Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Amigo 15.12.2016 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wgenzo11

0
Üye
12 Ara 2015
59
0
6
marmara
şu hd yayınlarda görüntü takılma kasılma sorununu çözemedim hangi ayarı yaptıysam olmadı eski yazılıma dönemem eklenen birtakım özellikten dolayı acaba hangi ayarları yaparsam düzelir?

Arkadaşım pek dikkat etmemişsin ama o donma-kasılma sorunu sd kanallardada var.

kesinlikle cihazın kronik sorunu o , yazılımla halledilebilcek bişey değil olsa şimdiye dek çözerlerdi.

tüm yazılımlarda o problem var. tahminimce cihazın bordu yada tuneri ile alakalı bir sorun

tahminimce sanki o kasma-donma anlarında cihaz kendini dinlendirmeye alıyor, zaten cihaz ısıdan cayır cayır yanıyor. 30 saniyelik 1dk lık kasma sorununa bir çözüm bulunamadı malesef

nextreyiz61

0
Özel Üye
8 Şub 2015
498
64
28
Trabzon
sinyalle ilgisi yok en az çekeni HD frekansta % 67 SD frekansta % 70 en fazla kalite % 95 yani demem o ki kanal değiştirirken bu problem oluyor. sd kanaldan hd ye geçişte hd görüntü kasılarak geliyor ve düzelmiyor. ama hd den hd ye geçişte bu sorun yok bu versiyonda çıktı bu sorun

problem yazılımsal gibi gözüküyor.

wgenzo11

0
Üye
12 Ara 2015
59
0
6
marmara
arkadaşım o senin cihazda var bende sıkıntı yok

--------------------

bazı trt1 trt hd olur o çanak ayarından

kırılma değil o sinyalle alakalı farklı bir durum.,:dur:

bunu şöyle düşün. görüntünün akıcı olmadığı ve ağır çekimde seyretmesini bi gözünün önüne getir. görüntü feci şekilde bildiğin kasıyor .

omurserap

0
Üye
16 Tem 2015
98
2
8
arkadaslar bu xtream bolumune gırdım urlye ne yazıcam porta ip adresimi yazdım usernameye internet ismını yazdım şifeeyede ınternet sıfreemı ayzdım

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
arkadaslar bu xtream bolumune gırdım urlye ne yazıcam porta ip adresimi yazdım usernameye internet ismını yazdım şifeeyede ınternet sıfreemı ayzdım

Kod:
http://[COLOR="#FF0000"]iptv.electro-clair.net[/COLOR]:[COLOR="#0000FF"]8000[/COLOR]/get.php?username=[COLOR="#008000"]1234[/COLOR]&password=[COLOR="#FFA500"]1234[/COLOR]&type=m3u

URL:iptv.electro-clair.net
PORT:8000
USER:1234
PASS:1234

Bu şekilde girin

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
kadir vlc ile ok cihaza yükleyince yükleniyor diyor sonra reset atıyor

benim verdiğimmi üsttekimi? zaten önceki yazılımdada durum aynıydı bazı panellerde bu durum var malesef sebebi nedir belli değil ben defalarca deneme yaptım ilk panel eklenen yazılımda forumada yazdım durumu yazılımsal durum ilgilenenler bakarsa iyileştirilir gene ben iyimser değilim bu konuda umarım elden geçirilir bu gibi durumlarda nexte yazarken o panelleride ekleme yaparsak bakma şansları olur birebir gözlemleyerek sebebini daha kolay bulabilirler diyorum yazan arkadaşlar bu durumu göz önüne alsınlar sonuç bekliyorlarsa

hasan337

0
Üye
11 Şub 2015
8
0
1
beyler bu xtream panel çalışmıyor ücretli ip serverim var diğer cihazlarımda calısıyor herseyi doğru girdim kanal listesi yüklendi fakat açılmıyor sağ üst köşede bir daire dönüp duruyor yükleniyor anlamında fakat dakikalarca bekledim aynı ne yapmalıyım?

aynı durum bendede var

omurserap

0
Üye
16 Tem 2015
98
2
8
XTREAM IPTV arakadaslar bunu ne yaptıysam olmadı yada ben yapamadım tıklıyorum kanallar güncellenemedi yazıyor atıyor

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
XTREAM IPTV arakadaslar bunu ne yaptıysam olmadı yada ben yapamadım tıklıyorum kanallar güncellenemedi yazıyor atıyor

89 ve 90.mesajlara bak nasıl girileceği hem resim hem açıklama var cafinin verdiği resim var eğer oradaki paneli girdiysen aktif olmasına rağman sıkıntılı kabul etmiyor başka panel dene forumdan dostun paylaştığı hesapları dene

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,595
57,784
113
izmir çamdibi
bu şu anda aktif
149.202.199.167

8000

acer1
acer1
-------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------
http://149.202.199.167:8000/get.php?username=acer1&password=acer1&type=m3u
----------------------------------------------------------------
----------------------------------------------------------------
l3OlBr.jpg

Son düzenleme:

omurserap

0
Üye
16 Tem 2015
98
2
8
teşekkurler cafı sımdı oldu sanırım şuanda kanallar guncellendı yazdı sağ ustte dönüyor ama daha acılmadı beklıyorum bakalım

--------------------

ama acılmıyor sağ üstte donuyor sadece açılan bişey olmadı

--------------------

arkadaslar sağ üstte dönerken kanal ilerleme tusuna basın düzelıyor ben şimdi öyle yaptım düzeldi

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,595
57,784
113
izmir çamdibi
dönmesi buffering ara belleğe alınıyor

amigoda normal iptv lütfen yazar aynı olay ara belleğe alıyor

Son düzenleme:

omurserap

0
Üye
16 Tem 2015
98
2
8
cafi bu URL:iptv.electro-clair.net
extram ip tv url nerden bulup yapıyosun yani verdıgın extream ip tv acıldı ızlenıyor ben kendım url eklemek ıstesem nerden bulurum

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Arkadaşlar bazı linkler reset atması sanırım normal ...vlc de açılan linkin açılan listede ilk satır url yönlendirmeli server ise (bedavacının bedavacısı ) o zaman cihaza girince reset atıyor sanırım...
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ömürserap 3 mesaj üstde cafi ustamın resmi var
attachment.php

Akadir ustada sana link bulacagın yeri demiş

http://www.next.web.tr/showthread.php/11672-amp-G%DCNL%DCK-IPTV-Linkleri-amp.html?p=89810#post89810

abe kardeşim azcık da sen ugraş ben gibi ihtiyarları yorma,,

dimiiii yanii

Son düzenleme:

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,595
57,784
113
izmir çamdibi
cafi bu URL:iptv.electro-clair.net
extram ip tv url nerden bulup yapıyosun yani verdıgın extream ip tv acıldı ızlenıyor ben kendım url eklemek ıstesem nerden bulurum

bunu ben değil kadir paylaştı kendin bulmak istiyorsan forumda paylaşımları takip et veya nete araştır dikkat edersen m3u linklerinde sırası ile url port kulanıcı adı parola var bunları hatasız olarak tek tek gir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...