Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Amigo 15.12.2016 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ismailay

0
Üye
11 Şub 2015
20
0
1
Arkadaslar Ben und 99 daki resmin aynısını yazdım ama kanal listesi güncelenemedi yazıyor başkada birşey olmuyor

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Arkadaslar Ben und 99 daki resmin aynısını yazdım ama kanal listesi güncelenemedi yazıyor başkada birşey olmuyor

O 99.mesajdaki panel amigoda çalışmıyor şu an aktifmi değilmi bakmadım verdiğim zaman aktif idi aktif olsada amigoda sıkıntı oluyor yüklemiyor başka panel girin iptv bölümündekileri deneyin

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
XTREAM IPTV panelde cihaz kendini resetliyor. emeği geçenlere teşekkürler

teşekkurler cafı sımdı oldu sanırım şuanda kanallar guncellendı yazdı sağ ustte dönüyor ama daha acılmadı beklıyorum bakalım

--------------------

ama acılmıyor sağ üstte donuyor sadece açılan bişey olmadı

--------------------

arkadaslar sağ üstte dönerken kanal ilerleme tusuna basın düzelıyor ben şimdi öyle yaptım düzeldi
9-10 sayfadaki mesajları okursanız benzer soru ve cevapları çözümü anlatıldı efendim.

ilhandan

0
Üye
2 Ağu 2016
9
0
1
önceden rest atan panel yüklediyseniz ok leyince kapanıp açılır xteram üzerine gelin kumandanın kırmızı tuşuna basın ilgili bölüm açılır istediğiniz değişikliği yapın

teşekkür ederim adres satırı işini halletim bir sorum daha olacaktı machinadaki gibi kanallar otomatik mi gelecek yoksa usb ile mi yükleme yapıcaz. hayırlı akşamlar.

Meteari

0
Üye
11 Ocak 2016
26
0
1
teşekkurler cafı sımdı oldu sanırım şuanda kanallar guncellendı yazdı sağ ustte dönüyor ama daha acılmadı beklıyorum bakalım

--------------------

ama acılmıyor sağ üstte donuyor sadece açılan bişey olmadı

--------------------

arkadaslar sağ üstte dönerken kanal ilerleme tusuna basın düzelıyor ben şimdi öyle yaptım düzeldi
kanal ilerleme yaptım yine olmadı üşenmedim 15 dk bekledim kanal listesi var fakat sağ üstte dönen mavimsi çemberden başka bir yok siyah ekranda

devran53

0
Üye
9 May 2016
6
1
3
-1 youtubede fark yok olmasını isterdim hep ingilice
-2 youtube eskiye göre teması kötü
-3 xtream ıptv internet hatası veriyor
-4 medya menüsü değiştirilmeli
teşekkürler

omurserap

0
Üye
16 Tem 2015
98
2
8
extream amıgoya gelmış ama boşuna gelmıs açıyosun izleyemıyosun bıle her 10 sanıyede bır donup gerı gelıyor çoğuda hiç göstermıyor,bır anlamı olmayan uğraştırıcı bir exteram ve ip tv olmus

omurserap

0
Üye
16 Tem 2015
98
2
8
server uydualıcını aldıgın gunden ıtıbaren 1 yıl gecerlı uydualıcısını aldıgın tarıhı hatırlamıyorsan uydualıcın next amıgoysa menuye basıyosun 7777 yapıyosun oke basıyosun bıtıs tarıhı orda yazıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...