Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Free Share Aktif Etme.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nemir

0
Üye
16 Kas 2012
1
0
1
Halen free share aktif olmamasının açıklaması var mı? Cihazı yeni aldım kullanamıyorum...

mach1

0
Üye
14 Ocak 2012
362
12
18
aldığım firma bana 6 ay bedava diye cihazı satmıştı. ben bu cihazı bedava serverle diye almadım. fakat en kısa sürede kesin ücretlisini alacağım o kadarda cihazı kötülemeyelim. bu paraya bence iyisi bu.

Tipik bir örnek satıcıların yaptıkları yanlış davranışlar kimse başkasının kontrolunda olan birşeyin haberi bile olmadığı bir sistemin garantisini veremezseki kendi kontrolunda diye birşey hayat için bile geçerli değil bu tarz laflara inanmayın asla her model her marka için geçerli ..

marcodemir

0
Üye
7 May 2012
48
3
8
Bu zihniyetten artık vazgeçseniz iyi olur arkadaşlar cihazı donanım ve özellik olarak inceleyip önermek almak satmak lazım 2 gün önce yani freeshare kötüydü kapanınca şimdi açıldı diye öneririm alın derim yada satabilirim mantığı yanlış ya gene girerse farzı misal ilerde ne olacak bugün iyi olan yarın genemi kötü olacak kafa yapılarını değiştirmek şart eğer hobiyse bu insan hobisine tek zevkinede para harcamayı bilecek beleş yayın var diye cihaz önerilmez yada açmayınca gidince kötülenmez cihazı cihaz olduğu için almalı yada almamalı her ürün için geçerli bu yazdıklarım minixe özel değil

mach 1 usta öncelikle bilgilerine ve sana saygı duyduğumu belirtmek isterim ben zaten cihazı free share özelliği için almamıştım cihazı piyasaya çıkmadan önce incelemiştim teknik olarak benim işimi görür dedim tabiki teoride daha sonra piyasaya ilk çıktığında aldım yaklaşım 300 liraya o zamanlar digital platformları adını vermiyeyim linux olan bir cihaz çözmekteydi benim zaten o tür bir macerayla işim olmaz yasal olarak alır adam gibi problem yaşamadan seyrederim cihaza gelince başlarda iyi gidiyordu ama sonraları kiltlenmeye başladı antenden gelen kabloyu söküp takınca düzeliyordu 2-3 saat sonra tekrar kilitleniyordu bir kanaldan diğer kanala geçerken kanal bazen 3-4 dakika sonra geliyordu yani bayağı bir maceram oldu ama zamanla huyunu öğrendim cihazın.artık hükmedebiliyorum cihaza. ben hemen hemen linux cihaz haricinde tüm cihazları kullandım cihazlara verdiğim paranın haddi hesabı yok.red...... tutta kaon tabanlı cihazlara kadar kendim stream yazılım yükleyip kanalları açabiliyordum zamanında multivisionlar varken yani kısacası ben hiçbir zaman özelliğine bakmadan cihaz almam arkadaşlarada önermem arkamdan konuşmalarınıda istemem onun için aldığım cihazın tüm özelliklerini sonuna kadar kullanırım gerekirse tüm şartları zorlarım çünkü para kolay kazanılmıyor ben ilk cihazıma sene 2003 te 500 lira vererek almıştım.sonuçta bu freeshare olayında ya verirsin ya vermezsin verirsen sonuna kadar gidersin yada tamam arkadaşlar bitmiştir olay dersin herkez yoluna gider anlatmak istediğim olay bu...

gemici41

0
Üye
5 Ara 2012
4
0
1
Next Minix HD Free Share Aktif Etmek

Next Minix HD Free Share Aktif Etmek İçin

Menü-

Gereçler-

Yerel Network Ayarları-

666666 Tuşlayın-

Free Share'niz aktif olmuştur,iyi seyirler.

