Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

next minix hd combo destekmıyor neden

sefer35

0
Üye
18 Haz 2012
28
3
3
Next minix hd combo destekmiyor ve çöp mü olur mu

Tandberg ekle mı
PowerVu ekle mı
cihaz onlar pahalı
next nextstar teknik online mesaj gönder email cevap vermiyor suan :numbness:

sefer35

0
Üye
18 Haz 2012
28
3
3
destek.next.com.tr
powervu tanberg key destekmedi
mesaj gönder destekmiyor email gelmiyor şe****** cihaz next combo çöp at yap
yeni dreambox 900 uhd aldım super rahat
:sinirli:

bkamber

0
Üye
20 Kas 2016
1
0
1
İzmir, TR
bkamber.com.tr
next in arkasında durmadığı en pahalı en donanımlı küçük cihazlarından... Piyasaya sürdüler ama yazılım desteği veremeyecek kadar acizler, next in kusurlu ayıplı malı
Tüketici hakem heyetine bildirmek gerek

ernknd

0
Üye
30 Ocak 2013
9
0
1
evimde kablonet teledünya olduğu için bu cihazı seçtim ben memnun kaldım diğer next minix amigo ve tango cihazlarını kullandım onlarda sürekli wifi ve server sorunu oluyordu bunda böyle bir şey yok teledünya ve uydu kanallarını bir arada izliyorum bu bakımdan çok iyi, kullandığım amigo ve tangodan ses ve görüntü daha iyi geldi bana combo cihazı. kumanda universal olmasıda çok iyi oldu tek kumandayla tv yi kontrol ediyorum.Diğer minix serilerinde olmayan hdmi cec teknolojisi bu cihazda var ve numaratör alıcı gözü olması çok iyi, combo cihazın tek sıkıntısı cihazın açılış ve kapanış süresi yeni yazılımla belki düzelir zaten uydu genellikle açık kalıyor. evinde teledünya olanlar tercih etsin. dreambox 900 uhd ile bu ürün karşılaştırılamaz combo 300 tl dreambox 1800 tl, dreamboxun kanal geçiş videolarını internetten izledim next minix comboyla çok fark yok ama VU+ Ultimo 4k cihazı kanal geçiş süresi salisenin altında jet hızıyla geçiyor fiyatı 2500 tl. Next minix combo alacaklar bimeksi takip etsinler bir gün baktım cihaz 300 tl ertesi gün baktım 235 tldi bende 235 tlden aldım.

Son düzenleme: