Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Çift Tuner Serisi (V5.549) 03.11.2016 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

guvenay1966

0
Üye
10 Şub 2015
256
26
28
ist
yazılıma teşekkür ederim az önce yanlış yere soru yazdım özür dilerim cihaz machina 3d ben 2000 mini yerine softcam nasıl atılır yazdım sanırım machina 3d internet destekten güncelleme yapıyoruz kusura bakmayın saygılarımla yazılımın yanında softcam dosyasıda var onuda cihaza yüklencekmi yüklenecekse nasıl yüklenecek yazılım atargibimi

Son düzenleme:

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
yazılıma teşekkür ederim az önce yanlış yere soru yazdım özür dilerim cihaz machina 3d ben 20000 mini yerine softcam nasıl atılır yazdım sanırım machina 3d internet destekten güncelleme yapıyoruz kusura bakmayın saygılarımla yazılımın yanında softcam dosyasıda var onuda cihaza yüklencekmi yüklenecekse nasıl yüklenecek yazılım atargibimi

Sevgili kardeşim siz yazılımı attıktan sonra internet-destek menüsünden SOFTCAM+KEY güncelleyin yeter,diğer işleme gerek yok...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
yazılıma teşekkür ederim az önce yanlış yere soru yazdım özür dilerim cihaz machina 3d ben 2000 mini yerine softcam nasıl atılır yazdım sanırım machina 3d internet destekten güncelleme yapıyoruz kusura bakmayın saygılarımla yazılımın yanında softcam dosyasıda var onuda cihaza yüklencekmi yüklenecekse nasıl yüklenecek yazılım atargibimi

http://www.next.web.tr/showthread.p...mp-Key-Dosyaları-Yüklemek-ve-Güncellemek.html

mhaluksen

0
Üye
28 Ağu 2013
110
19
18
58
Usa
Yazılımda emeği geçen siz değerli dost ve arkadaşlara en içten dileklerimle çok çok teşekkür ederim. Next ailesi İyi ki varsınız.

zafer3801

0
Üye
28 Ağu 2013
122
46
28
Yazılımda emeği geçen başta DOKTOR civanıma KORELİ yazılımcı kardeşlerimize ve bizlere ulaştıran sevgili @KARBON kardeşime çookkk TEŞEKKÜRLER.

Yazılımı ANINDA yükledim ekteki softcam dosyasını attım ve TANDBERG aynen işlem tamamdır...( İşte fark bu olsa gerek...):dance2::hehhe::dayi:

bende v5.530 yazılımı yüklü yeni yazılımı ve bir öncekini yüklemedim.sadece **** dosyasını yüklesem tandberg ile ilgili kanalları açarmı hocam belki öyle şey olurmu diyebilirsiniz ancak v5.530 yazılımında elde ettiğim görüntü kalitesinin 4k dan bir farkı yok gibi bu görüntü kalitesinide kaybetmek istemiyorum.hayırlı cumalar ve saygılar hocam.

Son düzenleme:

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
bende v5.530 yazılımı yüklü yeni yazılımı ve bir öncekini yüklemedim.sadece **** dosyasını yüklesem tandberg ile ilgili kanalları açarmı hocam belki öyle şey olurmu diyebilirsiniz ancak v5.530 yazılımında elde ettiğim görüntü kalitesinin 4k dan bir farkı yok gibi bu görüntü kalitesinide kaybetmek istemiyorum.hayırlı cumalar ve saygılar hocam.

Üzülerek belirtmek zorundayımki maalesef TANDBERG leri izleyemezsiniz merak etmeyin görüntü ayarları her zaman aynı bu cihazımda KİŞİSEL olarak kullanıyorum.( 15-16-16 ) Sizde ayarlarınızı kaydedin yazılım yükleme işlemi bittikten sonra tekrar o değerlere geri dönersiniz.Aynı zamanda sizede hayırlı Cumalar olsun sevgi ve saygılar daima BİZDEN...

tv17

0
Özel Üye
6 Şub 2015
637
181
43
Arkadaşlar yeni yazılımda bir şey dikkatimi çekti iptv xpanel bilgilerini girerken resimdeki gibi klavye de kısa yol tuşları eklenmiş bunlar daha önce varmıdı yoksa bu yazılımda mı? eklendi eğer bu yazılımda eklendiyse uygulamar bende çalışmadı

İhttp://
EPGEwww.
M+.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Arkadaşlar yeni yazılımda bir şey dikkatimi çekti iptv xpanel bilgilerini girerken resimdeki gibi klavye de kısa yol tuşları eklenmiş bunlar daha önce varmıdı yoksa bu yazılımda mı? eklendi eğer bu yazılımda eklendiyse uygulamar bende çalışmadı

İhttp://
EPGEwww.
M+.

Evet bende girdim menüye ama bahsetmiş olduğunuz kısa yol tuşları aynen sizin gibi çalışmıyor.! Belkide bundan sonra verilecek yazılıma istinaden alt yapı için eklenmiş olabilir...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...