Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD (Mavi & Pembe) 28.12.2012 Yeni Menülü TEST Yazılımıdır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gonzaimen

0
Üye
7 Kas 2012
37
0
6
iyi aksamlar karbon ustan orjinal yazılım nezaman gelecek bır bılgı verebılırmısın rıca etsem saygılar

cool_fatih

0
Üye
29 Mar 2012
7
0
1
ip yenilemek zorundamıyız

Üstadlar benim bilen arkadaşlara bir sorum olacak.Benim evde smart özellikli lg tv var.Android telefonumdan uzaktan kumanda uygulamasını televizyonu kapatım açtığım halde bile tekrar sorunsuz bağlanıp kullanabiliyorum.Ancak next minix hd(mavi) uydu alıcımdada sorunsun kullandıgım uzaktan kumanda uygulamasını uyduyu her actımda ıp yenıle demeden kullanamıyorum.Yani illa uydu kumandasını elıme almam gerekiyor.Tv de böyle bir seye gerek duymadan tekrar bağlanabilirken uydu alıcımız neden kapatıp açtıgımızda ıp yenıle demeden uzaktan kumanda programı calısmıyor.Cihazı bulamıyor.Bunun bir ayaraı çözümü varmıdır acaba???

nani67

0
Üye
3 Ocak 2013
28
1
3
arkadaşlar tam sürüm bi an önce çıksın test yazılım bu kadar uzun sürermi bizde test olduk sorunlarla :(

SaNCaKTaR

0
Üye
8 Şub 2013
14
0
1
Elleriniz dert görmesin. Sadece makina nın kalitesi değil önemli olan bu tür yardımlarınız. Hem bunu yaparken özel forumda yapıyorsunuz çıkar menfaat ilişkisi olmadan...Helal

blackman

0
Üye
13 Haz 2012
5
0
1
hatay/antakya
SORUMA CEVAP ALAMADIM :(
iyi günler sayın adminler ve değerli üye arkadaşlar. ''Next Minix HD(MAVİ)'' kullanıcısıyım önceki gün youtube'a geçtim ve videoların büyük kısmının açılmadığını, hata verdiğini ve cihazın reset attığını gördüm.ilk olarak ''NETWORK GÜNCELLEME'' yaptım sorun devam etti.siteye geçip baktımki herkeste bu sorun var ve ''NEXT MinixHD_09_21'' adlı dosyayı indirip kurulumu sorunsuz şekilde bitirdim ancak sorun gene devam etti.daha sonra ''Next MinixHD_20121228'' adlı dosyayı indirip kurdum youtube'daki sorun düzeldi ama bu sefer ''HD'' kanallardaki görüntü kalitesinin düşük olduğunu gördüm.
Bu sorunu nasıl çözebilirim ? 1.) Eski yazılımı yani ''NEXT MinixHD_09_21'' adlı dosyayı tekrar yuklesem sorun düzelirmi?
2.)herhangi başka bir soruna(flaş yanması dedikleri sorun,kapanıp bir daha açılmama,donma vs.) sebep olurmu?
3.)Yoksa yeni çıkacak olan yazılımda ''HD'' kanalların görüntü kalitesi sorunu düzeltilmiş olurmu ?

SaNCaKTaR

0
Üye
8 Şub 2013
14
0
1
Bugun itibari ile yorumlardan bazıları olumsuz olmasına rağmen yükledim. Gercekten çok çok iyi olmuş ellerineze sağlık şimdilik gördüğüm tek sorun iptv iptv güncel kanal listesini attım usb ye güncelledim fakat olmadı büyük ihtimal ben yapamadım emekleriniz için teşekkür ederim

SaNCaKTaR

0
Üye
8 Şub 2013
14
0
1
Kardesim bende kararsızdım ama yukledim

arkadaşlar anlattıklarınızdan dolayı okadar çok kararsız kaldım ki, şimdi bu yeni yazılımı yüklemek avantajlı mıdır yoksa değil mi cevap lütfen ona göre yükleyim.
Ben çok memnun kaldım ama iptv biraz takılıyor genel bir sorun ama ara yüzü için bile değer kullanmamiz için uğraşanların ellerine sağlık. Teşekkürler.

SaNCaKTaR

0
Üye
8 Şub 2013
14
0
1
IPTV gormemesinin nedeni yani iptv.txt deki olan kanalların olmamasinin nedenini usb yi fat32 şeklinde biçimlendirerek duzelttim. Ama genel olarak iptv çok takılıyor bunu izlemek için indirip kuranlara tavsiye etmiyorum... tabi kişisel düşüncem ama youtube performansı arayuz için kesinlikle değer.

nani67

0
Üye
3 Ocak 2013
28
1
3
minix alacak arkadaşlar süper cihaz kesinlikle tavsiye ederim menüsü çok hoş yeni hd lnb aldım sinyal kalitemde 90 kadar yükseldi hd kanallarda benim gözledigim tek sorunlar kanal geçişleri biraz yavaş arada kapanıyor cihaz kendi kendine bu sorunlarda yeni yazılımda çözülecektir.

msevis

0
Üye
10 Şub 2013
1
0
1
Arkadaşlar yeni yazılımı yükledim. Yeni yazılımı yükledikten sonra kanalları dizdim. Daha sonra kumandayı kurcalarken kanal sıralama a-z , z-a , kilitli-kilitsiz vb. bölümüne girdim. Kanalları dizdiğim moda nasıl dönebilirim.

teknik_61

0
Üye
13 Ağu 2012
6
0
1
next minix hd

next minix hd ne zaman Google arama motoru özeliğine kavuşacak bu özelikte olursa süper olacak birde andoid market ugulamarı kurabilsek çok mu şey istiyoruz !!!!!!!!!!!! umarum next teknisyenleri dikkate alırlar umarım iyi çalışmalar

dolphinplaner

0
Üye
10 Şub 2013
4
0
1
Merhaba, son yazılımı yükledim fakat menü görüntüsü değişmedi. Eğlence menüsüne iptv ekli değil, kanal listesi görünümü turuncu değil...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...