Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Amigo Free Share açılmıyor ?? IKS çalış mıyor

prof.psikolog

0
Üye
5 Şub 2015
53
0
8
Next Minix HD Amigo Free Share açılmıyor sorun bende mi yok sa herkeste mi ? yardımmmmmm en son yazılımı yükledikten sonra gittiiiiiiiiiiiiiiii ((

prof.psikolog

0
Üye
5 Şub 2015
53
0
8
nearcan arkadaşım en son hangi yazılım attın dns ayarların ağ ayarların ıks ayarların hakkında bilgi verebilirmisin ??

alican0039

0
Üye
12 Ocak 2017
9
0
1
Vallah pisikolog arkadaşım sende beinim gibi arayış içerisindesin fakat bu forum sitesinde bize yardım edecekleri yok sanırım...bu server olayını ben uzun zamandan beri kullanmaktayım amigo hd (sarı)olandan var bende de ıks bölümünde valid date 0000.00.00 yani yıl,ay,gün sıfır olarak göeünmektedir.next firmasınada 3 defa mesaj attım ama bilgi alamadım.telefonda bana amigo free serverlar açık herkez izleyebilirler dedi yani süreyle herhangi bir kısıtlama yokmuş.fakat bu olayı ben çözemediğim için izleyemiyorum.bunun sebebini bilen arkadaşlarımız var ise bize yardım ederlerse minnettar olacağım.saygılar alican.

tibas

0
Üye
5 Şub 2015
60
34
18
bendede 0000000 cıkıyor yeni yazılımla 2017 yazıyordu birden yok oldu calışmamı yapıyorlar yoksa bitimi cıhaz daha yeni saygılar

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,578
57,667
113
izmir çamdibi
Vallah pisikolog arkadaşım sende beinim gibi arayış içerisindesin fakat bu forum sitesinde bize yardım edecekleri yok sanırım...bu server olayını ben uzun zamandan beri kullanmaktayım amigo hd (sarı)olandan var bende de ıks bölümünde valid date 0000.00.00 yani yıl,ay,gün sıfır olarak göeünmektedir.next firmasınada 3 defa mesaj attım ama bilgi alamadım.telefonda bana amigo free serverlar açık herkez izleyebilirler dedi yani süreyle herhangi bir kısıtlama yokmuş.fakat bu olayı ben çözemediğim için izleyemiyorum.bunun sebebini bilen arkadaşlarımız var ise bize yardım ederlerse minnettar olacağım.saygılar alican.

birkaç gündür free server aktif değil bakım çalşması olabilir yapacağımız şey hergün kontrol etmek

denizci56

0
Özel Üye
15 Şub 2013
1,533
451
83
Ege
FREE Share Açma : Menü 7777 Basın IKS Okeyle View okeylediğinde sağtarafta bitiş tarihi(Valid Date) yazar oraya bakınız 0000-00-00 ise hiç uğraşmayınız.Ücretli cccam server alıp yükleyeceksiniz.

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,578
57,667
113
izmir çamdibi
free server sıkıntısı devam ediyor ama bu gelmeyecek demek değildir bundan öncede defalarca oldu sonra geldi

tibas

0
Üye
5 Şub 2015
60
34
18
benimki hala calışmıyor 00000000 cıkıyor yeni yazılım bilgileri sildiyse ne yaparız yeni yazılımda yok cıhaz yeni kulanım hakı var saglıcakla kalın

kemal09

0
Üye
24 Eyl 2015
9
0
1
çalışmiyor

--------------------

cccam server alsınlar diye yapıyorlar bence para tuzagı :kendgel:

prof.psikolog

0
Üye
5 Şub 2015
53
0
8
arkadaşlar gözümüz aydın an itibariyle amigo normale döndü büyük sıkıntı sona erdi hayırlı olsun . )))

alican0039

0
Üye
12 Ocak 2017
9
0
1
sayın pisikolog ilk önce senin gözün aydın.ben nekadar uğraşssamda bir türlü bu ıks sorunum çözülmedi maalesef.sen nasıl hallettin bu olayı acaba..ben paralı cc cam aldım oda fena değil istediğim kanallar açıyor.free serverdan daha fazla kanal var hatta..iyi geceler.

alican0039

0
Üye
12 Ocak 2017
9
0
1
selam prof ben bu destek sayfasına defalarca mesaj gönderdim fakat geriye dönüş ve iyileşma olmadı.uydudan güncelleşme almıyordu bugün 14.02.2017 tarihinde bir güncelleşme geldi 18 tarihli olan fakat yine valid date 00.00.0000 güzükmekte.tarih vermiyor makina senin tarih kaç oldu acaba ne zamana kadar açık gözüküyor ve kaç tarihli yazılımla bu şekilde oldu.not:fabrika ayarına dönsemde ayni sorun devam etmektedir...bu arada senin gözün aydın darısı başıma artık ve benim gibi olanların.

prof.psikolog

0
Üye
5 Şub 2015
53
0
8
alican arkadaşım bende tarih 2019 gözüküyor bende daha önce birçok yazılımı denedim fabrika ayarlarına döndüm sonra destek formuna seri numarası ile free share sorunu yazdım birgün bir baktım aktif olmuş şuan bir sıkıntı yok kablolu bağlantı yapıyorum wifi bağlantıyı bıraktım ayrıca darısı senin de başına arkadaşım