Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Amigo 06.12.2016 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pips17

0
Üye
19 Kas 2016
19
0
1
tandberg emu ile izlenen şifreleme sistemlerinden biridir bazı uydulardaki kanalları +türksat uydusundaki fox paketini açar
Affına sığınarak hocam emu nedir ? Neden herkes tandberg istiyor ki ? Amigo kullanıcısı olarak astra 19 ve hotbird kullanıyorum ve birçok kanal açılıyor. Yani tandberg olsa daha fazla kanalmı çözer ?

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,583
57,722
113
izmir çamdibi
emu şifreleme sistemlerinin genel adıdır uydu alıcısına internet bağlantısı olmadan bazı şifreli kanallar izlenir

beykozlu

0
Üye
5 Şub 2015
98
26
18
arkadaslar iyi aksamlar son yazilimi yukledim xtreamiptv uzantisina geiyorum gerekli satirlari yazdiktan sonra yukleme yapiliyor uyarisi veririyor akabinde cihaz kendini resetliyor ne yapmam lazim simdiden tesekkurler

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,583
57,722
113
izmir çamdibi
arkadaslar iyi aksamlar son yazilimi yukledim xtreamiptv uzantisina geiyorum gerekli satirlari yazdiktan sonra yukleme yapiliyor uyarisi veririyor akabinde cihaz kendini resetliyor ne yapmam lazim simdiden tesekkurler
sayın arkadaşım bir yerde hata yapıyorsunuz kadir ve dost arkadaşlarımızın mesjlarını dikkatli okumanızı tavsiye ederim sorun çözülür

pchastası

0
Üye
17 Eki 2015
3
0
1
aynı sorunu benim cihazda yapıyor gerekli bilgileri doldurduktan sonra yükleniyor diyor ondan sonra cihaz kendini resetliyor

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
95
28
Arkadaşlar sorun bende dedim ve minik amigoyu rafa kaldırdım fakat görüyorum bendeki bu sorun bazı arkadaşlardada devam ediyor. Sayın arkadaşlar bende sizin gibi satın aldığım İPleri XTREAM a giriyorum cihaz kendini resatlıyor aynı İP leri next 2000 machine ve minik amigo plus a giriyorum onlarda herhangi bir sorun yok bende buna akıl erdiremedim. ve cihazı kenara koydum İnşallah bu yazılımı çıkaran yetkililer şu forumdaki şikayetleri okurlarda adam gibi bir yazılım çıkarırlar.

beykozlu

0
Üye
5 Şub 2015
98
26
18
Olmadigi gib yapacakra bisey yok ya fabrika ayarina donecek yada baska yazilim atacagim sayfaya gelince diret yukleme tapip resetliyor alakaniza tesekkur ederim

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
arkadaşlar hangi panelmiş bu reset attıran sakıncası yoksa eğer ücretli almadıysanız verin özelden bakayım 2 tane panel girdim sırf bakim reset atıyormu bakmak için biri çökmüş idi bana dediği kanallar yüklenemedi net bağlantınızı kontrol edin deyip ana menüye döndü reset atmadı panelden çıktı düzenlemeden başka panel girdim yükledi sorunsuz açıldı

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
biraz önce 6 tane panel değiştirdim sadece birinde reset attı
-http://51.254.197.40:25461/get.php?username=quinn&password=quinn&type=m3u--
gibi olanda değiştirdim gene rakamlı olanlardan girdim bu sefer yükledi bu panelde ne varsa resetliyor anlamadım

pips17

0
Üye
19 Kas 2016
19
0
1
Selam arkadaşlar. Xstrem kanal listesi nasıl silinir acaba ? Bir diğer sorum xstream iptv satın alınırmı LigTV falan izlemek için ? Teşekkürler

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
95
28
Sayın Kadir yukarıdaki yazınızı okudum cihazı tekrar çıkardım bu sefer İPadresine rakamları yazdım bu sefer resat atmadı fakat internet bağlantınızı kontrol edin yazısı çıkıyor. bakıyorum şifreli kanallar açık DIY Channel deki İP tv lere bakıyorum onlarda açık onun altında bulunan İP tv kanalları açık ben bunu çözemedim.Xtream a İP leri harf olarak tekrar yazdırıyorum cihaz yine kendini resatlıyor. Selamlar.

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Sayın Kadir yukarıdaki yazınızı okudum cihazı tekrar çıkardım bu sefer İPadresine rakamları yazdım bu sefer resat atmadı fakat internet bağlantınızı kontrol edin yazısı çıkıyor. bakıyorum şifreli kanallar açık DIY Channel deki İP tv lere bakıyorum onlarda açık onun altında bulunan İP tv kanalları açık ben bunu çözemedim.Xtream a İP leri harf olarak tekrar yazdırıyorum cihaz yine kendini resatlıyor. Selamlar.

evet hasan55 bazı hesaplarda aktif olmasına rağmen reset atıyor pasif olanlarda hata mesajını net bağlantısını kontrol edin olarak veriyor ve panelden çıkıyor kararsızlık var
elden geçmeli eksikler var zaten düzenleme girişi kısa yolu gibi iyileştirilmesini istiyorsak nexte bu sorunları anlaşılır biçimde yazmakta fayda var hazır yazılımcı ekip ele almışken işi tandberg ilede talepleri yazalım eksik kaldı xpanel aksaklık olsada eklenmesi iyiye işaret fırsatı değerlendirelim

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
95
28
Kadir kardeşim şimdi fabrikanın teknik servisini aradım ve durumu izah ettim. çıkan yetkili bayan yazılımda bir sorun olmadığını ve yazılımı hangi siteden aldığımı sitedeki kişilerin ekleme yapabileceklerini söylüyor bu bana tabi mantıklı gelmedi. Herhalde onlarda bu cihaza olumlu bakmıyorlar .Yoksa şu siteye cihaz hakkında bunca şikayet geliyor hiçmi onlardan birisi okumuyor bu şikayetleri de bana bize böyle bir şikayet gelmedi yazılım gayet güzel çalışıyor diyor.

tolizuga

0
Üye
4 Eki 2012
18
1
3
Bunlar Yazılımları Test etmedenmi güncelleme aldırıyor millete çok dandik bir yazılımı war

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...