Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Amigo 06.12.2016 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
karbon ustam Xtream IPTV yükledim user password nedir

Kod:
http://[COLOR="#FF0000"]51.254.197.40[/COLOR]:[COLOR="#FF0000"]25461[/COLOR]/get.php?username=[COLOR="#FF0000"]yunus2[/COLOR]&password=[COLOR="#FF0000"]yunus2[/COLOR]&type=m3u
yukardaki panel cihaza alttaki gibi girilecek user pass yeterince açık sanırım eğer sorduğunuz bu ise

url:51.254.197.40
port:25461
user:yunus2
password:yunus2

Nuri38

0
Üye
5 Kas 2016
4
0
1
Arkadaşlar xtream iptv şifre gidemiyorum klavyede bazı karakterler yok yardımcı olabilir misiniz

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
= eşittir işareti lagzim bana yada telefonda klavye programı aradım bulamadım

evet = yok kardeşim biz denk gelmediğimizden dikkatimizi çekmemiş diğer modellerde var diğer karakterler amigoda eksik yazılımla eklenebilecek eksiklik bu next e yazınız xpanel düzenleme kısayol tuşu görseli de yok gelecek yazılımda eklenir umarım

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Peki bildiğiniz bir android kumanda klavye programı varmı
Onunla hallederiz belki

Telden kumanda programı ile bağlantı olmuyor biliyorum sadece iptv ccam gibi bilgileri girmek için bağlantı sağlanıyor oda cihazda o sayfada kalmak kaydıyla imkan veriyor benim bildiğim

zizu2008

0
Üye
23 Eki 2015
33
4
8
47
Peki bildiğiniz bir android kumanda klavye programı varmı
Onunla hallederiz belki

arkadaşım merhabalar kumandadan kırmızıtuşa bas olması lazım klavyede iken ona basınca özel karakterler görünüyor.

--------------------

arkadaşlar bu amigoda ccam girip izleyebilen oldumu.ben bir türlü başaramadım.yapabilen nasıl olduğunu ve girince hangi kanalları izleyebildiğimizi yazabilirmi.enazından deneme maksatlı bir tane bile olsa olur.oda ıptv gibimi olyor.ayrıca freeshare açıldı cihazda xpanel ıptv de süper olmuş.normal ıptv ye göre bariz görüntü güzel ve akıcı.AKADİR üstadımın programını ıptv de başarıyla uzun zamandır kullanıyorum ama ccam bir türlü olamadı..

Son düzenleme:

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,583
57,724
113
izmir çamdibi
Xtream IPTV noral ıptv ye göre eksiklilikler var ömek olarak düzenle eksik listede istemediğimiz kanalları silemiyoruz vlc playerde m3u linkini değiştirme imkanı var vlc girdiğimiz m3u linklerini hafızaya alıyor hafıza geçmişinden istedeiğimiz m3u linkini seçip izleyebiliyoruz kadir araştırmasında bu şeçenekleri buldumu bilemiyorum

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Xtream IPTV noral ıptv ye göre eksiklilikler var ömek olarak düzenle eksik listede istemediğimiz kanalları silemiyoruz vlc playerde m3u linkini değiştirme imkanı var vlc girdiğimiz m3u linklerini hafızaya alıyor hafıza geçmişinden istedeiğimiz m3u linkini seçip izleyebiliyoruz kadir araştırmasında bu şeçenekleri buldumu bilemiyorum
Cafi xtream panelde istemediklerini silemezsin düzenleyemezsin nedeni hesabı girince serverden ne gönderirlerse o gelir her girmeye yeniden günceller cihazla alakalı değil serverde kanalların
Diğer usb ile yüklenenler. Cihazda hafızada olduğundan oynama yaparsın
Vlcdeki dosya olarak açarsan değişirsin çünkü sendedir dosya olarak ama panel linki olarak açarsan aynı. Tream paneldeki gibidir umarım anlatBilmişimdir

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,583
57,724
113
izmir çamdibi
silme olayını geçtim Xtream ıptv tabiki serverden ne gönderiliyorsa onu izleyeceksin buna bi itirazım yok yeni girdiğimiz m3u linki bir öncekini iptal ediyor oysa vlc player bir sürü serveri hafızasına alıyor bu tür bu tür bir seçenek olsaydı
PnkOV9.png

