Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

next machine 3

canavar1981

0
Üye
14 Ağu 2012
58
33
18
next machine 3 bu seriye ne zaman youtube yazılımı verilecek free serverden falan vazgeçtik 2000 hd serisine verildi buna hala yok ne sorunu varda yazılım verilmiyor bu seriye

akrep1961

0
Üye
17 Eki 2016
260
306
63
62
T.C.İzmir
Next firması yılbaşından beri bizim kasalı machına 3d serilerine desteği kesmiş.Yeni çıkan cihazlara destek veriyor,satmak için.Bizler boşuna destek beklemeyelim.

next ali

New member
Üye
29 Eyl 2018
14
19
3
en azından youtube destegini kesmeseydi çok büyük hayallerle aldık bu cihazları.

canavar1981

0
Üye
14 Ağu 2012
58
33
18
bunların yaptıgı rezillikten başka bişe değil kendi cihazlarına desteği kesiyorlar neymiş yeni cihazlara vereceklermiş bu sanki çok eski bir cihaz tarihi eser gibi davranıyorlar

Teknik45

0
Üye
6 Ağu 2016
49
77
18
TÜRKİYE CUMHURİYETİ
Arkadaşlar merhaba next machina3d bendede var bu cihaza artık hiçbir şekilde destek yok demekki bu cihazlar artık çöp oldu. Yazık dünya paraya almıştık. Piyasadaki 80tllik cihazlara bile destek var ama bu cihaza yok. TAUNUS arkadaşın dediği gibi bende hiç kimseye nexti artık tavsiye etmiyorum. Herkese iyi günler kalın sağlıcakla.

emin.ozer

Özel Üye
Özel Üye
2 Eki 2013
380
720
93
herkese selam kimse kusura bakmasın firmalar ve satıcıla hep haklı çünkü bizleri kaz yerine koyup mallarını satıyorlar hele bir deneyin 3yada 4ay uzak durun bakalım nasıl satar satamazda ama biz saldırınca adam tabiki boyna yeniliyor hepsi hile horda TV öyle Pc oyle Telefon öyle Uydu öyle bizleri teknoloji bitirecek dünyanın parasını bunlara saydık

fezaa

Active member
Üye
19 Eyl 2018
296
203
43
bursa
www.next.web.tr.com
Buraya yazanların ortak yönü bence uydu işleri ile uğraşmak. Ama bende anladımki bu tür hobisi olanları Next nebilim Goldmastr türü cihazlar yarı yolda bırakmaya mecburlar gibi,çünkü satış politikaları bu yönde. Ben şahsen linüx enigma cihazlara geçiş yapmayı düşünüyorum,artık satıcı firmanın eline vereceği desteği beklemekten bıktım. Tabi bu cihazların ilk etapta beni zorlayacağını biliyorum ama başta da dediğim gibi olsun sonuçta hobim ve inanıyorumki kesinlikle artık yazılım falan beklemek zorunda kalmayacağım sizede tavsiye ederim.

akrep1961

0
Üye
17 Eki 2016
260
306
63
62
T.C.İzmir
Evet artık,nextleri satıp başka cihaza geçmeliyiz.Yılbaşından beri yazılım bekledik,maalesef verecekleri yok.Büyük ümitlerle çok para verip aldığımız next bizi yarı yolda bıraktı.Yazılım desteği devamlı olan bir cihaza geçmek lazım.

acanalp1966

0
Üye
11 Eki 2017
3
0
1
kıbrıs
guzelım cıhazım guzu gıbı yatıyor ama ac ve susuz cok zayıf ne yutube var ne yazılım var canavar gıbı cıhaz oldu kucuk bır farecık
onerecegınız next dısın da baska bır cıhaz varmı

fayat

0
Üye
5 Şub 2015
584
59
28
46
Georgia"Marneuli"
biraz sebr etsek bunlarda 2000HD 200HDCX 2000HDfta 2000HDusb machina3d sırasında duracaklar, eskiden machina3d de sürekli yazlım veriliyordu artik bitdi machina3d, doktor next yok nextte! olsaydı ara sıra verirdi yazlım!