Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next minix hd mavi - cccam server sorunu

sheeter

0
Üye
7 Eyl 2015
2
0
1
arkadaşlar 1 haftadan beridir cccam sorunu yaşıyorum. daha önce kanalları açtığı zaman B I S V N CW ND CO hangi şifreleme sistemini kullanıyorsa mavi oluyordu. cccam server bağlı gözükmesine rağmen kanalları açamıyorum. server bilgilerini başka bir cihaza girdiğimde oradan açıyor. freeshare bazi kanalları açıyor (hepsini değil.). ayarlardan freeshare i kapatmama rağmen yinede bazı kanalları açmaya devam ediyor ve açtığı zaman şifreleme sistemi mavi olmuyor. yazılım güncelledim, eski yazılım yükledim, fabrika ayarlarına geri döndüm ve sonuç yine hüsran. server bağlı gözüküyor fakat serverdan aldığım kanalları açamıyorum. yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

sheeter

0
Üye
7 Eyl 2015
2
0
1
arkadaşlar yazılımsal bir sorunmuş. son güncel yazılımı internetten yükleyip usb ile yükleyince sorun çözüldü.

pizzaci

0
Üye
1 Eki 2015
1
0
1
NextBurada ; merhaba arkadasim benim next nextstar mavi uydu alicim var internetten güncelleme yaptim Eutelsat tan Turk yayinlarini izliyorum amma Astra dan Hollanda kanallarini izleyemiyorum eskiden izliyordum acaba bir yanlis bir seymi yaptim?
Selamlar Pizzaci