Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Free Share Aktif Etme.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

expertman

0
Üye
2 Ocak 2013
12
0
1
Merhabalar bende buraya yeni üye oldum. tek tek btün sayfaları okudum benim şöyle bir sorum olacak.

Tursat tan freeshare ile nat. geoph. gibi kanalları izleyebilirmiyim. bunun için internet bağlantısı gerekiyormu. yardımcı olursanız sevinirim.

webmaster

Administrator
Yönetici
Administrator
17 Eyl 2011
1,830
373
113
İstanbul
www.next.web.tr
Merhabalar bende buraya yeni üye oldum. tek tek btün sayfaları okudum benim şöyle bir sorum olacak.

Tursat tan freeshare ile nat. geoph. gibi kanalları izleyebilirmiyim. bunun için internet bağlantısı gerekiyormu. yardımcı olursanız sevinirim.

Forum Kurallarını Okuyunuz !!!
Forum içerisinde (özel mesajlar dahil) "Digiturk, D-Smart" gibi yerli platformları ve kanalları kapsayan, bunlarla ilgili "kart paylaşım (card sharing), key, şifre" içerikli her türlü yazışma yasaktır ! Tespiti durumunda ilgili kişiler forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır ve talep durumunda resmi mercilere bilgileri verilebilecektir.

aesridkem

0
Üye
27 Ara 2012
9
0
1
w idi sanırm... hayırdr yanlış birşey mi dedim?

edit: eutelsat e3a mış

Son düzenleme:

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
w idi sanırm... hayırdr yanlış birşey mi dedim?

edit: eutelsat e3a mış

Bazı kullanıcılar direk Digitürk kanallarına atıf taptığı için ! işareti koymuştum :)

Genelde 13.0E ve 19.0E uydularındaki kanallar açılıyor
e3a da doğru düzgün kanal yok ki
http://www.flysat.com/e3a.php
açılacağını zannetmem ama bakarım müsait olunca o uyduya

aesridkem

0
Üye
27 Ara 2012
9
0
1
Arkadaşta fazla çanak vardı aldım kurdum..En azından nat geoları izlemek için...o kanallar olsa yetiyor bana..

verdiğin linkteki kanallardan fazlası var benim şuanki kanal listemde E-3A oldugunada eminim...

bu uydu işlerinden hiçbişey anlamadım :/

blue_blue

0
Üye
30 Nis 2012
167
72
28
Arkadaşlar free share de ne kadar cok kesilme(şifreye girme) oluyor,çok can sıkıcı,yokmu bi çözümü?

Mesut1977

0
Üye
7 Eki 2012
13
0
1
canal + ispanya paketinde donma olmuyor fransız canalsat paketinde kanalların çoğu donmalı izleniyor sadece bein sport 1-2 ve eurosport kanallarında donma olmuyor bunada şükür diyelim arkadaşlar hiç olmazsa freeshare ile izleyebiliyoruz o ülkelerdeki insanlar parayla üye olup izliyorlar

ugurdeniz92

0
Üye
25 Eyl 2012
24
0
1
İstanbul
Şimdi free share aktif ettim. Cihaz sorunsuz internete bağlı. Ancak hrt leri denedim. Hiçbir HRT kanalını açmadı şifreli diyor...? Varsa elinizde son bir liste verir misiniz?

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
vınn kullanarak aktif etme şansımız varmı??veya başka altenatifler??

3G desteği olan access point router vasıtası ile 3 modeminizi bu cihazlara takıp bu cihazlardan da ethernet kablo ile cihazınıza bağlantı sağlayabilirsiniz...

ykarasahin

0
Üye
8 Ocak 2013
2
0
1
teşekkür ederim karbon.. access point te yok yani kablolu internet alana kadar yapamayacağım anlaşılan... usb ile yapma şansımız yok sanırım..

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
bu gün minix mavi aldım Free share nasıl çalışıyor bilemiyorum ayar göderebilirmisiniz.

Bu uygulama için ekstra bir ayara gerek yok 1 mesajda yazılanları uygulamanız ve Sarı işaretli Free Share yazısı aktif hale getirmeniz yeterli ve internet bağlantınızın cihazda düzgün çalışması gerekir, HotBird ve Astra uydularındaki bir çok şifreli kanalı seyredebilirsiniz.
Türksat uydusunda Free Share ile açılan kanal yoktur.

fatih9sekiz

0
Üye
2 Nis 2012
18
0
1
slmalar karbon, ben ay başında yeni deneme sürümünü yükledim herşey çok güzel fakat hotbird kanallarının hiç biri açılmıyor , sinyal gücü zayıf diyor , yeni sürüm atmadan önce bi problem yokdu yardımcı olabilirseniz sevinirim... yoksa canınız sağolsun

esfeka

0
Üye
15 Haz 2012
40
1
8
Ekranın ortasında altta Sarı rekle Free Share yazısı çıkar, bu şekilde aktif olur,ve aynı işlemler tekrar yapılırsa kapatılır, bu bölüme ulaşamıyorsanız son yazılımı cihazınıza yükleyiniz ve tekrar deneyiniz...

attachment.php

Hotbird ve Atsra uydularında gözlemlediğim kadarıyla kanal sayısı olarak Hotbird - Yayınları sorunsuz izleme olarak Astra şifreli-şifresiz kanal konusuna gelirsekte aslında milletin dediği kadar çok büyük fark yok izlenebilitesi ayn
Gözlemlediğim Astra kullanırken donma sorunu yaşamadım fakat Hotbird'de var maalesef tercih sizlere kalmış ...

dt6767

0
Özel Üye
20 Tem 2012
231
175
43
slmalar karbon, ben ay başında yeni deneme sürümünü yükledim herşey çok güzel fakat hotbird kanallarının hiç biri açılmıyor , sinyal gücü zayıf diyor , yeni sürüm atmadan önce bi problem yokdu yardımcı olabilirseniz sevinirim... yoksa canınız sağolsun[

daizec ayarlarına bak. bende de aynı sorun olmuştu. umarım düzelir.

şahinbey

0
Üye
1 Ara 2012
8
0
1
Yeni yazılım güzel olmuş ama eksiklerin giderilmesi adına ben birkaç sıkıntımı dile getireyim ,birinci olarak hotbird uydusunda bazı kanallarda sinyal sıkıntısı var,ikinci olarak youtube izlerken filmi ileriye geriye alabiliyorduk şimdi bu mümkün olmuyor ,ileri ve geri tuşu çalışmıyor buda bayagı sıkıntı oluyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...