Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D (V4.677) 04.11.2013 Tarihli TEST Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Next Machina 3D (V4.677) 04.11.2013 Tarihli Yazılımıdır.

Yazılım Notları:
- Free Share için ON - OFF tuşu (Free/Kapalı) eklendi.
(Menü - Girişler - Giriş tercihleri - IKS - Free / Kapalı yapılıp kırmızı tuş ile kaydedilir.
- İMedya bölümüne (+18) Yeni Eklemeler Yapıldı.
doktor;' Alıntı:
free server i kapatmak için GİRİŞLER+GİRİŞ TERCİHLERİ bölümünden IKS kapat seçip KIRMIZIYLA KAYDETMEYİ UNUTMAYIN..

18. doğum gününü önceden kutlayanlara 2 BÖLÜM daha EKLENDİ MANTIKEN 100 Lerce eklenebilir bu kadar yeterli....içerikleri,isimleri vb yazmayın....çalışmalara devam..bu yazılım cccam ve free server çakışmalarına deva amacıyla hazırlanmış,
2 adet bonus eklenmiştir..

free server ve cc cam serverlerde port çakışmaları olabilmekte bu yüzden 2 si birden açık olmazsa daha sağlıklı olur..

uyarı.......açık açık yazmıyorum yazmayında erişim sağlanabilmesi için bölge kodları eklendi..bizim bölge kodumuz 1....playturk bölümünde no list gelecek ülkeye göre herhangi bir bölümde 18+ örn 2 . bölünde en alttaki settings lere girin 18+ url mode type 1 seçin
otomatik diğerlerinede hafızalanır..başarılar......

kayıt işlerine test sorunları ok olunca başlanacak....saygılar
Teşekkürler @doktor

Buradan İNDİR

Alternatif

hedef2010

0
Üye
17 May 2012
217
10
18
Başta doktor ve karbon hocam olmak üzere tüm emeği geçenlere sonsuz teşekkürler...

Cemdede

0
Üye
16 Şub 2013
3
0
1
Sevgili karbon usta benim cihazımda bundan önceki yazılımı yükledikten sonra uydudan kanal listesi güncellediğimde % 100 e kadar gelip uyumsuz versiyon hatası alıp yükleme yapmıyordu şuandaki yazılımda bu düzelmiş ama tp listesini güncelle dediğimde yanlış dosya hatası veriyor sorun acaba yazılımsal bir sorunmu birde karbon usta ben pek bu cihazı karıştırmayı ve özel yerlerini pek anlamıyorum zira sizin yukarıda açık açık yazamadığınız yerleri rica etsem pm yoluyla yazarmısnız şimdiden teşekkürler

Son düzenleme:

akifhasan

0
Üye
17 Ara 2012
92
4
8
Konya
Sayin doktor

SAYIN DOKTOR::::::::: hocam cok cok sağolun elleriniz dert görmesin iyiki sizler varsınız emeğinize saygılar dilerim.

atom4141

0
Üye
27 Ara 2011
12
0
1
Kocaeli
Yazılımı DÜN AKŞAM iyice test etme şansı buldum SES KISILMA sorunu giderilmiş durumda,,,yeni eklenen (+18 ) 2ve3 cü kısımlarda harika çalışıyor...FREE server kapatmada iyi olmuş ÇAKIŞMA sorunu aynen bitmiş durumda cihaz her geçen gün dahada ilerliyor...Teşekkürler DOKTORA ve Arkadaşlarına emeklerine sağlık Saygılar

ismmed

0
Üye
2 Ocak 2013
7
0
1
birde yeni HD ve SD kanallar konusunda çalışmalar yapılsa çok ama çok memnun olacağız
yardımlarınız için emeğiniz için teşekkürler.

muratusta

0
Machina3D VIPClup
28 Eki 2011
429
6
18
birde yeni HD ve SD kanallar konusunda çalışmalar yapılsa çok ama çok memnun olacağız
yardımlarınız için emeğiniz için teşekkürler.

hocam anlaşılmadı hd ve sd lerde nasıl çalışma yapabilirız kalite zaten diger markalara göre 30000 bin kare kare daha hızlı açarsan yardımcı oluruz kolay gelsin:confused:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...