Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next machine 3D çift tuner YouTube çalışmıyor

guvenay1966

0
Üye
10 Şub 2015
256
26
28
ist
mehaba arkadaşlar next machina 3 hd gırı kasalı cihazım youtubaye acmıyor 0 8 hatası veriyor bütün videolarda ne yapmammız lazım zaten son yazılım yüklü mini olsaydı test yazılımını yükler acardım ama bu kasalı olan eski yazılıma dönsem düzelirmi acaba bilen rkadaşlar varsa yazarsa memnun olurum

çotanak

0
Üye
24 Nis 2015
8
1
3
mehaba arkadaşlar next machina 3 hd gırı kasalı cihazım youtubaye acmıyor 0 8 hatası veriyor bütün videolarda ne yapmammız lazım zaten son yazılım yüklü mini olsaydı test yazılımını yükler acardım ama bu kasalı olan eski yazılıma dönsem düzelirmi acaba bilen rkadaşlar varsa yazarsa memnun olurum
Machina 3d lerde bişey açılmıyor cihazla oynama yazılım gerekiyor

guvenay1966

0
Üye
10 Şub 2015
256
26
28
ist
arkadaşlar yardımcı almanıza sevinim bügün next firmasını aradım sorunu söyledim sanırım şubatta yazılım cıkma ihtimali var dedi uzmanlar calışıyor dedi umarım dogru söylüyorlardır yazılımla ilgili sorun dediler bakalım bekleyecez belki cıkar şubatta yazılım saygılarımla

çotanak

0
Üye
24 Nis 2015
8
1
3
arkadaşlar yardımcı almanıza sevinim bügün next firmasını aradım sorunu söyledim sanırım şubatta yazılım cıkma ihtimali var dedi uzmanlar calışıyor dedi umarım dogru söylüyorlardır yazılımla ilgili sorun dediler bakalım bekleyecez belki cıkar şubatta yazılım saygılarımla
ilgine teşekkürler umarım düzeltirler

fuysal42

New member
Üye
27 Ara 2018
3
0
1
Youtube ve web tarayıcısı çalışmıyor cihaz internete bağlı çözüm nedir ustalarım yardımcı olurmusunuz

foxmen

0
Üye
2 Mar 2017
123
8
18
benim de süper combo cihazım var sözde yeni yazılım gelecek dediler bekliyoruz youtube çalışmıyor....

emin.ozer

Özel Üye
Özel Üye
2 Eki 2013
380
720
93
işimiz önce allaha sonrada next sahibine kalmış eğer derse yazılım verin yaparlar yoksa dahada olmaz çünkü youtuba alt yapısını değişti insallah yazılım yaparlar bekliyoruz allahtan umut kesilmez

akrep1961

0
Üye
17 Eki 2016
260
306
63
62
T.C.İzmir
Next firması bizim kasalı machina modellerine desteği kesti.Belki insafa gelip bir yeni bir yazılım verirlerse ancak o zaman bizim cihazlar güncellenir.Yoksa bu şekilde kullanmaya devam,ya da elden çıkarıp başka cihazlara geçmemiz gerekecek.

foxmen

0
Üye
2 Mar 2017
123
8
18
Bizim youtube yine gitmiş,dicem ama kimse ilgilenmez
Benim de machina 3D süper combo cihazım var 3 ay dır youtube'yi açamıyorum hata veriyor devamlı söz de yazılım çıkacak dediler. Bekliyoruz ne zaman yazılım gelecek diye...

Son düzenleme: