Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Amigo 18.08.2016 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,592
57,757
113
izmir çamdibi
hoş geldiniz ıptv izlemenin iki yolu var ücretli yükletebilir veya sürekli olmayan linkleri kendiniz http://www.google.com.tr/url?sa=t&r...lTshsjJ_X6DBCEmnQ&sig2=jpTK2geglNLkbUZ3V2JKZQ
buradan dosya yapıp usb aracılığı ile cihazınıza yükleyebilir veya internet arayüz ile direk olarak linkleri girip yükleyebilirsiniz
yükledikten sonra diy channel bölümünden izleyebilirsiniz
film izle şu an aktif değil

Son düzenleme:

allybe

0
Üye
7 Ara 2013
1
0
1
27.07 ve 18.08 Amigo Wi-Fi Sorunu

Bilen yok mu arkadaşlar??:agla:

Merhabalar. Amigo cihazıma 18.08 yazılımını yükledim. Wi-fi bağlantısı yapmıyor. Daha sonra cihaza eski yazılımları yükledim ve wi-fi bağlantısı sağlandı. Deneme amaçlı 27.07 yazılımını da yükledim ancak bağlanmıyor. Konu ile ilgili forumda araştırma yaptım. Sadece (next.web.tr/showthread.php/11071-wifi-bağlatı-sorunu.html) başlığı bulunuyor. Çözüm ile ilgili bilgisi olan varsa yardım rica ediyorum.

Son düzenleme:

didi

0
Üye
3 Ağu 2016
20
4
3
Ben vestel tv için aldığım wi-fi aparatı ile bağlandım fakat kopma oluyordu kabloya döndüm. Yazılımla alakalı olduğunu bilsem denerdim.

fayat

0
Üye
5 Şub 2015
584
59
28
46
Georgia"Marneuli"
Bu cihaza newgamd yazlımla eklenebilinirmi-neden newgamd desteyi verilmiyor yurt dışında ucretli server yabancı platformada Tango-TangoPlus-Point-Machina sorunsuz çalışıyorlar AmigoHD evogamd ve mgcamd da sorunda!cccam hiç çalışmadi! Next desteye kaç kere yazdım gonderdim -ordanda cevap geldi nextservıs.com da bekle-anladımki yazdığmın cevabımı alamadım--DESTEK NEXTten CEVAP YOK!!!

Son düzenleme:

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
usb ylen yazılım nasıl atılır ayrıntılı bilgi acil

Rom.bin uzantılı yazılım dosyanızı fat32 ile biçimlendirilmiş usb belleğinize kopyalayınız.

Minix hd amigo uydu alıcısının elektrik bağlantısını kesiniz usb belleğinizi uydu alıcınızın usb girişine bağlayınız usb bağlantısı yapıldıktan sonra uydu alıcınızın elektrik bağlantısını yapınız ve uydu kumandanızın ok tuşuna seri bir şekilde bas bırak yapınız tv ekranında download from usb bilgisi gelecektir. Bu bilgi geldikten sonra ok tuşuna basma işlemini bırakabilirsiniz.

PQbr28.jpg

Cihaz yazılımı yüklendikten sonra cihazınız otomatik olarak açılacaktır.

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Rom.bin uzantılı yazılım dosyanızı fat32 ile biçimlendirilmiş usb belleğinize kopyalayınız.

Minix hd amigo uydu alıcısının elektrik bağlantısını kesiniz usb belleğinizi uydu alıcınızın usb girişine bağlayınız usb bağlantısı yapıldıktan sonra uydu alıcınızın elektrik bağlantısını yapınız ve uydu kumandanızın ok tuşuna seri bir şekilde bas bırak yapınız tv ekranında download from usb bilgisi gelecektir. Bu bilgi geldikten sonra ok tuşuna basma işlemini bırakabilirsiniz.

PQbr28.jpg

Cihaz yazılımı yüklendikten sonra cihazınız otomatik olarak açılacaktır.

bu çökmüş cihazları kurtarmak için normal yazılım nasıl yüklenir diye sormuş arkadaş sanırım
yazılımı rardan çıkartıp usb belleğe koyunuz cihaza takınız cihazda menü+usbden güncellemeye gelip ok basınız usbdeki yazılımın üzerine gelip OK basmanız yeterli

starkman

0
Üye
23 May 2015
89
5
8
aynen devam uğraşması zor bu şekilde gelmesini bekliyoruz hem de amigo plus a bekliyoruz

pips17

0
Üye
19 Kas 2016
19
0
1
Selam Arkadaslar whatsapp'tan sorunumu çözebilecek bir arkadaş varmı ? Buradan resim yollanmıyor

nextreyiz61

0
Özel Üye
8 Şub 2015
498
64
28
Trabzon
bugün yazılımı denedim yorumlarda artıları eksileri söylenmiş fakat kendi izlenimlerim de malesef - yönde olacak
kanallar arası geçiş belirgin şekilde yavaşladı.
cihazin kendi renk ayarlarını kötü ayarlamışlar gerçi varsayılan yapınca düzeliyor.
menülerde gezinirken hafif kasılma var.
kanal listem uçtu. (usb den yedek yüklememe rağmen kanallar geri gelmedi)
anlaşılan bu cihaza eklenecek her bir özellik daha fazla ağırlaşmasına neden oluyor. sonuçta donanım ne derse o :(
koşa koşa 19 12 2014 versiyonuna geri döndüm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...