Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Amigo 19.12.2014 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,593
57,772
113
izmir çamdibi
Next Minix HD Amigo 19.12.2014 Tarihli Yazılımı

Yazılım Notları :
Kod:
- Dolby test yazılımıdır
- Dileyen kullanıcılar eklentide bulunan Kanal listesini cihazlarına yükleyebilirler
- Kanal Listesinde Türksat - HotBird - Astra - Hellassat Uyduları bulunmaktadır.

Ekli dosyalar

• Next_MinixHD_Amigo_19122014.zip
    7.1 MB · Görüntüleme: 808
  • Kanal Listesi Kanal Listesi Türksat-HotBird-Astra-Hellassat.zip
    94.6 KB · Görüntüleme: 1,397

mehmetabay

0
Üye
5 Şub 2015
69
26
18
Amigo cihazımda youtube uygulamasında yaklaşık 1 haftadır hiç bir video açılmıyor.bu yazılımı yüklersem düzelir mi? Yazılımdan sonra kanalların sıralamaları değişir mi? Eğer değişirse bunun bir çaresi yokmu? Hiç bir kanal eksilmeden ve sıralama değişmesini istemiyorum...

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,593
57,772
113
izmir çamdibi
Amigo cihazımda youtube uygulamasında yaklaşık 1 haftadır hiç bir video açılmıyor.bu yazılımı yüklersem düzelir mi? Yazılımdan sonra kanalların sıralamaları değişir mi? Eğer değişirse bunun bir çaresi yokmu? Hiç bir kanal eksilmeden ve sıralama değişmesini istemiyorum...
19.12.2014 yazılımı ile yutebede sorun yok yükleyebilirsin yazılımdan sonra kanal sıralaman bozulur imzamda 4 uydulu sıralı kanal listesi var arzu edersen yükleyebilirsin

onurum88

0
Üye
7 Şub 2015
48
0
6
yukarıda 2 ayrı dosya var.bunları ayrı ayrı mı yukleceğiz.yoksa ikisi aynı anda yuklenıyor mu..

image

0
Özel Üye
5 Şub 2015
609
636
93
türkiye
Next amigoya iptv yuklemek

selam arkadaşlar dun cihaza son yazılımı attım harıka olmuş yapanların ellerine saglık.
içerisinde iptv de var turksat kanalları 53 kanal var.
soylemek istedigim ben yeni iptv linkleri atacagım ama olmuyor eskisi oldugundanmı yoksa benmi atamıyorum .
ıptv.cfg olarak goruyor attıgınıda sanıyorum ama donup baktıgımda hala eski kanallar var.?
bana yardımcı olurmusunuz ustalar.
sevgilerimle

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
selam arkadaşlar dun cihaza son yazılımı attım harıka olmuş yapanların ellerine saglık.
içerisinde iptv de var turksat kanalları 53 kanal var.
soylemek istedigim ben yeni iptv linkleri atacagım ama olmuyor eskisi oldugundanmı yoksa benmi atamıyorum .
ıptv.cfg olarak goruyor attıgınıda sanıyorum ama donup baktıgımda hala eski kanallar var.?
bana yardımcı olurmusunuz ustalar.
sevgilerimle

selam yaklaşık 250 kanal hafızalar yüklediklerin listenin sonuna alır liste dolu ise hafızalamaz yani eskiyi silip yenilemez hep ilave ettiği için yer kalmadığından işlem yapmaz
eskileri silmen lazım kanal listen sol ekranda iken renkli kısa yol tuşlarını kullan renk hatırlayamadım şimdi birinin altında düzenle sil seçeneği var

Son düzenleme:

image

0
Özel Üye
5 Şub 2015
609
636
93
türkiye
usta cevabın için.tşk.ler ancak anlayamadıgım bir şey var 250 kanal alır diyorsun bende yuklu olan 53 kanal var trt ler vs.ben ustaların verdigi ip tv leri yukleyemiyorum neden?dolu olsa dolu der .bu dosyaların uzantısı genelde cfg bazende txt dosyası olarak veriyorlar ben ben menu usb den guncelle diyorum ve usb içine attıgım dosyayı bulup ok diyorum bişeyler yazıyor ama yuklendi veya yuklenmedi demiyor kısa bir şekilde bitiriyom çıkıp iptv bakıyorum hala 53 kanal gozukuyor.
ne yapmam gerek te bu dosyaları atmam lagzım yada yuklenince ne yazar bunu ogrenmek isterim.
cevabını bekler sevgiler sunarım...
Not:kanal listesi solda iken renk tuşlerından birinde sil gelir demişin o menu normal kanal seyrederken geliyor oysa iptv seyrederken degiştir ve ekle seçenegi geliyor başka nasıl silerim içindeki iptv leri .
cihazım next minix hd amigo.

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,593
57,772
113
izmir çamdibi
kumandada mavi option tuşu var buna bastığın zaman multimedya bölümünü açar ses tuşlarını kulanarak iptv bölümüne gel ok firmanın yüklediği iptv kanaları gelir kırmızı tuş ok diy channel -iptv-miksrc-mediasat-mediasat-engish-engish-beindiy-a

DİY_channel
seçeneği kendi oluşturduğunuz veya usb ile yüklediğiniz iptv cfg dosyası ile yüklediğiniz kanalarını gösterir

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
usta cevabın için.tşk.ler ancak anlayamadıgım bir şey var 250 kanal alır diyorsun bende yuklu olan 53 kanal var trt ler vs.ben ustaların verdigi ip tv leri yukleyemiyorum neden?dolu olsa dolu der .bu dosyaların uzantısı genelde cfg bazende txt dosyası olarak veriyorlar ben ben menu usb den guncelle diyorum ve usb içine attıgım dosyayı bulup ok diyorum bişeyler yazıyor ama yuklendi veya yuklenmedi demiyor kısa bir şekilde bitiriyom çıkıp iptv bakıyorum hala 53 kanal gozukuyor.
ne yapmam gerek te bu dosyaları atmam lagzım yada yuklenince ne yazar bunu ogrenmek isterim.
cevabını bekler sevgiler sunarım...
Not:kanal listesi solda iken renk tuşlerından birinde sil gelir demişin o menu normal kanal seyrederken geliyor oysa iptv seyrederken degiştir ve ekle seçenegi geliyor başka nasıl silerim içindeki iptv leri .
cihazım next minix hd amigo.

selam iptv ye gir kanallar yüklendikten sonra OK ye bas liste gelince KIRMIZI tuşa bas yanında başlıklar çıkacak ilk sıradakinin üstüne gel OK ye bas o başlık senin yüklediklerin olacak eğer yüklemişsen orada birşeyler vardır
önceki mesajda söylediğim şu idi sen kanallar yüklenmiyor deyince hafızaya almıyor anladım dolu olabilir diye yazmıştım ama sen yüklediklerini görememişsin anladığım kadarıyla yani o dediğim kısa yol tuşları İPTV de OK basıp kanallar gelince KIRMIZI tuş başlıkları seçmene yarar SARI TUŞ düzenle ekle sil gibi işlem sunar
cfg olanı yükleyeceksin Amigo için düzenlenmiş veya senin düzenlediğin olmalı txt olmaz
yazdıklarımı uygula sonucu buraya yaz

image

0
Özel Üye
5 Şub 2015
609
636
93
türkiye
ustalar her ikinizede çok tşk.ler ederim dediklerinizi uyguladım hepsi ok. benim attıgımı alıyormuş ama iptv ye degil DİY satırına alıyormuş bende ipten çıkar diye hep oraya zorlamışım şimdi sildim ve yenisini yukledim harika birşeymiş vallaha çok sagolun.
cfg olarak alıyor txt olarak almıyor.
ikinizede sevgiler...

yerebakan

0
Üye
6 Şub 2015
42
1
8
Demin TV8 HD kanalı eklemeye çalışırken uydu araması filan yaptım. Bu sırada sanırım alet kendini güncellemiş. Neden Türkçe oldu diyorken sistem bilgilerine baktığımda Tarih Dec 19 2014 olarak gözüküyor. En son yazılım bu olsa gerek.

Ayrıyaten TV8 HD yi hala ekleyemedim ve kanal listemi alt üst ettim.
Sunduğunuz kanal listesini yükledikten sonra TV8 HD yi nasıl ekleyebilirim?

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
uydu kurulum+manuel taramadan frekansı ekleme yaparak tarat uydu seç altta transponder kısmında en alta in YENİ ok le bilgileri gir tarat

yerebakan

0
Üye
6 Şub 2015
42
1
8
Yöntemler için teşekkürler. Uydu sistemleri ile pek bilgim yok açıkcası. Ondan dolayı zorlanıyorum.

Tüm kanalları sildim.
Hazırlanmış olduğunuz kanal listesini yükledim.
Üstüne kör tarama yaptım.
En son emu key dosyasını da yükledim.
TV8 HD ve beraberinde bi kaç kanal daha geldi.

Şu anda bir sıkıntı yok. Ama elimde olsa düzenli bir kanal listesi yapmak isterim.Kumanda ile yapmak baya işkence.

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,593
57,772
113
izmir çamdibi
iyi seyirler kanal listesine gelince erkes in tercihi farklı örneğin bir kulanıcı trt 1 kanalanı 1 sırada bir diheri 10 cu sırda ister bu yüzden kulanıcılar kanal sıralamasını kendi zevkine göre yapmalı benim tercihim en çok izlenen kanalları en öne almak

58alki

0
Üye
14 Mar 2015
2
0
1
dün bu yazılımı yükledim;cihazı açtım 5-6 dakika sonra kapanıp tekrar açılmaya başladı ve bunu sürekli yaptı, ısınmış dedim ama kontrol ettim çok sıcak değil,fabrika ayarına dönderdim düzelmedi,yazılımı tekrar yükledim yine aynı,sabaha kadar dursun dedim kapattım dün geceden beri kapalı cihaz az önce yeni açtım ama yine aynı.ve eski mart yazılımında hiç olmayan sürekli sinyal yok uyarısı çıkıp yayın gidiyor 3-5 saniye sonra geliyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...