Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Çift Tuner Serisi (V5.537) 03.10.2016 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
kardeş ben düştüğüm durumu izah ettim pişman olmak hata mı nextstarın ortağımısınız ki benim düştüğüm duruma kimse düşmesin diye yazdım ilk gün ve ilk mesaj da silindi atın kardeşim forum dan imkanınız varsa yazdıma lanet olsun :(

Arkadaşım şakamı yapıyorsunuz size AÇIK AÇIK gidin yeni konu açın diyorum,burası yeri değil diyorum.Derdinizi o açtığınız konuda AÇIK-AÇIK yazın yazdıklarınız daha anlaşılır olsun diyorum.! Artık size daha ne diyeyim bazen insanları anlamak gerçektende çok zor.!!! Yazınız UYGUN yerde dursa daha iyi olmazmı.? Burada kaybolsa dahamı iyi olacaktı.? Küçük bir açıklama yapayım ben NEXT-STAR ın falan ortağı değilim bu FORUMDA onların resmi sitesi değil...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
kardeş ben düştüğüm durumu izah ettim pişman olmak hata mı nextstarın ortağımısınız ki benim düştüğüm duruma kimse düşmesin diye yazdım ilk gün ve ilk mesaj da silindi atın kardeşim forum dan imkanınız varsa yazdıma lanet olsun :(

Selamlar, biraz sakin olalım arkadaşlar hepimiz birbirimize yardımcı olmak için buradayız, kimse kimseyi üzmesin kırmasın.... Bence pişman olmak yerine size gönderilen ürün için sevinmelisiniz, ilk çıkan modeldeki display sorunları nedeniyle zaten bir çok kullanıcı şikayet ediyordu, renklerde soluklaşma var diye, cihazı kullandıkça seveceksiniz ve farkını farkedeceksiniz.. takıldığınız noktalarda bizler buradayız sizlere yardımcı oluruz.. Kolay gelsin.

fazem16

0
Üye
6 Eki 2016
4
0
1
Next Machina 3D model bu değil mi bende bu konu altına yazdım kardeş,lütfen forumdan nasıl çıkılacağını bilen biri varsa yazsın ayıptır ilk mesajımı silmek tebrikler ne diyeyim.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Next Machina 3D model bu değil mi bende bu konu altına yazdım kardeş,lütfen forumdan nasıl çıkılacağını bilen biri varsa yazsın ayıptır ilk mesajımı silmek tebrikler ne diyeyim.

İllede çıkmak istiyorsanız NİCK kinizin olduğu yeri tıklayın en altta ÇIKIŞ yazıyor orayı tıkladığınızda artık çıkmışınız demektir.!

fayat

0
Üye
5 Şub 2015
584
59
28
46
Georgia"Marneuli"
Machina minix den once Machinalarin yazlimi ucnede ayni geliyordu-simdi ortaya minix cikti,tum machinalara minixle beraber 4 cihaza yazlimlar aynimi verilecek?

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Machina minix den once Machinalarin yazlimi ucnede ayni geliyordu-simdi ortaya minix cikti,tum machinalara minixle beraber 4 cihaza yazlimlar aynimi verilecek?

Çok güzel bir soru MACHİNALAR piyasaya çıkalı ne kadar zaman oldu.? Herhalde aklımda yanlış kalmadı ise yaklaşık 3.5 yıl falan oldu ilk çıktığında adeta yeni doğmuş bir çocuk gibiydi.Peki ne oldu bunca geçen zaman içinde bu hale geldi şimdide kardeşi diyebileceğimiz MİNİX-MACHİNA çıktı.! Şimdi oda yeni doğmuş bir çocuk gibi onunda eksiklikleri olabilecektir,ve dolayısı ile belli bir zaman dilimiminde biraz daha fazla ilgi görmesi çok daha doğaldır.Fakatt bu demek değildirki bizim cihazlara destek kesilecek diye, ilerleyen zaman diliminde destek bundan sonrada gelmeye devam edecektir. Umarım biraz SABIRLI davranır kimseyi üzmezsek bizleride kimseler üzmez.!!!