Next Minix HD Free Share Aktif Etmek İçin,internet bağlantısı gerekiyormu.ben,internet bağlantısı olmadığından mı aktif edemiyorum.çünkü o satır çıkmıyor.internet bağlantısı şart ise ,nasıl bağlanacağım.lütfen yardım.cihazı yeni aldım,

koray

0
Üye
16 Ara 2011
3
0
1
aktif olup olmadıgını nasıl anlıyoruz.
ben 666666 ya bastım bir ekran veya bir yazı cıkmadı.
aktif ettikten sonra nasıl kapatıyoruz birde.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
aktif olup olmadıgını nasıl anlıyoruz.
ben 666666 ya bastım bir ekran veya bir yazı cıkmadı.
aktif ettikten sonra nasıl kapatıyoruz birde.

Ekranın ortasında altta Sarı rekle Free Share yazısı çıkar, bu şekilde aktif olur,ve aynı işlemler tekrar yapılırsa kapatılır, bu bölüme ulaşamıyorsanız son yazılımı cihazınıza yükleyiniz ve tekrar deneyiniz...

attachment.php

blue_blue

0
Üye
30 Nis 2012
167
72
28
Arkadaşlar free share de ITI paketi kapalı SKYitailia paketi kapalı,,HD li belgeseller kapalı, yeniden açılacakmı,yoksa bu haliylemi devam edecek, yoksa hepsimi kapanacak

sinan0343

0
Üye
9 Eki 2012
3
0
1
arkadaşlar mrb aranıza yeni katıldım..minix hd pembe aldım.arkadaşlar free share nedir ne işe yarar nalsıl kullanabilirim. yardımlarınızı bekliyorum.tşkler.

blue_blue

0
Üye
30 Nis 2012
167
72
28
Arkadaşlar free share de ITI paketi kapalı SKYitailia paketi kapalı,,HD li belgeseller kapalı, yeniden açılacakmı,yoksa bu haliylemi devam edecek, yoksa hepsimi kapanacak

Cevap bekliyoruz........

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
Free share ile izlenebilen kanallar zaman zaman değişiklik gösterebilmektedir,ilgili kanallar bazen açıp bazende yoğunluğa göre donabilir yada hiç açmayabilir,sonuçta ücretsiz bir uygulama olduğundan çok fazla stabil bir şey beklememek gerekir...Hangi paketlerin ne kadar açık kalacağı yada kapanacağı bilgisini bilinmemektedir.

bortecine

0
Üye
24 Kas 2012
16
0
1
arkadaşlar bu cizlara ücretli server yüklenip dilitürk kanalları seyredilebilinirmi yüklenirse kim nerde yüklüyor

marcodemir

0
Üye
7 May 2012
48
3
8
Free share ile izlenebilen kanallar zaman zaman değişiklik gösterebilmektedir,ilgili kanallar bazen açıp bazende yoğunluğa göre donabilir yada hiç açmayabilir,sonuçta ücretsiz bir uygulama olduğundan çok fazla stabil bir şey beklememek gerekir...Hangi paketlerin ne kadar açık kalacağı yada kapanacağı bilgisini bilinmemektedir.

selamlar free share ile açılan ( şu an itibari ile ) kanalların tp frekanslarını yazabilirmisiniz en azından paket olarak çünkü kanallar arasında gezmekten açıp açmadığını beklemekten daral geldi eğer frekansları verebilirseniz uydu cihazımda ( next minix hd )freeshare astra veya freeshare hotbird gibi isimlerle yeni uydu eklemek istiyorum hiç olmazsa seyretmek istediğimde sadece sat tuşundan freeshare ile açılan kanalların olduğu yeri açabilirim tabi bu yazdıklarıma cevap verebilecek arkadaşlarda olabilir onlarada başta karbon usta olmak üzere sonsuz teşekkürlerimi sunarım

aesridkem

0
Üye
27 Ara 2012
9
0
1
Tek uydudan tv izleyen basit bi kullanıcıyım..(türksat) bu özellik benim ne işime yarar kısaca?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...