Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD ile Youtube Videolarını İzlemek.

teknik_61

0
Üye
13 Ağu 2012
6
0
1
next minix hd mavi youtube sorunu

dün akşamdan beri youtube de server eror diyor ancak diğer internet ile ilişkili tüm işlemleri yapıyorun youtubede neden bu hatayı veriyor saygılar iyi çalışmalar
not çihazda enson yaılım yüklü birde bazen youtube fonksiyonu açtığım anda cihaz kendini kapatıp açıyor

hasanoba

0
Üye
29 Tem 2012
18
0
1
Ayni sorun bendede var .rss.hava durumu.picasso.web radyo calisiyor ama youtube ve dalimation calismiyor."movi not faund in serv" gibi bişey yaziyor.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Youtube altyapı sıkıntısı nedeniyle bazı serilerde (Next ve Diğer modellerde de aynı sorun var ) açılmama sorunu oluşmakta..Bu sorunun yaşandığı ilgili serilere Youtube düzeltilmiş yazılım verilecektir..Yazılım verildiğinde forumdan da duyurusu yapılacaktır.

selocan

0
Üye
12 Şub 2013
13
0
1
movie not founded inserv Hatası veriyor
Bir kaç gündür Ne yapacağız ben youtube için almıştım cihaz elimde patladı ne olacak şimdi acaba ? Yazılım güncel versiyonu çıkacak mı acaba

calarozturk

0
Üye
4 Şub 2013
11
1
3
movie not founded inserv Hatası veriyor
Bir kaç gündür Ne yapacağız ben youtube için almıştım cihaz elimde patladı ne olacak şimdi acaba ? Yazılım güncel versiyonu çıkacak mı acaba

yorum yazmadan bır ustundekını kusaydın kardeşim kendını bu kadar yormana gerek kalamycaktı

kubi

0
Üye
8 Ocak 2013
1
0
1
selam
yerel network ayarları ,nasıl olacak.?
dhcp açık
uygulama kısmı ?
bilgi verirseniz sevinirim

gokmense

0
Üye
20 May 2012
8
0
1
mrb
movie not founded hatası 1 ayı aşkın süredir karşımızda duruyor bunun için yazılım yenilemesi olacağını bildirmiştiniz ve beklemedeyizde bunun belirli bir tarihi varmıdır? ilginize teşekkürler

mertbey2005

0
Üye
12 Ocak 2013
26
0
1
Değerli arkadaşlar çalışmalar devam ediyordur mutlaka.Youtube düzeltilmiş yazılım verilecektir.Belki yarın belkide yarındanda yakın...
Saygılar.

afyn34

0
Üye
14 Haz 2012
2
0
1
Slm karbon Benim minix cihazimda Dönmez yazilim yuklu oldugu halde yutupda filmler açılmıyo resimler menu Harun internet bağli neden olabilir saygilar

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Youtube sadece son yazılın ile çalışmaktadır,sizin için youtube çok önemli ise son yazılımı yükleyin,ama mavi menülü yazılımlar halem daha stabil bilginize.

19 May 2013
3
0
1
Arkadaşlar ben Next Minix HD pembe uydu alıcısını yeni aldım ama internet kablosu takılı iken youtube videolarını seyredemiyorum ''Movie not founded in server'' diye bi uyarı veriyor ne yapmam lazım yardımcı olurmusunuz teşekkürler. Bu arada son güncellemeleri yükledim..

fatihkent

0
Üye
19 May 2013
2
0
1
lyon
bende minix hd black var suanda youtube calismiyor... eski surumde (mavi menu) sorun yoktu. hersey normaldi gayet guzel calisiyodu... son surumde ( siyah menu ) acilmiyor baglantida problem yok baglaniyor sadece video actigimda su yazi cikiyor ....connection failed..... yardim edin......

meysa512

0
Özel Üye
11 Haz 2012
289
9
18
Hatay/Samandağ
bende minix hd black var suanda youtube calismiyor... eski surumde (mavi menu) sorun yoktu. hersey normaldi gayet guzel calisiyodu... son surumde ( siyah menu ) acilmiyor baglantida problem yok baglaniyor sadece video actigimda su yazi cikiyor ....connection failed..... yardim edin......

Connection Failed hatası cihazınızın İnternet Bağlantısında sorun olduğunu gösterir.

barakuda_34

0
Üye
3 Mar 2012
3
0
1
youtube restart sorunu

youtube girdiğmde videoyu bazen açıyor.genellikle restart yapıyor açıldığında videoyu seyrediyorum.neden acaba bilgisi olan var mı?

firat131

0
Üye
18 Ocak 2013
4
0
1
Videoların çoğunu normal izliyoruz. Ama bazılarını açınca cihaz reset atıyor. Bazılarında da cihaz donuyor mecbur fişi çekip takıyoruz. Böyle giderse cihaz arızalanacak