Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Amigo 21.07.2017 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Son ve bir önceki yazılımlarda Bazı panellerde cihaza reset attırma düzeltilmiş ancak son yazılımda 21/07/2017 olan listeyi 2.defa indiriyor izlerken kanal isimleride bilinmeyen olarak ekleniyor bu durumda iptvden çıkışta genelde donmaya sebep oluyor fişten çekmek gerekiyor bazen normal çalışıyor ama bu sorun genelde var
Next Minix HD Amigo 15.05.2017 Tarihli Yazılımda bu bahsettiğim sorun yok gayet normal reset sorunuda ortadan kalkmış en azından elimdeki reset attıran xpanel hgesap sorunsuz yüklenebiliyor bu gibi sorun yaşayan arkadaşlar Next Minix HD Amigo 15.05.2017 Tarihli Yazılımına dönebilirler

kelkor

0
Üye
14 Eyl 2017
2
0
1
Arkadaşlar, cihaz wifi bağlantısını görüyor ancak bağlanmıyor. Sanırım modem ayarları ile ilgili. Modem ttnet zyxel vmg3312-b10b. yardımcı oalbilecek var mı? Dün biraz kurcaladım bağlandı, bugün cep telefonlarında sıkıntı oldu, modemi açıp kapattım, uydu yine bağlanmaz oldu. Şimdiden teşekkürler.

Değerli arkadaşlar, cihazlarda sorun yok. Daha önce Süperonline ın huawei modemi vardı,sıkıntı yoktu. Sanırım bu modemin bir ayarının düzeltilmesi gerekiyor. İnternetteki bazı araştırmalarla bir kısım ayarlar ile oynadım gelmişti wifi. Ancak sabah kalktığımda bu sefer telefon vs bağlanamaz olmuştu. Modemi açıp kapatınca düzeldi ama uydudaki bağlantı tekrar gitti. Yani olay modem ayarlarıyla ilgili. Bu konuda bilgisi olan varsa ve yardım edebilirse sevinirim.

x-promes

0
Üye
29 Nis 2013
10
0
1
Değerli arkadaşlar, cihazlarda sorun yok. Daha önce Süperonline ın huawei modemi vardı,sıkıntı yoktu. Sanırım bu modemin bir ayarının düzeltilmesi gerekiyor. İnternetteki bazı araştırmalarla bir kısım ayarlar ile oynadım gelmişti wifi. Ancak sabah kalktığımda bu sefer telefon vs bağlanamaz olmuştu. Modemi açıp kapatınca düzeldi ama uydudaki bağlantı tekrar gitti. Yani olay modem ayarlarıyla ilgili. Bu konuda bilgisi olan varsa ve yardım edebilirse sevinirim.

Arkadaşlar bende de aynı sorun var. cihaz modemi görüyor. kullanıcı adını şifreyi giriyorum fakat bağlanmıyor. laptop yada cepten bağlanıyor. cihaza reset attım faka yine aynı. farklı yazılım attım değişen birşey olmadı. Modem airtes.

rockerroll

0
Üye
15 Şub 2015
3
0
1
Hd mini cool cihazda wifi antenle baglaniyordum mecburen direkt modeme baglanirken ssid i gec buluyordu.cevredeki wireless ap lari bulmasina ragmen yakindaki modemi gormuyordu bazen.menuden wifiyi kapatip acardim baglardim oyle.ayni zamanda menzil genisletici var evde.ona baglandigimda baglandi demesine ragmen freeshare ve nete dair hicbirsey calismiyordu.telefonlarda vs olmamasina ragmen.

