Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D V5.636 Yazılımı (22.10.2021)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emin.ozer

Özel Üye
Özel Üye
2 Eki 2013
380
720
93
Gerçekler her zaman acıdır derler ama biz inanmak istemiyoruz bir zamanlar biz dört gözle yazılımları ve yenilikleri beklerdik ve siteye girmek için sıraya girerdik ama şimdi gerçek bu NEXT eski gibi değil artık kimse eskisi gibi saldırmiyor neden çünkü artık herkes cihaz öretimini yapa biliyor ben Next mallarından hep memnun kaldım neden adamların genelde malları sağlam fakat yenilikleri artık eskisi gibi değil hep geriye gidiyor millet 4k 8k android bilmem neler neller öretirken biz dedik 3Denin devamında bize birtane böyle biraz birkaç özellik ekliyerek 4K çıkar o ne yaptı yok 2023 yok 2053 yok 64 yok 2071 yok mini yok box bunlar boş hikaye atını alan üskudarı geçti

rewn

New member
Üye
9 May 2021
24
12
3
next machine 3d serilerine oscam, xtream, youtube stabil olsa bu bile yeter. piyasaya bakıyorum 650 lira gri kasa, 300 lira combo cihazlar. linux yazılımı olan ama firmanın bunun farkında olmadığı cihaz. Kapalı kaynak kodlu ve açık kaynak kodlu linux cihazlara bağlanıp dosya ve uygulama güncelleme var o kadar kapalı kaynak kodlu cihaza bağlanıp en son versiyon oscam yükledim,kanal listesi düzenledim ama beni çaresiz bırakan next 3d machine oldu. böyle güzel bir cihaz nasıl yazılımsız ve atıl bırakılır anlamadım.şuan düzgün bir yazılımla bu cihazı kimse elinden çıkarmaz.

akrep1961

0
Üye
17 Eki 2016
260
306
63
62
T.C.İzmir
Ben son ana kadar elimden çıkarmayacağım,beklemeye devam ediyorum.İyice bozulana kadar kullanmaya devam edeceğim.En son nerede trak,orada bırak olacak.

cimbomly

0
Üye
22 Eyl 2016
61
2
8
Alanya
Fiyatına göre çok kötü bir cihaz oldu machina. Kıytırık cihazlarda bile işe yarar serverler var. Zamanında çok para verip almıştım. Neyseki fiyatlar artmadan önce machinayı çekmeceye kaldırıp 500₺ ye 4k e2 cihaz almıştım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...