Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Serileri 21.09.2012 Tarihli Yazılımları.( MAVİ MENÜLÜ )

turnalar

0
Üye
4 Eki 2012
1
0
1
iyi günler bende next minix hd pembe uydu alıcısı var bu cihazın son yazılımında bazı sorunlar var galiba mesela pvr kayıt yapmıyor daha önceki yazılımda yapıyordu birde beklenen ıptv yazılımı hala gelmedi kolay gelsin

webmaster

Administrator
Yönetici
Administrator
17 Eyl 2011
1,830
373
113
İstanbul
www.next.web.tr
iyi günler bende next minix hd pembe uydu alıcısı var bu cihazın son yazılımında bazı sorunlar var galiba mesela pvr kayıt yapmıyor daha önceki yazılımda yapıyordu birde beklenen ıptv yazılımı hala gelmedi kolay gelsin

iptv için bir taahhüt verilmedi ama yapılması planlanıyor..
pvr ile ilgili problemlerde yeni versiyonda düzeltilecektir.

HSYN34

0
Üye
31 Eki 2012
8
0
1
Beyler 21 eylül yazılımını yüklüyorum güncelleme başarılı diyor.Fakat 17.08 yazılımı gözüküyor hala.

cabbar336

0
Üye
21 Mar 2012
4
0
1
Arkadaslar bende de yeni yazilimi yukledim fakat usb ile yukle kisminda yazilar beyaz yerine gri renk oldu o bolum kumandadan es geciyor orasinin tekrar aktif hale gelmesi icin ne yapmaliyim acaba ?selamlar sayglilar herkeze

durakb

0
Özel Üye
16 Şub 2012
308
200
43
Arkadaslar bende de yeni yazilimi yukledim fakat usb ile yukle kisminda yazilar beyaz yerine gri renk oldu o bolum kumandadan es geciyor orasinin tekrar aktif hale gelmesi icin ne yapmaliyim acaba ?selamlar sayglilar herkeze

Usb yi takarsan cihaza aktif olur.
Usb yi görmezse pasif hale gelir

bio

0
Üye
8 Eyl 2012
1
0
1
Bu güncellemeden sonra ekranda donma vs çeşitli sorunlar yaşayanlar var mı ?

En son yüklediğim güncellemeden sonra (versiyona eve gidince bakabileceğim) açılış ekranında bozukluklar, açıldıktan sonra görüntü ve sesde anlık ve hızlı kesiklikler oluyor. kapatım tekrar açınca çoğu zaman düzeliyor.

yuksel112

0
Üye
28 Ağu 2012
10
0
1
yeni yazilimla cccam takilma kendi kendine kapanip acilma sorunu giderilirse iyi olur
kullandigim server saglan baska cihazda denedim takilmalat olmuyor

saygilar

esfeka

0
Üye
15 Haz 2012
40
1
8
En son yüklediğim güncelleme ile ilgili mi bilmiyorum , Kullandığım Beko Led tv den belli ses düzeyinden sonra normal ses rahatszlığı değilde bi zonklama uğultu yapıyor bu kanalların ses kalitesi ile ilgili olabilir mi ya da tv kaynaklı sorun mu ?

dt6767

0
Özel Üye
20 Tem 2012
231
175
43
En son yüklediğim güncellemeden sonra (versiyona eve gidince bakabileceğim) açılış ekranında bozukluklar, açıldıktan sonra görüntü ve sesde anlık ve hızlı kesiklikler oluyor. kapatım tekrar açınca çoğu zaman düzeliyor.

son verilen 9.11.2012 key db ben yeni yükledim.fakat yüklemeden önce izlediğim kanallar şimdi açmıyor açılan da 2 dakika sonra şifreleniyor. görüntüde çok sık donup yarım dakika sonra tekrar geliyor. acaba acaba yazılımda mı bir hata var, yoksa herkes aynı sorunu yaşıyor mu. çözüm önerisi ve yorum yapanlara şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
son verilen 9.11.2012 key db ben yeni yükledim.fakat yüklemeden önce izlediğim kanallar şimdi açmıyor açılan da 2 dakika sonra şifreleniyor. görüntüde çok sık donup yarım dakika sonra tekrar geliyor. acaba acaba yazılımda mı bir hata var, yoksa herkes aynı sorunu yaşıyor mu. çözüm önerisi ve yorum yapanlara şimdiden teşekkürler.

Daha önce izlediğiniz ama kéy.db dosyası yükledikten sonra izleyemediğiniz kanallar hangileri ?

dt6767

0
Özel Üye
20 Tem 2012
231
175
43
selam hocam.kanallar 13 derecedeki HBO COMEDY-HBO 2-MİNİMİNİ-ABSAT DA ENCYCLO-MANGAS-CİNE FX. VE DAHA BİRÇOK KANAL . hep iyilik ve iyilerle karşılaşın.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
selam hocam.kanallar 13 derecedeki HBO COMEDY-HBO 2-MİNİMİNİ-ABSAT DA ENCYCLO-MANGAS-CİNE FX. VE DAHA BİRÇOK KANAL . hep iyilik ve iyilerle karşılaşın.

Dediğiniz kanalların kéydb. dosyası ile alakası yok,onları Free Share açıyor, free share ayarlarınızı kontrol ediniz, diğer kanallar açık ise ,zaman zaman bazı paketlerde kopmalar yada açmama durumları olabilmektedir,sonuçta free olduğu için çok sayıda kullanıcı tarafından izlenme durumunda serverde yoğunluk olabilmekte.

yekta

0
Üye
18 Kas 2012
2
0
1
27/09 yazilimi butun paketler sorunsuz calisirken csat paketi donarak aciliyor serverle alakali degil acaba csat paketini en iyi uyumlu yazilim hangisi ccamda tsk

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
27/09 yazilimi butun paketler sorunsuz calisirken csat paketi donarak aciliyor serverle alakali degil acaba csat paketini en iyi uyumlu yazilim hangisi ccamda tsk

Emu ile Free Share çakışma yapıyor olabilir,emuyu kapatıp öyle deneyiniz..

kebapcioglu

0
Üye
3 Tem 2012
2
0
1
Afedersiniz ben sizlere yurtdisndan yazmaktayim. TC den yeni bir Pembe next mini hd cihazi getirttim. sorum ise bu alet Proton servere baglanabiliyormu????