Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD CCcam Bilgilerinin Girilmesi(Resimli Anlatım)

taner48

0
Üye
26 Eki 2011
54
2
8
Next mİnİx hd cool İle cccam yÜkleyerek Şİfrelİ kanallar İzlenİlebİlİyormu bİlen varmi arkadaŞlar.

merhome

0
Üye
20 Ağu 2013
1
0
1
hocam ccam ne işe yarıyor cevabınızı bekliyorum ? şifreli kanalları izliyebiliyormuyuz belgesel falan

obuzlu

0
Üye
10 Eki 2013
1
0
1
Minix HD ıptv kanal ekleme usb yi seçtigimde iptv txt dosyası bulunamadı uyarsı veriyor.linkte verilen dosyayı indirdim ama olmadı başka bir usb de denedim sonuç yine olmadı yardım lütfen

aslanim

0
Üye
24 Eyl 2013
11
0
1
Minix HD ıptv kanal ekleme usb yi seçtigimde iptv txt dosyası bulunamadı uyarsı veriyor.linkte verilen dosyayı indirdim ama olmadı başka bir usb de denedim sonuç yine olmadı yardım lütfen

arkadasim dosyanin icindeki iptv listesini yüklemelisin usbye.dosyayi indirdigin gibi yüklediysen bulamaz.

birisi21

0
Üye
21 Tem 2012
12
0
1
ınternetten free cccam buldum yukledım bağlandı dıyor ama kanallar acılmıyor nasıl olacak yardımcı olurmusunuz sorun ney ? anlayan bırı varmı KARBON

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
ınternetten free cccam buldum yukledım bağlandı dıyor ama kanallar acılmıyor nasıl olacak yardımcı olurmusunuz sorun ney ? anlayan bırı varmı KARBON

Bulmuş olduğunuz free server hangi paketlere ait olduğunun bilgisini size ancak server sahibi verebilir,her server aynı kanalları açmaz,serverdeki kartlara göre değişkenlik gösterir, HotBird uydusunda denemeler yapabilirsiniz tabi cihazda internet bağlantınızın da sağlıklı olması gerekli...ama zaten sizin cihazınızda free server var,birde piyasadaki free testleri denemenize gerek yok bence...