Bende amigoyu kablodan bagliyorum direkt.wifi bas agritmisti bende

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Son düzenleme:

falls

0
Üye
6 Şub 2015
19
0
1
iks nin dışında hepsi normal. İKS network tarih ve saat alamadığı için çalışmıyor. (tarih saat manuel-otomatik denendi)

nextreyiz61

0
Özel Üye
8 Şub 2015
498
64
28
Trabzon
Fikrimce her yeni çıkacak yazılımlarda yeni ek özellikleri yükleyip yüklememe tercihi olmalı diye düşünüyorum. Tabi cihazda bulunan gereksiz bazı özelliklerin de silebilme imkanı bulunmalı. Yani kullanıcıların hangi özellikleri yükleyeceğine kendileri karar vermelidir. En azından cihazda bulunan gereksiz çok yer kaplayan yavaşlığa neden olacak kullanıcılara hiç fayda vermeyen özelliklerin silinme imkanı bulunmalı.
Çıkacak yeni yazılımdan beklentim usb kullanılarak yapılan emu softcam güncellemesinin artık internet kullanılarak da emu softcam güncellemesinin bu cihazda da yapılabilmesi.
TKGS özelliğinin tam anlamıyla eklenmesi.
Ücretsiz serverde cccam veya ıptv deki birtakım hataların giderilmesi özellikle nds şifrelemesi kullanan ve açılabilen kanallardaki 5 sn de 1 kez donma hatası giderilmeli. Iptv deki videodaki tekrar etme sorunu düzeltilmeli
defalarca aynı şeyleri yazıp durduk ama yeni çıkan yazılımlara bakıyorsunuz hep aynı mantıkta

falls

0
Üye
6 Şub 2015
19
0
1
başka çözümü var mı?

Değerli arkadaşım, geç yazdım özür dilerim.
Açmamasının TEK SEBEBİ ; internet servis sağlayıcısının ip adresimi CGN denilen boşluğa atması.
100 ve 195 ile başlayan ip ler sorunlu.
Bu nedenle gerek telefonla gerekse mail ile ip portumun değiştirilmesini istedim. Değiştirdiler sorun bitti.
Onun dışında başka bir sorunla karşılaşmadım.

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,581
57,698
113
izmir çamdibi
benim tek beklentim şu an için xtram ile ilgili yüklediğimiz m3u panelindeki kanalları silme veya gizleme özeliği olursa güzel olur örneğin panelde adult kanal var bir çoğumuzda kumanda ailedeki dieğer kişilerin elinde bu tür kanalları gizlersek veya silersek iyi olur diye düşünüyorum şu an bu özellik olmadığından iptv yi xteam ve sakıncalı kanalları ayıklayıp diy canal bölümünden izliyorum

nextreyiz61

0
Özel Üye
8 Şub 2015
498
64
28
Trabzon
bu yazılımın
artısı: kanal geçişleri hızlı sd den hd ye geçişte kasılma yok. Geçmiş 2016 yazılımlarından sanki biraz daha hızlı.

eksisi: fransız canalsat kanallarına tıklarken ve ıks cccam arasında değişiklik yaptıktan sonra cihaz gerek kanal geçişlerinde gerek menülerde gezinirken son derece yavaşlıyor. Bu durumu çözmek için cihazı kapatıp açmak gerekiyor.

Bilinen kronik sorunlar devam ediyor: görüntü oranı problemi HD yayınlarda belli zamanlarda ağırlaşma problemi bu yazılımda da aşılamamış

diğer sorunları keşfettikçe buraya yazacağım

jimbob

0
Üye
11 Eki 2015
3
0
1
Ustala bende cccam sorunu var hep takilma var bunu bir cözümü yokmu 3 tane cihaz aldim elimde kaldi birseye bakamiyorum lütfen yardim!

Bahriyeli59

0
Üye
3 Ocak 2016
72
50
18
Almanya
Arkadaslar Next Minix HD Amigoda bir kac gündür iptv free share ulusal kanalar cikmaz oldu yanliz bendemi yoksa genelde kapandimi ?

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Arkadaslar Next Minix HD Amigoda bir kac gündür iptv free share ulusal kanalar cikmaz oldu yanliz bendemi yoksa genelde kapandimi ?

cihazda sondan bir önceki yazılım yüklü 15/05/2017 yazılımı var dediğin gibi ulusal kanallar açılmadı bağlantı değişmiş anlaşılan free server aktif çalışıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...