Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD (Pembe - Mavi) 22.03.2013 Tarihli Yazılımları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tuan

0
Üye
7 Tem 2012
70
1
8
uydudan ne zaman verilecek yazılım cihaz hani uydudan güncellemeliydi?

tahsin43

0
Üye
12 Mar 2012
102
3
18
herkes gayet memnun halinden veya artık koyvermiş

dostum boşuna canını sıkma .boşuna kendini üzüyon. ben baya ugraştım dikkate alan bile yok .onun için hiçbir dostuma bu cihazı tavsiye etmiyorum .kandırmak için durmadan degişik modeller cıkarıyorlar ama nafile adı next mi kacabildiğin kadar kac diyorum.on yıldır teknoloji danışmanlıgıda yapıyorum cevremde bu konuda fikrime çok önem verirler ama ben başlarda baya bişeyler olacak sanmıştım.ama yanıldıgımı çok cabuk anladım ve sorunsuz ve adam gibi desteği olan bir hecdi uydu alıcısı aldım olaya son noktayı koydum olay bundan ibarettir

tuan

0
Üye
7 Tem 2012
70
1
8
?

dostum boşuna canını sıkma .boşuna kendini üzüyon. ben baya ugraştım dikkate alan bile yok .onun için hiçbir dostuma bu cihazı tavsiye etmiyorum .kandırmak için durmadan degişik modeller cıkarıyorlar ama nafile adı next mi kacabildiğin kadar kac diyorum.on yıldır teknoloji danışmanlıgıda yapıyorum cevremde bu konuda fikrime çok önem verirler ama ben başlarda baya bişeyler olacak sanmıştım.ama yanıldıgımı çok cabuk anladım ve sorunsuz ve adam gibi desteği olan bir hecdi uydu alıcısı aldım olaya son noktayı koydum olay bundan ibarettir
sağol kardeşim şaşkın ve üzgün bir haldeyim ne diyeceğim bilmiyorum adam gibi bir kereye mahsus yazılım çıkarsalarda bir daha yazılım falan aramasak ne iyi olurdu sözümona uydudan güncellemeli iyi olanı değil en iyi olan next kullanıyoruz gülüyorum ağlanacak halime

tuan

0
Üye
7 Tem 2012
70
1
8
uydudan güncelleme tarihemi karıştı nedir yoksa yapamıyorlarmı artık o en büyük next in bütçesimi bitti kimbilir

tuan

0
Üye
7 Tem 2012
70
1
8
aslında uydu diye birşey kalmadı ki güncellemesi kalsın bende kendi kendimi avutuyorum işte

tuan

0
Üye
7 Tem 2012
70
1
8
sonuç yine hüsran 100 den fazla sayfa bulmuyor ayrıca çooook yavaş

tuan

0
Üye
7 Tem 2012
70
1
8
19-03-2013 yazılımı 22-03-2013 ten daha iyi görünüyor şimdilik

razlo

0
Üye
29 Nis 2013
1
0
1
22.03.2013 tarihli yazılımı usb ye yükledim cihaza taktım dosya yok diyor ama yazılım usb de görünüyor bilgisayarda

tuan

0
Üye
7 Tem 2012
70
1
8
22.03.2013 tarihli yazılımı usb ye yükledim cihaza taktım dosya yok diyor ama yazılım usb de görünüyor bilgisayarda

dosyayı rar dan çıkar daha sonra dosyanın içinden tekrar çıkar usb bellekte başka yazılım dosyası bulunmasın hangi dosya yüklenecekse yalnız o kalsın sonra tekrar dene

tuan

0
Üye
7 Tem 2012
70
1
8
az önceki bilgiyi karbon usta forumda bir kaç kere duyurmuştu karbon ustaya teşekkürler

halit3

0
Üye
8 Eyl 2012
58
1
8
Merhaba sayın üyeler ve kullanıcılar.

Cihazın her iki kumandası ile kanal değiştirmeye ve menü düzenindeyken yukarı aşağıya tıklayınca çok fazla atlıyor hatta farklı bir şey söyleyim örneğin kumandadan 1 düğmesine tıklıyorum sanki sürekli basılı kalıyor gibi dört karekterli 1111 gibi sayıya kendisi basıyor daha başka bir örnek vereyim örnek olarak 27 düğmesine tıkladığım zaman kumandada 2222 sayısı çıkıyor yani ilk hangi dümeye basarsam dört kalekterli sayıyı kendisi tıklıyor sanki kumandalar basılı kalıyor gibi bu durum sizlerde oluyormu?

halit3

0
Üye
8 Eyl 2012
58
1
8
Bir başka durumda şu rs232 kaplosuyla format atarken 22.03.2013 yazılımını seçerek format attım ve 19.03.2013 yazılımını usb den yükledim sistem bilgisine girdiğimde
defaultdb 1.00 bölümü 2013-03-22 olarak gözüküyor sanki eski yazılımı yüklemiyor gibi bir durum var.

dt6767

0
Özel Üye
20 Tem 2012
231
175
43
minix hd pembe kullanıcısıyım. hd görüntüler iyi. sd görüntü kalitesi kesinlikle iyileştirme istiyor. you tube rrs oyunlar bir tarafa sd görüntü kalitesini düzeltsinler bana yeter.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...