.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Sevgili FORUM-DOSTLARIM öncelikle TEST için ben bu meret yeni IP-FOX kodundan aldım cihaza attım evet kanallar aynen sıralandı.Fakat bazı hususları DİKKATE almanız için bu yazıyı yazmayı kendimce uygun buldum...

1.İnternet hızım 13 MB yani IP tv yayını için sıkıntı olmaması gereken bir hız.
2.Cihaz arka anahtardan kapatılıp açıldı aynı zamanda ÖZEL-SERVER imden deneme yaptım yayınlarda herhangi bir sıkıntı YOK.
3.Ve en nihayetinde IP-FOX uygulamasına girdim yayını demiyorum bakınız yayınları izlemeye başladım.Fakat tüm kanallarda maalesef yaklaşık 3 yada 4 dakika sonra aynı SLOW-MOTİON gösterimine benzer yayını gibi göstermeye başlıyor.Yani yayın izlenemez hale geliyor mecburen kapatmak zorunda kalıyor kullanıcı.
4.Ve yine anladığım kadarı ile bu KOD olayında söz konusu site bir şekilde uyanıklık yapıp tek kişilik kodu 2 şer kişiye verip kendince üye sayısını arttırmaya çalışıyor.! Ama dolayısı ile görüldüğü üzere kod sadece 1 kişilik ve iki kişi girince aynen BLOKE olup hiçbir işe yaramaz hale geliyor.

UYARI:Kendi anladığım kadarı ile sanırım bu uygulama SERVER-YOĞUNLUĞUNDAN olsa o kadar stabil ÇALIŞMIYOR.Yada BELLİ-SAATLER arasında bu sıkıntı yaşanıyor olabilir...

Son düzenleme:

NoKTa

0
Üye
21 Eyl 2012
241
25
28
K.Maraş
Bence tüm bu uygulamalar yerine keşke Torrentstream mümkünse Machine ye entegre edile bilse. Belki zor ama olsa iyi olurdu. Bu Torrentstream ID leri en azından daha saglıklı çalışıyor.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Arkadaşlar aynı uygulama ücretli olarak satışı var site tarafından ve uygulama smartv-ıpbox-android telefonlar için telefon almasında ben sakınca görmedim.(ögle saatlerinde yahoo siber güvenlik grupdan gelen ve şifremi (18 yıllık aynı şifre) değiştir uyarılı posta aldım sebep olarak gösterileni burda paylaşmak istemiyorum).bu meilden sonra dinlemeseler şaşarım.

tv17

0
Özel Üye
6 Şub 2015
637
181
43
Hikaye bu uygulama tamamen kandırmaca ... IP-FOX bölümünden cihaz çıkamıyor çakılıp kalıyor x panel bilgileri doğru ama hata kodu 5 yazıyor nereden girdim şu IP-FOX bölümüne cihaz kafayı yedi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...