Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Cool 02.09.2015 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
Kendi alýntýmý yapan tek üyeyim sanýrým......

Zorda olsa telefona bakabildiler çok þükür.. Yazýlýmla ilgili sorunumu anlattým cihazýn sesi var görüntüsü yok olayýný.. Onlarda yazýlým çalýþmalarýnýn devam ettiðini cihazýn ekran gitmesiyle ilgili problemin olduðunu bildiklerini söylediler bu hafta yazýlý bitirip önümüzdeki hafta verebileceklerini söylediler. Ýnþallah yaptýðýnýz yazýlýmý 2-3 gün boyunca kendiniz deneyip öyle gönderirsiniz dedim yoksa yazýlým bitti gönderin demekle yazýlým yapmýþ olmuyorsunuz dedim önce kendiniz test edin stabilse gönderin dedim sessiz kaldýlar bana görede bu sessizlik yine stabil olmayacaðý anlamýný taþýr bekleyip görecez... yazýlým bekleyen arkadaþlara duyrulur...
Bende cool inview kullanıyorum sizde IPTV özelligi çalışıyor mu?

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
Yok hocam wifi bile stabil deðilki iptv'yi deneyebilelim cihazýn hiç bir özelliðinden yararlanmýyorum artýk düz mantýk izliyoruz.çünki isteklerimizi yerine getirmiyor hep sorun hep sorun
http://destek.next.com.tr/index.php? Sorunları bu adrese yollayın yazılım destegi ile çözülebilir wifi normal çalışıyor iptv çalışmıyor ben mail attım çalışmayan kısımları inşallah sorunlar çözülür.

debug

0
Üye
23 Kas 2013
101
22
18
Ben eski surumü indirip usb ile kurmaya çalıştığımda boyut uyuşmuyor yindede yuklemek istiyormusunuz diyor ama yapmıyor.
Benmi yanlış yapıyorum nasıl yapıcaz

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
Ben eski surumü indirip usb ile kurmaya çalýþtýðýmda boyut uyuþmuyor yindede yuklemek istiyormusunuz diyor ama yapmýyor.
Benmi yanlýþ yapýyorum nasýl yapýcaz
fabrika ayarlarına dönün yazılımı bir de next servis'den indirip deneyin

debug

0
Üye
23 Kas 2013
101
22
18
güncellerken sadece yazılım diyordum birde denemek için yazılım + kanal listesi diyerek denedim ve oldu eski versiyona geçti.
donma sorunuda geçti yaklaşık 2 saattir test ediyorum

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
güncellerken sadece yazýlým diyordum birde denemek için yazýlým + kanal listesi diyerek denedim ve oldu eski versiyona geçti.
donma sorunuda geçti yaklaþýk 2 saattir test ediyorum

Hangi tarihli yazılımı yüklediniz cool inview kullanıyorum ip tv calışmıyor sizde çalışıyor mu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...