ali usta

0
Üye
23 Ocak 2016
145
13
18
Çok güzel bir soru MACHİNALAR piyasaya çıkalı ne kadar zaman oldu.? Herhalde aklımda yanlış kalmadı ise yaklaşık 3.5 yıl falan oldu ilk çıktığında adeta yeni doğmuş bir çocuk gibiydi.Peki ne oldu bunca geçen zaman içinde bu hale geldi şimdide kardeşi diyebileceğimiz MİNİX-MACHİNA çıktı.! Şimdi oda yeni doğmuş bir çocuk gibi onunda eksiklikleri olabilecektir,ve dolayısı ile belli bir zaman dilimiminde biraz daha fazla ilgi görmesi çok daha doğaldır.Fakatt bu demek değildirki bizim cihazlara destek kesilecek diye, ilerleyen zaman diliminde destek bundan sonrada gelmeye devam edecektir. Umarım biraz SABIRLI davranır kimseyi üzmezsek bizleride kimseler üzmez.!!!

saygıdeğer haydar ustam ben bunca yıllık tamirci olarak bu cihazdan gerçekten memnunum.yalnız bu akşam farkına vardım.son yazılımdan sonra hava durumu haberler piyasa maç sonuçlarını okeyliyorum açmıyor.acaba yazılımsal sorunmu şimdiden tşk. ederim.

uzuni

0
Üye
30 Eyl 2016
79
0
6
bende bu yazılımı yükledim bende sorun yok hava durumu falan hepsi açılıyor

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
saygıdeğer haydar ustam ben bunca yıllık tamirci olarak bu cihazdan gerçekten memnunum.yalnız bu akşam farkına vardım.son yazılımdan sonra hava durumu haberler piyasa maç sonuçlarını okeyliyorum açmıyor.acaba yazılımsal sorunmu şimdiden tşk. ederim.

Sevgili kardeşim modeminizi kapatıp yeniden açın cihaz ışıkları sabitlenince bu sefer cihazınızı arka anahtardan kapatıp yeniden açın.Cihaz normale dönünce bu sefer tekrar bir deneme yapın ve sonucu paylaşın...

bende bu yazılımı yükledim bende sorun yok hava durumu falan hepsi açılıyor

Aynen doğrudur kardeşim herhangi bir sıkıntı görünmüyor...

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Arkadaşlar hava durumu Makina 3D Çift turnerli de mi? nereden açıyoruz.

Selamlar...

1.M+tuşu OK.
2.Machina Portal OK.
3.Karşımıza gelen menüden AYARLAR yazan yerden Hava durumu üzerinde OK.
4.Şehrimizi ADANA seçip PORTAL-ANASAYFA üzerine gelip OK.
5.Şimdi Uygulamalardaki yazan HAVA-DURUMU ok.
6.Ve işte karşımızda bulunduğumuz şehrin hava durumu.

İyi seyirler dilerim...

yorulmazf

0
Üye
6 Mar 2015
12
0
1
Merhaba formu çok fazla takip edemiyorum ama bir şey sormak istiyorum.Yeni yazılımı yükledim fakat IPTV kanallarım silindi bunun için ne yapmalıyım bilgi verirmisiniz.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Merhaba formu çok fazla takip edemiyorum ama bir şey sormak istiyorum.Yeni yazılımı yükledim fakat IPTV kanallarım silindi bunun için ne yapmalıyım bilgi verirmisiniz.

Selamlar kardeşim madem IP tv kanallarınız silindi o halde tekrar yüklemekten başka bir şansımız ne yazıkki yoktur.

mhaluksen

0
Üye
28 Ağu 2013
110
19
18
58
Usa
Arkadaşlar ben de hotbird deki national geographic gibi belgesel kanallar gitti göstermiyor.acaba şifre mi değiştirdi yoksa ben yanlış birşey mi yaptım.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Arkadaşlar ben de hotbird deki national geographic gibi belgesel kanallar gitti göstermiyor.acaba şifre mi değiştirdi yoksa ben yanlış birşey mi yaptım.

Merhaba Haluk bey bahsetmiş olduğunuz kanal yada kanallar hangi frekansta.? Bu şekilde yazılan mesajlardan hiç bir şey anlaşılamıyor ne yazikki.!

ihsaan27

0
Üye
20 Mar 2013
37
38
18
İyi akşamlar ustalar.
Youtube baglan mada bir sorun oluşturuyor
Yardim ci olursaniz sevinirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...