Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Super cihaza üzerinden destek yazılımı yükleme sorunu

my46

0
Üye
10 Mar 2015
16
10
3
Next Machina 3D Super cihazın üzerinde bulunan online destek yazılımını indirmiyor daha doğrusu sadece yazılım değil hicbirine girmiyor
cihaz normal internet bağlı server filan giriyor iptv filan izleniyorsadece destek bölümüne girmiyor:flower::sytn::sytn:

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Next Machina 3D Super cihazın üzerinde bulunan online destek yazılımını indirmiyor daha doğrusu sadece yazılım değil hicbirine girmiyor
cihaz normal internet bağlı server filan giriyor iptv filan izleniyorsadece destek bölümüne girmiyor:flower::sytn::sytn:

Arkadaşım öncelikle selamlar o bölüm yazılımlarda pek aktif değildir.!( Bunun dışında ise KEY ve SOFTCAM yüklemeleri Yapılabilmektedir.) Cihaza sık aralıklarla TEST yazılımları verildiği için USB vasıtası yükleme yapılmaktadır.Bilginize.

my46

0
Üye
10 Mar 2015
16
10
3
aleykümselam benzaten Key ve SOFTCAM yüklemeleri yapmak icin oda yüklemiyor yoksa usb den yüklüyorum yazılımı filan

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
aleykümselam benzaten Key ve SOFTCAM yüklemeleri yapmak icin oda yüklemiyor yoksa usb den yüklüyorum yazılımı filan

Mesajınız üzerine tekrar baktım softcam ve key yüklemede bende her hangi bir sorun görünmüyor.! Yazılım versiyonunuz hangisi.? Eğer son yazılım yüklü ise size tavsiyem yedeklerinizi aldıktan sonra cihazı fabrika ayarı ( 4 bölümün hepsini sil ) seçeneği ile yapıp,BOOT modunda yazılım atmaktır.

9 Ocak 2017
2
0
1
Arkadaşlar Elimde Next Machina 3D süper Combo var. Bu cihazı bir reyting şirketi vermiş ve sözleşme falan yapılmamış.
Cihazda bir çok eksik var.Verildiği yerde kablolu yayın varmış ve ona göre verilmiş.
Öncelikler her açılışta 30 saniye kadar bekleyip ilk ekranda kullanıcı seçtiriyor.
Cihazın saat ayarı yapılamıyor.
İnternet için sadece kablolu seçeneği var ethernet yada kablosuzu seçemiyorum.
Normal uydu taraması yapıyor ve yayınları gösteriyor.
Yazılım atmayı denedim kabul etmedi.

Cihazı orjinal durumuna nasıl getirebilirim. Menüden Fabrika ayarlarına döndürmek bir şey değiştirmedi.