Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Amigo 26.12.2016 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

abtani

0
Üye
10 Ağu 2012
64
21
8
bu yazılımı hazırlayanlar kanal geçişleri ve sistemdeki bazı hataları gidermiyorlar. bir yeri yaparken diğerini bozuyorlar.
sd yayından hd ye geçişte yani hd yayına aldığımızda hem geç hem de açılırken görüntü kasılıyor kesik kesik geliyor .

Bende dediğiniz gibi bir şey olmuyor.

cem32

0
Üye
23 Şub 2015
50
18
8
ustalar ben Amigoda 23-12-2014 yazilimindaki sorunsuz cccam bakmayi iks le karismadan,sinyal yok uyarisi olmadan(20-12-2016) sinyal oldugu halde, 15-12-2016 Medyadaki filmleri izlemeyi 20-12-2016 daki acilip göstemeyeni degil ve xtreamiptv deki kesitiden sonra yayini devam ettiren diyiptv özledim bunlari birlestiren yazilimcilar araniyor.Güzelim alet ne hale geldi.

tibas

0
Üye
5 Şub 2015
60
34
18
yeni yazılmdan sonra iks calışmıyor calışmamı va yoksa tamamiyle gitimi oysa daha sürem vardı saglıcakla kalın

hayro46

0
Üye
5 Mar 2016
97
117
33
Amigo da Softcam yüklediğigimzi zaman eski keyleri siliyor ne yapma lazım arkadaşlar keyleri yeniden girmek gerekiyor SAYGILARIMLAMLA

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Amigo da Softcam yüklediğigimzi zaman eski keyleri siliyor ne yapma lazım arkadaşlar keyleri yeniden girmek gerekiyor SAYGILARIMLAMLA

manuel giricen yada dosyaya ekleme yapıcaksın öyle yükleyeceksin
tandberg ve powervu keylerini dosya ile yüklemede cihaz almıyor manuel girmelisin emü sorunlu hala düzeltilemedi

worescorpion

0
Üye
13 Kas 2016
15
0
1
merhaba , bu güncellemeyi yükledim .. ama 1 aydır anten yuzunden tv ızleyemıyordum neyse anten sorunu hallettım,yayınlar geldı bır baktım nat geo wıld fılan kapalı,,, neyse dedım bu guncellemeyı yükledım..
ama halen kapalı, ne yapmalıyım,bu kanalları açmak için , nate geo fx crome 24 kıtchen vb.. lütfen yardımcı olmanızı istiyorum .. özelden de olur acil yazın lütfen

Son düzenleme:

tibas

0
Üye
5 Şub 2015
60
34
18
iks paylaşımı bir haftadır yok cıhaz yeni calışmamı var yoksa bitimi yeni yazılımı yükleyince giti yazılım her halde iks bilgilerini silıyor bilgisi olan varsa bilgilendirmesini rica ederim saygılar dilerim .....

--------------------

piyasadaki en sıtalbil uydu alıcısı amigo desdegide mükenmel forumda yardımcı oluyor fakat kısa bilgier veriyor oysa profosyenel insanlar var forumda saglıcakla kalın

--------------------

cözemedim arkadaşım yazılımla iks bilgileri siliniyor hehalde veyahut calışma var 2015 yorumlarında bu ayda bircalışma olmuş kademe kademe verilimiş işalah öyledir sinir bozuyor bu iş saglıcakla kalın

--------------------

tibas arkadaşım aynı mağduriyet ben de de var sorunu çözebilirsen bana da iletirsen sevinirim
cözemedim arkadaşım saglıcakla kal

James

0
Üye
18 Ocak 2013
225
54
28
bu yazilimla 1512-de cikan yazilim arasinda fark varmidir?tandberg manuel sifre girme yerine kanalin freq.no mu yazacagiz?cvp..

Son düzenleme:

nextreyiz61

0
Özel Üye
8 Şub 2015
499
64
28
Trabzon
bu yazilimla 1512-de cikan yazilim arasinda fark varmidir?tandberg manuel sifre girme yerine kanalin freq.no mu yazacagiz?cvp..

15 12 versiyonundan farkları
1- film izle uygulamasında sadece dizi kategorisini izleyebilirsin
2- Türksat kolay kurulum frekansı düzeltilmiş
3- xtream ıptv panelinde harf kullanımları daha fazla genişletilmiştir.

her 2 yazılımda da tandberg giriş şekli aynıdır. tandberg girişi kanalın providerini, ID kısmını ve key kısmını giriyorsun. burda provider kısmına biss sistemindeki gibi kanalın frekansını yazmıyoruz.

James

0
Üye
18 Ocak 2013
225
54
28
Benim sorumla ilgili;asagidaki sifreyi receivera tam olarak nasil yazacagiz?

42°E (East Beam) 12461,H,20800,34,8PSK Tandberg
; FOX SPORTS HD
T 2695 01 44..--sifreyi yazmak yasakmis--

Son düzenleme:

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Tek tek acip kapadim butun "line'lari" bazilarinda problem cikarmadi ancak bircogunda da reset atip durdu.

bu hata yazılımsal son 4 yazılımdan beri var sanırım 3 te olabilişr yazdım forumda düzeltilmedi cccam benim için önemli derseniz 19/12/2014 yazılımını deneyin ve yukarısını

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...