Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Amigo 15.12.2016 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hayro46

0
Üye
5 Mar 2016
97
117
33
arkadaslar Wi-Fi sorunu amigoda kasma var hangi Wi-Fi kulanacaksan uzerine getir 10 saniye vaya 15 saniye uzrende dursun okeyliyor kendiliginden uyugula de çıkın bende böyle yaptım oldu

Son düzenleme:

marmara59

0
Üye
22 Şub 2015
19
0
1
karbon ustam emeğine sağlık amigo son yazılım 15.12.2016 surunsuz super olmuş. tum emeği geçenlere tesekkurler

fireman1325

0
Üye
18 Haz 2015
11
0
1
ben yeni yazılımı yükledim. formdaki güncel sotcamide yükledim. karbon hocanın fakat tanderberg ler açmadı ne yapmam gerekiyor

fireman1325

0
Üye
18 Haz 2015
11
0
1
açmadı ama uzun süre beklememe rağmen

--------------------

birde uydu kablo ile internete bağli. fakat xstrem de bir adres girdim. internetinizi kontrol edin diyor

--------------------

ftekanslar mı yanliş acaba

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,597
57,799
113
izmir çamdibi
öncelikle şunu belirteyim tandberg keylerinin internet ile bağlantısı yoktur emu sistemi ile aktif olur yazılımı atıysanız 12461 hor 20800 tp sindeki kanalları kontrol edin xstrem panel adersini girerken çok dikkatli girin bir nokta dahi yanlış girilirse kanallar yüklenmez

nearcan

0
Üye
16 May 2015
47
0
6
Next Minix HD Amigo 15.12.2016 Tarihli Yazılımı

Yazılım Notları :

- XTREAM IPTV desteği eklendi.
- XTREAM IPTV kanal kapasitesi : 2000
- XTREAM IPTV hesap bilgilerini değiştirmek için Xtream IPTV üzerindeyken kırmızı tuşa basın ve hesap bilgilerinizi girin.
- Tandberg ve PowerVu desteği eklendi.
- VOD Film içerikleri düzeltildi.
- VOD ve Youtube da oynatılan içerik durdurulduğunda tekrar oynatma sorunu düzeltildi.
- Uydu/TP/Kanal ve key bilgileri güncellendi.

Not: Bu yazılım sadece Next Minix HD Amigo modeli içindir, Next Minix HD Amigo Plus modeline uygun değildir.

Karbon usta yazilimi usbye indirdim reciever den nasil calistiracagim

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Karbon usta yazilimi usbye indirdim reciever den nasil calistiracagim

rardan çıkartıp usbye koy cihaza tak sırasıyla MENÜ+USBDEN GÜNCELLEME gir yazılımın üstüne gel OK bas yazılım yüklenene kadar dokunma kapanıp açılacak emü açmak freeshare aktif etmek bununla ilgili bilgiyi diğer ilgili başlıklardan faydanabilirsin anlatımı vardır

nextreyiz61

0
Özel Üye
8 Şub 2015
499
64
28
Trabzon
şu hd yayınlarda görüntü takılma kasılma sorununu çözemedim hangi ayarı yaptıysam olmadı eski yazılıma dönemem eklenen birtakım özellikten dolayı acaba hangi ayarları yaparsam düzelir?

Nuri38

0
Üye
5 Kas 2016
4
0
1
Bu sorun bende oldu bir çözüm varmı acaba

--------------------

Tesekkürler. her sey cok güzel fakat XTREAM IPTV verılerı gırdıkten sonra lütfen bekleyınız dıyor ve bekletıyor. lısteyı tamamı ıle tanıyor ama acmıyor. neden acaba

Bu sorun bende dedim oldu çözüm varmı acaba

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Bu sorun bende oldu bir çözüm varmı acaba

--------------------

Bu sorun bende dedim oldu çözüm varmı acaba
O paneli önce vlc ile kontrol edin aktifmi bazen vlc ile kanalları indirir ama hesap çökmüştür izlenmez kanal listesinin inmesi aktif olduğunun kanıtı değildir

Meteari

0
Üye
11 Ocak 2016
26
0
1
beyler bu xtream panel çalışmıyor ücretli ip serverim var diğer cihazlarımda calısıyor herseyi doğru girdim kanal listesi yüklendi fakat açılmıyor sağ üst köşede bir daire dönüp duruyor yükleniyor anlamında fakat dakikalarca bekledim aynı ne yapmalıyım?

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,597
57,799
113
izmir çamdibi
beyler bu xtream panel çalışmıyor ücretli ip serverim var diğer cihazlarımda calısıyor herseyi doğru girdim kanal listesi yüklendi fakat açılmıyor sağ üst köşede bir daire dönüp duruyor yükleniyor anlamında fakat dakikalarca bekledim aynı ne yapmalıyım?

haklısın vlc ile test etiğim artı cfg dosyası ile yüklediğim kanallar izleniyor aynı paneli xtream ile yüklediğim de liste var açılmıyor aynı olay ile karşılaştım tabiki bu sorun bazılarında oluyor

Meteari

0
Üye
11 Ocak 2016
26
0
1
haklısın vlc ile test etiğim artı cfg dosyası ile yüklediğim kanallar izleniyor aynı paneli xtream ile yüklediğim de liste var açılmıyor aynı olay ile karşılaştım tabiki bu sorun bazılarında oluyor
teşekkürler cafi cevap için o zaman bu konuda siz tecrübeli kardeşlerimiz bir çözüm bulduğunda bizimle paylaşırsa sevinirim
iyi günler herkese

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...