Neler yeni

Next Minix HD Amigo Plus EMU Aktif Etme

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
Katılım
22 Eki 2011
Mesajlar
7,154
Beğeniler
2,048
Konum
İstanbul
#1
Next Minix HD Amigo Plus EMU Aktif Etme


Açıklama:

İnternet bağlantısı olmadan cihaza bazı şifreleme sistemlerine ait kanallar izlenebilir, BISS bunlardan biridir. Aşağıdaki yolu izleyerek EMU bölümüne ulaşabilirsiniz.


Nasıl Yapılır?
Cihazda CC etkinleştirilmiş olduğundan emin olun, eğer etkinleştirilmemiş ise cihazın kumandasında kanal izleme modunda “8899” tuşlayarak “OK” tuşuna basınız, ekranda “CC Etkinleştir” uyarısı görünecektir.

Bu bölümden renkli tuşlar ile şifreleri düzenleyebilir, sağ/sol yön tuşları ile şifreleme sistemlerini değiştirebilirsiniz. Tuşlarla ilgili açıklamalara ekranın altındaki bardan ulaşabilirsiniz.

EMU bölümündeki şifreleri buradan manuel düzenleyebileceğiniz gibi güncel şifre dosyasını cihazınıza internet bağlantısı ile Menu > Multimedia > Ağdan Güncelle bölümünden güncelleyebilirsiniz. İnternet bağlantısı kullanmıyor ve düzenlemeyi topluca yapmak istiyorsanız USB bellek ile update.key dosyası olarak ta yükleyebilirsiniz.
 

Ekli dosyalar

sezgin 2

Member
Üye
Katılım
13 Haz 2012
Mesajlar
547
Beğeniler
1
Konum
Adana
#4
Hatırladığım kadarıyla;
Menü-Multimedia-Sunucu Ayarına geleceksin. En aşağıda server tipini seçiyorsun önce. CCCam kısmına geldiğinde ilgili bölümün server girilecek yerleri aktif edilmiş olacak. Elindeki server bilgilerini girip kaydedip bağlan diyeceksin. Bağlandığı zaman köşede bağlandı diye uyarı verir.