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
silme olayını geçtim Xtream ıptv tabiki serverden ne gönderiliyorsa onu izleyeceksin buna bi itirazım yok yeni girdiğimiz m3u linki bir öncekini iptal ediyor oysa vlc player bir sürü serveri hafızasına alıyor bu tür bu tür bir seçenek olsaydı
PnkOV9.png

abim vlc pc de kendi dosyasında ilk girişte ne girdiysek link olarak gösterdiğin resimdeki gibi onu hafızalıyor oda explorere arama çubuğuna girdiğimiz adresleri hatırlaması gibi serverin adreslerini hafızasında tutuyor bunun cihazda olması mümkünmüdür? istenirse olmayacak birşey yok ama xtream paneli bile ancak eklediler millet tandberg beklerken hemde hala tandberg eklenmedi biliyorsun.
o şekil değilde birden fazla giriş eklenebilir mantıklı ama bilemiyorum aklenirmi? :D mini 2000 deki gibi

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,583
57,724
113
izmir çamdibi
tabiki bu konunun uzmanı değlim fakat yeni ekle seçeneği yazılımcılar tarafından yapılabiliyorsa uzun süreli linklerde iyi olur diye düşünüyorum şimdi inceledim internet arayüzde ıptv var Xtream ıptv yok olsaydı kumandanın tuşları ile uğraşıcağımıza pcden cihaza bağlanıp yükleme daha basit olurdu benim asıl beklentim tandberg yazılımı forumda konu açtım fabrikayı aradım mail atım daha fazla ne yapılır bilemiyorum keşke forumda tandberg yazılımı yapabilecek bi arkadaşımız olsaydı:D

atalar95

0
Üye
5 Şub 2015
29
0
1
sayın next yetkilileri madem tandberg i siz eklemiyorsunuz sizden 2 şey istiyoruz 1-amigo kaynak kodları ve editör 2-minix kaynak kodları. kendi tandbergimizi kendimiz yapalım.

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
tabiki bu konunun uzmanı değlim fakat yeni ekle seçeneği yazılımcılar tarafından yapılabiliyorsa uzun süreli linklerde iyi olur diye düşünüyorum şimdi inceledim internet arayüzde ıptv var Xtream ıptv yok olsaydı kumandanın tuşları ile uğraşıcağımıza pcden cihaza bağlanıp yükleme daha basit olurdu benim asıl beklentim tandberg yazılımı forumda konu açtım fabrikayı aradım mail atım daha fazla ne yapılır bilemiyorum keşke forumda tandberg yazılımı yapabilecek bi arkadaşımız olsaydı:D

Aynen katılıyorum dediklerine. keşke olsaydı :D

mertbal

0
Üye
6 Eyl 2015
40
8
8
Xtream IPTV kısmında url, port, kullacı adı ve şifre değerlerini giriyorum. Yükleniyor yazısı çıkıyor yaklaşık yarım dakika sonra cihaz kapanıp açılıyor. Kanal listesini göremiyorum. Xtream IPTV kanal listesi nerede görünüyor. IPTV kısmında bulamıyorum.

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,583
57,724
113
izmir çamdibi
mertbal;872ir23' Alıntı:
Xtream IPTV kısmında url, port, kullacı adı ve şifre değerlerini giriyorum. Yükleniyor yazısı çıkıyor yaklaşık yarım dakika sonra cihaz kapanıp açılıyor. Kanal listesini göremiyorum. Xtream IPTV kanal listesi nerede görünüyor. IPTV kısmında bulamıyorum.

bir yerde hata yapıyorsunuz username veya password kısmı bazılarında ikisi aynı bazılarında farklı oluyor örnek vericek olursak username ahmet password ahmet veya username ahmet password oğuz olabilir

--------------------

burada olduğu gibi kulanıcı adı ve parola farklı

http://151.80.25.97:13884/get.php?username=Susinonipoteb&password=Venezia&type=m3u

username=Susinonipoteb&password -venezia

tüm işlemleri hatasız yaparsanız yükleniyor yazısından sonra kanal listesi gelir

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...