Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Amigo Plus 12.05.2017 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
Yazılım Notları:

- XTREAM IPTV hesaplarına kategori desteği eklendi.
- Sistem iyileştirmeleri yapıldı.

Not : Yazılım sadece Next Amigo PLUS yazılımıdır, diğer Next Amigo ve Mini serilere YÜKLEMEYİNİZ.!

İNDİR

İNDİR (LİNK 2)

Son düzenleme:

sedattascı

0
Üye
6 Eyl 2013
49
3
8
64
istanbul-yenibosna
sinyal gösterme değişmiş,standby durumunda kumanda gözü parlak konumda kalıyor,eskisi yazılımda parlaklık azalıyordu.
cihaz sıkıntılı çalışıyor donmalar var tekrar eski yazılımına döndüm.

Son düzenleme:

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
95
28
Bu yazılımı atmadan kanallarımızın yedek alacakmıyız yazılımı attıktan sonra bütün kanallar gidermi birde fabrika ayarlarına geri dönecekmiyiz kullanmayalı unuttum kusura bakmayın machine 2000 mini kullandığımdan

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
95
28
f12 arkadaş şu ana kadar yukarıdaki yazıma cevap veren çıkmadı yazılımı attım fakat bu yazılımda XPANELDE her ip adresini cihaz açmıyor mesela parayla satın aldığım serverimi dahi açmadı siteden aldığım bazı ip leri denedim onlarında bazılarını açıyor bazılarını açmıyor oysa aynı ip leri next minik 2000 machina ya giriyorum herhangi bir sorun olmadan açıyor Yani bana bu yazılım sorunlu gibi geldi bu zamana kadarda bu yazılım hakkında sitede yorumda bulunulmamış X PANELDE yeni yazılımda daha önceki yazılımlarda mesela spor kanallarını arıyorduk bunda sinema, adut vs bunları köşede belirtmiş bu güzel olmuş fakat bana göre bu yazılım sorunlu çünkü her ip yi açmıyor.

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
Bu yazılımı atmadan kanallarımızın yedek alacakmıyız yazılımı attıktan sonra bütün kanallar gidermi birde fabrika ayarlarına geri dönecekmiyiz kullanmayalı unuttum kusura bakmayın machine 2000 mini kullandığımdan
Minix 2000 de olduğu gibi yedek alın fabrika ayarlarına dönün fabrika ayarlarına geri dönüşte kullanıcı bilgileriniz ve kanal bilgileriniz silinir.

f12 arkadaş şu ana kadar yukarıdaki yazıma cevap veren çıkmadı yazılımı attım fakat bu yazılımda XPANELDE her ip adresini cihaz açmıyor mesela parayla satın aldığım serverimi dahi açmadı siteden aldığım bazı ip leri denedim onlarında bazılarını açıyor bazılarını açmıyor oysa aynı ip leri next minik 2000 machina ya giriyorum herhangi bir sorun olmadan açıyor Yani bana bu yazılım sorunlu gibi geldi bu zamana kadarda bu yazılım hakkında sitede yorumda bulunulmamış X PANELDE yeni yazılımda daha önceki yazılımlarda mesela spor kanallarını arıyorduk bunda sinema, adut vs bunları köşede belirtmiş bu güzel olmuş fakat bana göre bu yazılım sorunlu çünkü her ip yi açmıyor.

Yedeğiniz varsa son yazılımı atıp fabrika ayarlarına alın yedeği atmadan bilgilerinizi girin sorun çıkaracak mı? eğer yine sorun çıkarsa önceki yazılımı atıp duruma bakın.

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
95
28
Sayın f2 fabrika ayarlarına girdim fakat durum bende aynı şimdi size vereceğim ip leri birde siz deneyin 2000de açıyor bu cihazda son yazılımda açmıyor clients.clientportal. link 08080 RavG1TngER V1PlFFXNMv

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
95
28
euroiptv.myftp.biz 8000 antonella - antonella 2000 machinede açıyor amigo plus son yazılımda açmıyor .Birde sizden amigo plus un kanal kapasitesi ne kadar öğrenmek istiyorum.

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
Hyır bunlar siteden aldıklarım. kanal kapasitesini sormuştum.

