Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Punto S Tandberg Çalışmıyor

cemkesık

New member
Üye
9 Şub 2020
26
5
3
next minix hd punto s a101 den tandberg çalışmıyor keyleri girmeme rağmen açılmıyor youtubeye girmıyor antenı var bağlantı yapıyor

nextservis

0
Özel Üye
3 Eki 2011
135
89
28
next minix hd punto s a101 den tandberg çalışmıyor keyleri girmeme rağmen açılmıyor youtubeye girmıyor antenı var bağlantı yapıyor

İnternete bağlı olduğunuzu server bilginizin on konumunda olduğundan emin olun. Kapalı ise 666666 tuşlayarak aktif yada pasif konuma getirilir. Yada güncel key dosyasını indirerek key bölümünden güncellemeniz gerekmektedir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

cemkesık

New member
Üye
9 Şub 2020
26
5
3
sadece fox crime kanalı ustune geliyorum kanala bıraz ustundeydekn 5-6 kez basıyorum acıyor tekrar bı kanal uste gecıyorum fx tv ye kanal şifreli dıyor sıkıntı bu cihaz next minix hd punto s

nextservis

0
Özel Üye
3 Eki 2011
135
89
28
sadece fox crime kanalı ustune geliyorum kanala bıraz ustundeydekn 5-6 kez basıyorum acıyor tekrar bı kanal uste gecıyorum fx tv ye kanal şifreli dıyor sıkıntı bu cihaz next minix hd punto s

Anten sisteminiz ayar eksikliği olabilir, kanalın kalite sinyalinin % 60 olduğundan ve sürekli aynı olduğundan emin olun. Üst bant olduğu için LNB ayarı mükemmel olmayan uydu anten sistemlerinde kanalda sorun olmaktadır.

ziya62

0
Üye
7 Mar 2015
535
9,809
93
Next Minix HD Tango Blue II
Next Minix HD Tango Red II

XBOX Forza HD
yazılımı yukleyin sorun çozulecektir.

not..yazılımdan sonra next dijital kumanda kulanmak zorunda kalabilirsiniz.

nextservis

0
Özel Üye
3 Eki 2011
135
89
28
Next Minix HD Tango Blue II
Next Minix HD Tango Red II

XBOX Forza HD
yazılımı yukleyin sorun çozulecektir.

not..yazılımdan sonra next dijital kumanda kulanmak zorunda kalabilirsiniz.

Merhaba bence imzanızda olan hatayı giderin. Yazılım yükledikten sonra eski kumandanız kullanmaya devam edersiniz. 0030 ve üstü yazılım yüklendiğinde ekstradan Next Dijital kumandayı kullanabilirsiniz.

ziya62

0
Üye
7 Mar 2015
535
9,809
93
Merhaba bence imzanızda olan hatayı giderin. Yazılım yükledikten sonra eski kumandanız kullanmaya devam edersiniz. 0030 ve üstü yazılım yüklendiğinde ekstradan Next Dijital kumandayı kullanabilirsiniz.
hocam bizat denenmiştir 0030 altı yazılımlarda kumanda çalışmamaktadır fakat dijital kumanda çalışmakta

cemkesık

New member
Üye
9 Şub 2020
26
5
3
Kardesım sorun fox gruplar acımıyor güncelledim acımıyor bazende 10 kez basıyorum kanala anca Bı kanal acıyor 15 sanıye sonra donup kalıyor

ziya62

0
Üye
7 Mar 2015
535
9,809
93
Test ettiğiniz kumanda orijinal ise sorunsuz çalışır. Yan sanayi olan kumanda çalışmayabilir. Çalışmayan kumanda ve model bilgisini Next&NextStar Destek Hattı konumundan iletirseniz i test video bilgileri tarafınıza iletilebilir.

hocam urun halya garanride kumanda orijinal kutu içerisinde ne verildiyse onu kulanıyorum,ha fabirka yan sanayi urun koyduysa onu bilemem >>!!!!
Next Minix HD Punto S için onerim XBOX Forza HD başka yazılım aramanıza gerek yok ve GX ilemcilerin arasaında en stabil yazılımdır

Son düzenleme:

nextservis

0
Özel Üye
3 Eki 2011
135
89
28
hocam urun halya garanride kumanda orijinal kutu içerisinde ne verildiyse onu kulanıyorum,ha fabirka yan sanayi urun koyduysa onu bilemem >>!!!!
Next Minix HD Punto S için onerim XBOX Forza HD başka yazılım aramanıza gerek yok ve GX ilemcilerin arasaında en stabil yazılımdır

Tekrar merhaba kumanda resim bilginizi 05311051103 nolu whatsapp telefonuna gönderir misiniz

cemkesık

New member
Üye
9 Şub 2020
26
5
3
arkadaşlar bu cıhazdaki fox grup sinyalı felan değil yazılılımsal sorun bu tüm nextlerde var ota30 yazlım attım tekrar yıne olmadı yeni next yazlım çıkacak fabrıka ile konuştum muhendısler uğrasıyormuş

ziya62

0
Üye
7 Mar 2015
535
9,809
93
Tekrar merhaba kumanda resim bilginizi 05311051103 nolu whatsapp telefonuna gönderir misiniz
IMAG0291
na6ZsQ.jpg