Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

next mini hd black görüntü ayarları tavsiye

deasn

0
Üye
23 Eyl 2012
6
0
1
Arkadaşlar merhaba foruma yeni üye oldum ve sizin tavsiyelerinize ihtiyacım var.Teknosadan bu ürünü aldım http://www.teknosa.com/kategori/ses...cd_tv_2_gozluk__next_minix_hdblack_uydu_alici 1 hafta önce fakat hiç bir ayarını değiştirmedim fabrika ayarları olduğu gibi
duruyor.
Görüntü ayarları hakkında bilgi verirseniz sevinirim cihazı hangi ayarlarda kullanmalıyım acaba.Unutmadan Henüz Aparat almadığım için İnternetim yok..
herkese iyi akşamlar dilerim

webmaster

Administrator
Yönetici
Administrator
17 Eyl 2011
1,830
373
113
İstanbul
www.next.web.tr
İyi akşamlar.
Yeni ürününüz hayırlı olsun..

Menü / TV Sistemi bölümünden '' TV den Kontrol '' olarak seçebilirsiniz.
TV nizin desteklediği maximum görüntü kalitesine otomatik olarak ayarlar.

deasn

0
Üye
23 Eyl 2012
6
0
1
İlginiz için tşk ederim..Peki televizyon ayarlarında bi öneriniz varmıdır..Kusura bakmayın bu işlerde biraz acemeyim.. Samsung kullanan arkadaşlarda tavsiyelerde bulunurlarsa sevinirim

marcodemir

0
Üye
7 May 2012
48
3
8
İlginiz için tşk ederim..Peki televizyon ayarlarında bi öneriniz varmıdır..Kusura bakmayın bu işlerde biraz acemeyim.. Samsung kullanan arkadaşlarda tavsiyelerde bulunurlarsa sevinirim

bende samsung 102 ekran lcd var bence tv ayarlarını fazla elleme sadece kendi içindeki ayarlarını kullan mesala doğal standart dinamik ayarlarından sana uygun olanı kullan renkler yayınlardan farkeder bazı kanallarda kırmızı renk düşük kimi kanallarda biraz daha yüksek ben pek ellemiyorum ama yinede senin zevkine kalmış kendine göre ayarlayabilirsin farklı farklı kanalları açarak ayarla istediğin renk düzeyini bulunca bırak dediğim gibi herşey senin zevkine kalmış ama bana göre fabrika ayarları güzel

japan

0
Özel Üye
16 Kas 2011
11
1
3
36
avcılar
samsung tvlerde görüntü fabrika ayarı ile gelir EN İYİ AYAR (CANLI ) moda alıp seyir keyfine devam edebilirsiniz eğer parlaklık kontras ayarlarıyla oynadıysanız yada karıştırmışsanız fabrika ayarı yapın ve CANLI moda alıp daha iyi sseyir keyfii yaşayabilirsiniz... ayrıca size MARCODEMİR adlı üyenin söylediği gibi bazı kanallarda kırmızı renk gerçekten fazla gelebilir ama ben sadece atv ve starda bu kırmızılığı görebiliyorum diğer yayınlarda problem yok iyi seyirler.....