Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next minix hd cool inview Son Durum Nedir

ege2000

0
Üye
10 Ara 2013
2
0
1
Merhaba arkadaşlar,
Büyük umutlara Next minix hd cool inview aldık. tabiri caizse elimizde patladı.
Sanki Acele yetiştirilmeye çalışılmış bir cihaz gibi. piyasaya sürelim, gelen tepkilere göre düzeltiriz düşüncesiyle çıkmış galiba. (Bizim firmada olsa patron baskı yaptı genel müdür mecbur kaldı derdim )

Bu cihazı alma nedenim neredeyse her türlü formatta film oynata bilmesiydi. oynatıyordu da, taki 08/12 de yapılan V1.24b1 güncellemeden sonraya kadar. şimdi neredeyse tüm formatlara donma yapıyor. 3sn çalışıp, 3 sn donma şeklinde. ayrıca film açıldığında ne ileri ne geri hiç birşey yapılamıyor. zaten cihaz kendini kilitliyor. hiçbir tuş çalışmıyor.
Fabrika ayarlarına döndüm. yine düzelmedi. Sizde de aynı sorun var mı.

Ben cihazı hepsiburada dan almıştım. cihaz ile ilgili yorum yazdım. tabiki yayınlamadılar.
Hepsiburada daki yorumlara bakarsanız arkadaşın biri Facebook fena değil yazmış. Herhalde kafa bulmuş. Facebook un F sini bulamadım. bulan varmı.

Yeni güncelleme ne zaman gelir. bilgisi olan arkadaş varsa paylaşabilirmi.
Ayrıca yaşadığınız sorunları yazar mısınız.

arzemm

0
Üye
14 Haz 2013
11
0
1
selam bende pişmanım aldığıma.8/12 güncellemsinden sonra youtube çalıştı.ama iptv eskisinden de kötü oldu.ayrıca güncellemeden önce info tuşuna basınca sağa sola kaydırarak face twitt wikipedia gibi sitelere giriş vardı.ama son güncellemeden sonra bulamadım.benim youtube ve iptv için aldım.youtube de sorun yok ama iptv berbat :(

esmera

0
Üye
28 Kas 2013
10
0
1
Aynen arkadaslar önce daha iyidi yazlimdan sonra en kötüsü şifreli kanallarda reset atiyur uyuz uydu bizimle dalga geçiyorlar sanki alın size bununla idare edin arkası gelene kadar ip tv hiç olmuyor ne dallıy ne yuotub ayrıca cihazın bütün yazılarını okuyun fes diye bi yazı yok anlayacağınız şu eski cool daha iyidi son yazlim dan sonra daha kötü oldu 2 yanlış bi doğru etmez

Son düzenleme:

1tan

0
Üye
24 Kas 2013
20
0
1
Bende de ara ara donmalar yapiyor, özellikle ip tv kısmına geçince cihaz kendinden geçiyor. Hd ip tv kanallarında uygulamadan çıkıyor 5 sn gösterip. Güncelleme ile gerçekten umutluydum. Kanal gecisleri eskisine nazaran biraz hizlanmis bide açılırken eskisi gbi 1dk bekleTmiyo uzun lafın kısası yeni bir güncelleme desteği şart Müşteri mem n uniyeti bu kadar yerlere düşürülemez.

esmera

0
Üye
28 Kas 2013
10
0
1
Yok bende ip ler hiç açılmıyor sifrelilerde geçiş cihaz kapanıp açılıyor bu gidişle kutusunu toplayıp satacam bi dahada ne alırım ne satarım kaç tane satım satıkların müşteriler fazla anlamıyurlar binevin uyuz uldum

esmera

0
Üye
28 Kas 2013
10
0
1
Cadeye çıkıp trafiğimi kapatalım taksime çıkıp eylemi yapalım biz gerekeni yazdık çizdik gerisi onların merhametine kalmış

ege2000

0
Üye
10 Ara 2013
2
0
1
Bu form sayfası adresini ve sorunları http://destek.next.com.tr adresine de yazdım. kayıtsız kalmaları için eşşek olmaları lazım. (Zaten dava açılsa kazanılacak bir durum. direk tüketiciyi kandırma. Kutusuna yazdığın özelliklerin cihazda olmaması. Bana gelen cihaz arızalı diyeceğim, ama sağlam cihazı olan yok) Eğer güncelleme gibi bir aksiyon yapmazlarsa, şikayet var a herkesin sorunlarını yazmasını öneririm.) en azından bu cihazı almayı düşünenler için bir fikir sahibi olmalarına neden olur. Destek sitesine güncelleme yaklaşık ne zaman çıkar diye sordum bakalım cevap gelecek mi. Mail gelirse paylaşırım.

esmera

0
Üye
28 Kas 2013
10
0
1
Ben aradım tam 28 dakika bekletiler cevap vermediler bir an önce bişiler yapsınlar ve bu rezalete son vermeleri lazım

1tan

0
Üye
24 Kas 2013
20
0
1
gecenlerde kendi konumun altina tüketici haklarıyla ilgili maddeleri yazdıgımdan 2 gün sonra güncelleme geldi sürekli tehditmi etmemiz lazım ? arkadaşlar bir karar verilecekse hep beraber verip bunları pişman ettirmemiz lazim az para vermedik şu cihaza bide üstüne rezil olduk paramızla

esmera

0
Üye
28 Kas 2013
10
0
1
Doğru söylüyorsun olmayacaksa geri toplasınlar bize adam gibi bi cihaz versinler çünkü bu cihazın olacağı yok bu gidişle ve hakkımızı sonuna kadar arıyacağız bunun için ne gerekiyorsa yapacağız

arzemm

0
Üye
14 Haz 2013
11
0
1
evet arkadaşlar hepimizin cihazı alma sebebi iptv özelliği ve hiçbir şekilde çalışmıyo.5 adresten 1 i çalışmasa anlıcam.ama 5de çalışmıyo.net bağlantılarımızda yeterli.ayrıca reklamında face twitter da gözüyo hadi ondan geçtik youtube bile yeni düzeldi.mahkeme açsak kesin kazanırız.
hadi bişiler yapalım................