Dediğim gibi bu cihazdan bende yok bir önceki yazılımda deneyin yine çalışmazsa yazılım kaynaklıdır bu cihazı kullanan arkadaşlar kapasite hakkında yazsınlar.

Son düzenleme:

sedattascı

0
Üye
6 Eyl 2013
49
3
8
64
istanbul-yenibosna
Hyır bunlar siteden aldıklarım. kanal kapasitesini sormuştum.

Next Minix HD Amigo Plus Özellikleri.

HDMI 1.3 1080P FULL HD Çıkış
SunPlus SPHE 1506A CPU
16MB Flash / 2GB DDR3 RAM Bellek
10000 TV & Radyo kanal kapasitesi
RJ45 10/100M Ethernet Arayüz
2 x USB 2.0 Port (HDD ve WiFi Aygıt) Aynı anda çalışabilme
CA Smart Kart Okuyucu
3G ve GPRS Dongle Modem Desteği
USB WiFi Aygıt Desteği (MTK 7601)
İP ve Movie Online Desteği
USB Aygıt üzerinden TV Kanallarını kayıt ve TimeShift fonksiyonları
Farklı formattaki Video ve Müzik dosyalarını oynatma Resim slayt gösterimi
Çeşlitli Internet Uygulamaları; YouTube, WebTV, POP TV, Weather, GoogleMaps, DLNA, RSS. Native N32 Sunplus Oyunları, Extrrange Rate
CMDA, DLNA, big2small, small2big uygulamalarını destekler
FREE SERVER

Son düzenleme:

muri7

0
Üye
26 Mar 2015
37
1
8
Selam arkadaslar son yazilimin güzel taraflarida var iyi olmayan taraflarida benim icin iyi olani eskiden internet LAN kaplosunu kullanamiyordum simdi kullanabiliyorum kotu olan trafi cccamlar ve astra 4A a acilmiyorlar
bilmen bana katiliyormusnuz farkedenler varmi yoksa sadece bende Mi oldu iyi gunler

Son düzenleme:

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
95
28
Evet son yazılım sıkıntılı elimde bulunan machine 2000 de açan ip ler bu cihazda açmıyor. Dün doktor hocama meil attım hatta ip leri yolladım neden bu cihazda son yazılımdan sonra bunlar açılmıyor diye hocam bugün için ilgileneceğini, hafıza ve kot kısıtlaması sebebiyle olabileceğini söyledi. İnşallah düzeltirler.

dereceli

0
Üye
12 Şub 2013
17
0
1
Ankara
Selam arkadaslar son yazilimin güzel taraflarida var iyi olmayan taraflarida benim icin iyi olani eskiden internet LAN kaplosunu kullanamiyordum simdi kullanabiliyorum kotu olan trafi cccamlar ve astra 4A a acilmiyorlar
bilmen bana katiliyormusnuz farkedenler varmi yoksa sadece bende Mi oldu iyi gunler

Bende de Free server çalışmıyor.

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
95
28
Arkadaşlar bende şu izlenimi edindim. cccam serveri cihaza yüklediğinizde bu cihazın kendi serveri açılmıyor . açılması için yüklediğiniz kendi server veya serverleri devre dışı bırakmanız lazım oysa machina 2000 de böyle bir sorunla karşılaşmadım.

sedattascı

0
Üye
6 Eyl 2013
49
3
8
64
istanbul-yenibosna
Next Minix HD Amigo Plus 12.05.2017 Tarihli Yazılımında hotbird uydusu 10971 H 29700 ve 11526 H 29700 frekanslarındaki SRF Paketine ait kanallarda cihazda kilitlenme ve donma kanallarda takılmalar mevcut ustaların dikkatine.bir denesinlar.cihaz sapıtıyor.
Ayrıca Türksat uydusu 11096 H 30000 Frekansındaki TRT SPOR Kanalı biss şifresi kesinlikle açılmıyor.her türlü denedim olmuyor.Ayrıca manuel frekans taramasındaki karısıklık devam ediyor frekanslar gerçek
değerlerinde gelmiyor.V/H şeklinde görülüyor çoğunlukla.doktor üstad bu konularla ilgilenir umarım.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...