Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D V5.637 Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emin.ozer

Özel Üye
Özel Üye
2 Eki 2013
380
720
93
herkese gün aydın herkese hayırlı işler olsun herşeyin en güzeli küçüğü ve yenisi şimdi NEXT 3D ÇIKŞ TARİHİ 12-12-2012 Next star belkide 40 sene bize hizmet verdi herşeyin güzelini yapmaya çalıştı veya verdi fakat bunların içinde tarihine baksın iki cihaz öretti biri 2000 BİN BİRİDE MAÇHİNE3D başkada uydu cihazını yapamadı belkide şu an 40 çeşit cihazı var hiç bir tanesini bunlar kadar n satabildi nede para kazana bildi şimdi 3d için yazılımlar yapılsaydı ve bu cihaz bu hale düşmezdi uydu işinden anlıyanlar bilir şu anda piyasada bile yeni çıkan BAZI 4K Cihazları bunun verdiği görüntüyü bile veremiyorlar am ne yazki next firması bu güzelim cihazı öldürdü biz NEXTEN ne bekledik bilirmisiniz dedik bundan sonra inşallah NEXT bunun devamında güzel bir kaç ilaveli ve bir kaç yenilik eklerekten bize güzel bir 4K öretir ve bizde onunla gurur duyacağız birde baktıkki yok 1000 serisi yok 1000 pulus yok auntun her neyse yok 2023 yok 2053 yok 64 yok 2071 bunları geç abim benim millet aya gideli yıllar oldu hem yaptığın cihazlarıda pahalı satıyorsun abim benim bu gün beğenmediğimiz piyasade hem 4K lı hem android li 800 900 diyor sen bize 2071 bile nuh dedin peygamber demedin 400 tl verdik şimdide mal ellimizde bomba kalmış yok efendim birsene 18 ler bedevaymış zaten ben iptv abone olursam adam onları istersem bana yükler abim benim bizide yazık abiler beyler birazda bizi düşünün hep siz kazanın diye bir kural yok

Son düzenleme:

şimşek59

0
Üye
20 Eki 2012
324
166
43
merhaba bu yazılım en son yazılım mı ? macina 3d çift tuner siyah kasa için mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...