arzemm

0
Üye
14 Haz 2013
11
0
1
birlik olalım

Bu form sayfası adresini ve sorunları http://destek.next.com.tr adresine de yazdım. kayıtsız kalmaları için eşşek olmaları lazım. (Zaten dava açılsa kazanılacak bir durum. direk tüketiciyi kandırma. Kutusuna yazdığın özelliklerin cihazda olmaması. Bana gelen cihaz arızalı diyeceğim, ama sağlam cihazı olan yok) Eğer güncelleme gibi bir aksiyon yapmazlarsa, şikayet var a herkesin sorunlarını yazmasını öneririm.) en azından bu cihazı almayı düşünenler için bir fikir sahibi olmalarına neden olur. Destek sitesine güncelleme yaklaşık ne zaman çıkar diye sordum bakalım cevap gelecek mi. Mail gelirse paylaşırım.

bende bu adresten mail attım.şikayetimi belirtip gerekirse toplu olarak mahkemeye vereceğimizi söyledim.
hadi arkadaşlar herkez bu siteden şikayet göndersin.........................

arzemm

0
Üye
14 Haz 2013
11
0
1
evet arkadaşlar cevap geldi.diyolarki yanlış adres giriyorsunuz.bende şöyel geri cvp yazdım.

evet doğrudur.sadece http leri oyanttığını biliyorum.ama onlarda çalışmıyo.ve ayrıca bu sorunu yaşayan tek ben değilim.bir an önce çözülmesini istoruz aksi takdirde yetkili mercilere toplu şekilde başvurmak zorunda kalıcaz..

1tan

0
Üye
24 Kas 2013
20
0
1
Dostum bunlarda müsteri memnuniyeti 0 sorun yazsan bi sonraki güncellemede düzelir diyorlar. Yani bende yazdım o siteye ama adam akıllı msj yok. bu arada facebook yok arkadaslar inview özelliği yok kutunun üzerinde var ama cihazda son yazılımdan sonra bu özellik yok. ne yapabiliriz bilemiyorum toplu olarak Tüketici haklarına mi basvursak?

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
adminin yazısının altına ""sanki çok iyi bir yazılımmış gibi milletin başını yakacaksınız "" yazdım hemen konu kitlenmiş benim yazım kaldırılmış komedi bunlar.

Öncelikle bir sakin yazılar yazın,oturun mantıklı düşünün... o yazılım foruma cihazın olası çökme durumlarında PC üzerinden, editör ile RS232 portundan yazılım yüklenerek cihazın eski haline çevrilebilmesi için eklendi...sizin entresan ve alakasız yorumlarınız için değil !!!

Cihazınız ile ilgili sorununuz var ise ilk önce firma ile irtibata geçersiniz,çözüm alamazsınız yasal mercilerde çözüm arayabilirsiniz...
Burada sizlere yardımcı olmaya çalışan insanlara küçümseyici yazılar yazamazsınız..!!

1tan

0
Üye
24 Kas 2013
20
0
1
Öncelikle bir sakin yazılar yazın,oturun mantıklı düşünün... o yazılım foruma cihazın olası çökme durumlarında PC üzerinden, editör ile RS232 portundan yazılım yüklenerek cihazın eski haline çevrilebilmesi için eklendi...sizin entresan ve alakasız yorumlarınız için değil !!!

Cihazınız ile ilgili sorununuz var ise ilk önce firma ile irtibata geçersiniz,çözüm alamazsınız yasal mercilerde çözüm arayabilirsiniz...
Burada sizlere yardımcı olmaya çalışan insanlara küçümseyici yazılar yazamazsınız..!!

Sizde insanları enayi durumuna düşüremezsiniz biz burada para verip cihazı alıyoruz en ufak bir beklentimizi karşılamıyor. Yetkili kişilerle iletişime geçtim anca güncelleme bekleyin diyorlar yol gösteren yok mecburen insan sinirleniyor herkesin bir sabr noktası var sadece bu iş benim cihazimda değil fark ettiyseniz herkes sıkıntılı.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Sizde insanları enayi durumuna düşüremezsiniz biz burada para verip cihazı alıyoruz en ufak bir beklentimizi karşılamıyor. Yetkili kişilerle iletişime geçtim anca güncelleme bekleyin diyorlar yol gösteren yok mecburen insan sinirleniyor herkesin bir sabr noktası var sadece bu iş benim cihazimda değil fark ettiyseniz herkes sıkıntılı.

İnsanları enayi durumuna ben niye düşüreyim!!! benim bir kişiye bile bu cihaz çok iyidir alın dediğimi gördünüz yada duydunuz mu ?? Benim ne bu forumdan ne de Next'ten herhangi bir ticari çıkarım yok(ben satıcı falan değilim), Siz ilk önce bu forumun ve benim ne sıfatla burada bulunduğumuzu bir araştırın,hatta forum kurallarının ilk maddesinde de yazar....

Cihazlarınız ile ilgili sıkıntıları dertleri ilk belirteceğiniz ve muhattap olması gereken yer ilgili firmanın RESMİ iletişim adresleridir.(imzam da yazar)