Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D (V4.690) 08.11.2013 Tarihli TEST Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
bu yeni yazılımda ADL sistemi çalışmıyor reklamı ayarlanan kanal ADL süesi bitiminde dönmüyor.

Şimdi kontrol ettim,bende sorun olmadı,farklı tunerler arasında mı denediniz haber verirseniz o şekilde de deneme yaparım..

motionpicture

0
Üye
31 Ağu 2013
7
0
1
Benim abonelim bitmis 11 de 199 liralik pakete 500 lira istediler bu sene bende 120 lira veririm dedim dusunun arayin ayni fiyat deseler devam edicektim zaten kanal d. Ve star hd vardi olmayi verisn
Bende giriş paketi var. Maxi nin farkı nedir diye sordum 400 tl istediler. Sonra bir araştırdım bimekste maxi paket 300 TL 2 yıllık giriş paketi ise 190 tl. Tutturabildiklerine gidiyorlar.

muratusta

0
Machina3D VIPClup
28 Eki 2011
429
6
18
Normal star ve kanal d ye kaldik cok goruntu farki var biraz daha duserseler dusunucem hd goruntuye alismisk

Son düzenleme:

muratusta

0
Machina3D VIPClup
28 Eki 2011
429
6
18
O anki listede yoksa donmez yagni tum uydulardayken doner hocam

Son düzenleme:

uydu3405

0
Üye
22 Eyl 2013
1,054
3
38
İstanbul
Ben hiçbir zaman tek uydulu kullanmadım her zaman tüm uydu kanalları şeklindedir listem yani tek liste sadece TÜRKSAT yada sadece hotbird şeklinde listelemiyorum tüm uydular şeklinde listem.
Bu ADL kanal d den TRT 1 e dönüyor ama başka uydudan dönmüyor

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Mesela hotbird teki redlight kanalından star tv ye dönmedi sayın karbon hocam

Az önce konu ile ilgili deneme yaptım, Tüm uydular seçili iken Star TV kanalında iken ADL ayarlayarak HotBird uydusundaki aynı kanala gittim, süre bittiğinde tekrar kendisi otomatik olarak Star TV ye dönüş yaptı,bir sorun göremedim, bu arada sistemim şu şekilde idi Tuner 1 Türksat(sabit) - Tuner 2 Hotbird(motorlu)...(Bu arada uzun süredir fabrika ayarlarına dönmediyseniz TEST yazılımlarında kişisel kanal listelerinden sorunlar çıkabilir,fabrika ayarlarına dönerek test edin birde) sizde sistem ne şekilde ?? diseqc switch ile birleştirilmiş tek tuner mi var ? ona göre aynı şekilde de deneyelim..

kenan_04

0
Üye
13 Mar 2012
15
1
3
s.a ustat önceden protokolda 18+ tavışanı güncelle değiğimizde videolar geliyordu şimdi gelmiyor

uydu3405

0
Üye
22 Eyl 2013
1,054
3
38
İstanbul
Hocam ben tek tunerde yapıyorum birde öyle deneyiniz iki farklı tunerden yapmış olabilir ben tek tunerden izliyorum

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Hocam ben tek tunerde yapıyorum birde öyle deneyiniz iki farklı tunerden yapmış olabilir ben tek tunerden izliyorum

Evet az önce Tuner1 den diseqc switch kullanarak deneme yaptım,dediğiniz gibi problemi bende görmüş oldum,konu ile ilgili gerekli bildirimleri hemen yapıyorum,ilgili Bug düzeltilecektir,teşekkür ederim bildirdiğiniz için..Bu arada bir önceki yazılımda böyle bir sıkıntı yaşadınız mı ?

dayço

0
Üye
18 Ağu 2013
15
0
1
hocam lütfen yeni yazılımda ip tvyi elle manuel girme işleminide yapasanız süper olur

yurekli

0
Üye
26 Eki 2013
9
0
1
Üstad' lar,
Youtube için kullanıcı bilgileri (logon/account) girme eklenebilir mi? Bazı videolar için kullanıcı bilgileri olmadığı için izletmiyor.

kenan_04

0
Üye
13 Mar 2012
15
1
3
protokolda güncelle diyorum iMedya bölümünde 18+3 bölümünede bakıyorum videolar gelmiyor bakıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...