Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D V5.628 25.1.2019 Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

karlux06

0
Üye
1 Nis 2015
17
1
3
Emeği geçenlere teşeklürler. Vod güncellemesi yapılıyor iyi güzel hoş ama durdur ileri geri sar özelliği halen yok! Filmi açıp hiç başından kalkmadanmı izliyeceğiz? Dizilerde bu özellik var filmlerde neden yok çalışma mantığı aynı değilmi? Cihaz çıktığından beri dile getirilen bu sorun çözülmüyecekmi?

muratusta

0
Machina3D VIPClup
28 Eki 2011
429
6
18
İnfo tuşu bastıktan sonra ileri geri fonkyonu calisir ben boyle yapiyorum deneyin

sinanali

0
Üye
30 Ara 2012
29
1
3
Elinize emeğinize sağlık. 7-8 senedir bu cihaza verdiğiniz destek için teşekkürler. Sayenizde M3D halen taş gibi ve sıkılmadan kullanıyoruz. Maşallah. Yalnız 2.bebeğe dayanamadı, kumandamız 2 parça oldu şeffaf koli bantıyla hayata tutunuyor ;)

emin.ozer

Özel Üye
Özel Üye
2 Eki 2013
380
720
93
Doktor gitti bizim işimiz bitti artık ne gelen var nede giden var o adam bizim için çok önemli biriydi 4/5 ay oldu hiç birisinden tık yok niye çünkü işleri doktor yapıyor du hava durumu yok webbowser YouTube bunlarda çalışmıyor yapan varmı yok demeki bu iş bukadar yolun sonuna geldik

fezaa

Active member
Üye
19 Eyl 2018
296
203
43
bursa
www.next.web.tr.com
Next in diğer modellerine yazılım gelmeye devam ediyor bu modellere yazılımı hazırlayanlar biz machina 3D kullanıcılarınada yapamazlar mı? Biz üvey evlat mıyız??????

emin.ozer

Özel Üye
Özel Üye
2 Eki 2013
380
720
93
Machina 3d yani şimdi hiç kimse buna bir cevap veremezmi deyin ki arkadaşlar vallahi kusura bakmayın doktor gitti sizlere bundan böyle biz yardım edemiyoruz o kadar basit bir şey biz diyoruzki YouTube de bazı sıkıntılar var buna bir çözüm bulun ama ilgililerden ses çıkmıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...